21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
To si vůbec nedovedu představit :-N Četla sem aji od holek vím že mimi můžou škytat ale ta představa :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Když já na zádech neusnu a stejně to není nic moc, nemůžu na zádech dýchat =-) takže na boku, ale to se zase dost často přetáčím na břicho, tak se mi spí nejlíp, ale malý se to teda asi vůbec nelíbí :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, to poznáš, já si taky nedovedla představit a už vůbec ne, že to těhulka pozná, ale je pravda, že pozná x-) je to intenzivní kopání pravidelně za sebou, prostě jako když škytáme my :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéé ty miminka si teda užijou a to eště nejsou ani narozený..No ono se ani na zádech právě moc spát nemám..že děloha stlačuje aortu a i jiný žíly a navíc se může i špatně dýchat..ale mně to zatím nedělá problém tak tak spím..Na boku mě totiž občas brní ty kyčle a to jako nic moc...
Odpovědět
Macíku,netušila jsem,že jde až tak detailně poznat,že má mimís škytavku...to zírám :-D No,hold ještě nemá zkušenosti x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maci a od 30tt se chodí na kontrolu jednou za 14dní?
Odpovědět
Ivi a ty nevíš jestli to bude holčička,nebo chlapeček-nebo je to překvápko?? ;-) A jméno?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jednou za 14 dní, taky jsem byla leni překvapená, co všechno se dá poznat :-D Holky, já frčím ven, už tady mám kámošku x-) tak papapa po poledni jsem tady :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Len my se chceme nechat překvapit tak snad nám to omylem nikdo neprokecne.. :-D No a jména jsou dost boj :-D Kluk by byl asi Kubík a na holčičce se nedohodneme asi nikdy :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pa pa maci..a krásný víkend..já už to po o nebudu..ahoooj :-)
Odpovědět
Jé,Jakub se mi móóc líbí,nechce Kubu i Ája,pletu se?A holku máš ty jaké?
Odpovědět
Profilova fotka
jéé tak už se těším..eště 7týdnů a budu taky chodit každých 14dní. Ten měsíc se mi zdá vždy mooc dlouhej :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Macíku ahojky,užíjte si to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Ája chce myslím taky Jakubíčka :-D x-) Holky by se mně líbila Natálka, Eliška, Terezka ale Terezku mám malou sestřenku tak to by bylo asi blbé :-| Jinak u holky ani já moc nevím. Klučičích jmen se mi líbí hodně ale těch holčičích už tolik zase ne :-N Jaké se líbí jméno pro holčičku Tobě? ;-)
Odpovědět
Jé a Ája má i Terezku,že?Jste se shohly holky :-) Mě se líbí všechny co si napsala a dokonce je máme napsané i my-krom Terezky,která se mi ale moc líbí. Eliška je úžasná,místo Natálie bych chtěla Naltali a favoritku mám Ellu,ale muž je proti....A i Elen se mi líbí... Teď se roztrhl pytel se Sofiemi,ale taky hezké jméno...Když se hodí k příjmení.
Odpovědět
A u kluka jsme rozhodnutí pro Šimona,ale to se ještě může změnit během těch tří let co mimísa plánujem...
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé Elen se mi taky líbí ale mužákovi ne :-D Budeme Vám mooc držet pěstičky aby ste se už konečně fazolky v bříšku dočkali x-) ..to je už mooc dlouhá doba..
Odpovědět
Děkuji,ale tak ještě ty tři roky chceme počkat... navíc teď asi půjdu do školy... ;-) Hočiny,mějte se,pádíme ven...Už Anička říká,že nechce jít pěšky... :-p To zas bude cesta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to pak jo Lenn :-) Jéé to znám od bráchy..jeho taky pořád bolely nožičky :-D Užíjte se to Len..ahooj x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já taky odcházím..mějte se krásně holky a v po ahojdáááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ježit to je nakecáno, na to u vás nejsem zvyklá, jdu dočíst :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já sem tu a vy mi všechny utekly :-| Už se asi neukážu, max před odchodem, tak kdyby sme se neviděli, tak krásnej víkend a doufám že bude, pááááááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobréé ráno, dnes má být opět krásně, i když sem tam nějakej mráček vidím
Odpovědět
Krásné ráno! My tu máme taky nějak zataženo... :-. Uff,holky,dnes se mi nějak nic nechce-musím do práce :-S Hezký den,pá.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni, tady se taky nějak kabouní, ale zatím svítí, já už v práci jsem a dělat se mi nechce vůbec nic, nejradši bych šla dom a schrupla si :-)
Odpovědět
Áji,mluvíš mi z duše ;-) No nic pádím do práce,hezký den!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, včera tu nikdo nebyl, kromě Lenči, no toto :-N Tak dnes to snad napravíte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
NO holky dnes taky nic, snad je vše v pořádku, jestli se neukážete anio zítra tak vás budu bombardovat SMSkama 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojdáček holky, :-) tak já dneska pojedu cvičit a pak jdu na 19h. na ten 3D utz..jééé já se už táák těším!! x-) Venku je pořád krásně tak je to super.
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi už dnes? jééé tak moc držím pěsti at se to krásně povede
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?