21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, omlouvám se za svou dvoudenní nepřítomnost, ale naskytla se nám perfektní koupě auta, tak jsme lítali po Varech a vyřizovali peníze, no, snad si ho v pátek odvezeme domů. Je parádní, velké, rodinné, luxusní, no prostě bomba :-D Jinak já s malou jsme v naprostém pořádku a nic nám nechybí, občas jen trošku kyslík, malá už je hodně natlačená nahoře pod žebry a špatně se mi dýchá a bolí mě žaludek :-S ale jinak je to super. No, dnes jdu v 10 na kosmetiku jen na obočí, tak se těším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš, koukala jsem na fotečky, paráda, mimísek je krasavec x-) je krásný, jak se to krásně povedlo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobréééé ráno a Emičce rovnou vše nejlepší k svátku, tak jí za nás pohlad x-) Musím se taky mrknout, ivči do albíčka.
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, krása, je nádherně vidět. x-) x-) Nevšimla sis dole náhodou něčeho navíc? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děkujemééé tetičko :-D vyřízeno x-) a jak se daří?!
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že nevšimla, určitě tam vůbec nekoukala :-D x-) já bych to teda nevydržela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no miminko mám krásné..to jooo :-D x-) x-) Jen pořád mělo nožičky před obličejem..na těch dvou posledních fotkách je to hezky vidět. Prý to bude velký gymnasta nabo gymnastka :-D A na tom celém dvd má pořád nožičky před obličejem nebo ručičky :-D Ale je to krááásnéééé x-) Sem se musel smát jak dycky popisovala jak leží..jednu ruku za hlavou a druhou si tahá nožičku..apod. x-) Zlatíčko naše x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky sem koukala že malá má sváteček..taky přejeme vše nej a hlavně se hezky v termínu a rychle narodit ;-) x-) :-D Viď maci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No je tam holky vidět jako nožičky ze spodu ale esi mezi nima něco je nebo ne? ;-) Necháme se překvapit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Joo a že to není moc ostré..eště potom co sem to vyfotila..ale říkala že tam mám zrovna placentu a tudíž ten signál hůř prochází a je to trošku matný..ale i tak krásný.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to krásný Ivuš x-) a máš pravdu, hezky v termínu a rychle x-) děkujeme
Odpovědět
Profilova fotka
není za co.. :-) A že se termín blíží rychlostí blesku..že? :-D ;-) Já asi na to dvd budu koukat pořád dokola :-N :-. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no, to se teda blíží x-) už abych měla doma tu skříň a mohla připravit výbavičku a postýlku a vůbec všechno x-) auto už bude velké, tak se tam vejdeme i s malou a kočárkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No joo..tak to je super že ste dobře sehnali ;-) Já mám potom včerejšku takovou radost že už bych taky všechno nakoupila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, po každé kontrole je to lepší a lepší x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Ivi nakupuj co ti v tom brání? A co nakukovalas? není to tam vidět?
Odpovědět
Profilova fotka
No ajan..jako možná tam je něco vidět :-D Ale to by chtělo hodně lidí a očí a spekulovat o tom esi to je "ono" :-D nebo ne :-D Nakupovat nemůžu..nejdřív : musíme koupit barvu do ložnice - vymalovat....potom : musíme koupit skříň pře na věci mimi nemáme žádné místo..nakonec : můžu začít nakupovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak s chutí do toho ;-) Takže z 60 procent šulínek?
Odpovědět
Profilova fotka
Aji, ty nedáš pokoj, co x-) :-D obličejík teda vypadá na kluka, takže si myslím, že to nakonec bude ten klučina :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to já nevíííím :-D A nechci to zkoumat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se mi zdálo, že je to klouček, Kubíček. Nedám pokoj, já to chci vědět
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, nevěřím, určitě jsi to doma zkoumala a jestli ne, tak nejsi normálníííííííí :-D :-D :-D :-D ;-) (to bylo ze srandy, jsi normální, jen nenormálně zvědavá)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jako dyž sem to doma mužíkovi pouštěla tak sem se dívala esi to něco je nebo ne..ale ne že bych to stopla a půl hodiny na to koukala a přemýšlela co to je nebo není :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Víš co ajan..dojeď na kafe..já Ti to pustím a můžeš si tu záhadu vyřešit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a sem jako zvědavá..ale jako to vydržím :-D Už jen 17týdnů.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, to bych dělala já, seděla bych u toho než bych to vydedukovala :-D :-D :-D :-D Asi nejsem normální. :-N No hele jednou mě chytne amok a budu u vás zvonit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teta Andrejka by na to přišla :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Strašně to letí, jen mě ne, ještě 10 dní, já už ho chci vidět a mít průkazku
Odpovědět
Profilova fotka
Ajan ty bys nic nededukovala..ty to prostě a jednoduše budeš chtít hned vědět..nejlépe hned na příští kontrole..co?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No kdyby to šlo, tak jasně :-D :-D :-D ;-) Sem holt holka zvědavá
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?