21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
A co chceš vařit?
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, dočkáš se x-) Jsem koukala, že jdeš na kontrolu 20.4., to já jdu už 14.4., už tam budu chodit po 14. dnech 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
notak ty to máš taky za pár :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, mám venku kuřecí prsní řízky, tak asi na přírodno s bramborem. Takhle většinou vařím v týdnu, no a o víkendu chce Míša trochu jinou stravu, takže budu dělat asi plněný papriky, nebo tak něco. V týdnu mu dělám vždycky minutky (maso), bez toho by nepřežil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, to jo, až mě to začíná pomalu děsit, ale hrozně se těším. Když si vezmu, že moje kamarádka porodila o měsíc dřív, což by u mě znamenalo za měsíc a pár dní, tak jsem z toho taková vyjevená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jdu aspoň oloupat a dát vařit ty brambory, nebo nikam nakonec ani neodjedeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ok, utíkej, já aspon něco udělám, tak asi pááá zítra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem hotová x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím, jestli ještě dorazíš, ale kdyby už jsme se nepotkaly, tak pááááááá zítra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tu, jen ti říct páá, užijte si hezky výlet, já jdu dom, dokud se mi chce něco dělat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já holky nakonec jakš takš doprala a už to mám skoro suché jak na to na dvoře svítí sluníčko :-) Tak sem šla rovnou s pejskem na tu procházku a teď se půjdeme s prckem opalovat x-) Mějte se krásně a zítra pa páá
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Ivi, taky bych se opalovala. Já včera okopala a vyplevelila půlku jahod a dnes mě čeká ta druhá. Zbyna zryl zbytek, pro rajčátka a mrkvičku a dnes to rozhrabe. Pak nám tam donese už houpačku (lavičku) a já vydrhnu zahradní nábytek, aby do zítra vyschl a já ho mohla natřít olejem. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jinak krásné ráno, venku svítí sluníčko, +7 stupnů a páteček, co víc si přát :-D No přála bych si pořádný jarní boty a bundu :-D :-D
Odpovědět
jůů,to je paráda,když už se chystá zahradní nábyteček :-) my musíme nějaký koupit,tak už se těším na první kafíčko na terásce :-D jinak Áji,taky bych barco potřebovala-příští týden se chystám do Brna na nákup :-D Dnes mám volňáska a mám tu malou Aničku,tak zas sjíždíme pohádky.tentokrát na JimJamu,takže nehrozí zblbnutí z opakování jedné a té samé pohádky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni, moc ráda tě vidím. To se máš, máte pohodičku holky co? Já se na nákup chystám po výplatě :-N Takže asi po velikonocích, uvidíme. No nábyteček se musí připravit ;-) pokud už bude takhle příjemně tak tam budu vysedávat ale asi s takovou budem muset začít zalívat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčátka, tak já peru, je tu nádherně, tak se těším až to pověsím ven. Peru si ložní prádélko, to se to bude krásně spinkat, Ivča mě včera navnadila :-D Mám tu zase psíka v jesličkách, takže v deset frčíme ven, je tam fakt nádherně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To věřím, já si pak po výplatce zajedu do bauhausu, chci už koupit ty lehátka a šnůru na prádlo a okýnko do sklepa, dáme tam nový s mřížkou a otvírací na ventilačku, aby se tam mohlo celý léto krásně větrat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak holky, do 14. dnů budu mít skřín :-D :-D :-D Jsem neuvěřitelně šťastná, vyjde nás na 30.000,- no, myslela jsem, že to bude míň, ale slyšela jsem, že je to cena v pohodě. Vybrali jsme si americký ořech, takže za 14 dní budu moci začít chystat výbavičku pro malou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak to se musí Áji x-) Holky, já mám tak dobrou náladu z toho počasí :-D asi nejsem sama, co
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, já mám taky skvělou náladičku x-) x-) No ořech je celkově drahej, taky myslím, že to je cena v pohodě. My budem mít tu skřín v předsíni koncem května, tak si pak v děcáku taky začnu dělat pořádek x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No dřevo je klasické lamino, povrch americký ořech. Aby nebyly nějaké dohady :-D člověku se v tomhle počasí i lépe uklízí, akorát mě vytáčí mouchy. Sotva otevřu okno, tak jich tu mám plno. Máme zateplený barák a natřený na žluto-oranžovo, takže je to pro ně ráj 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
No já se chystám, že pokud budu mít chut, tak umyju teda zítra okna, tak taky přemýšlím,že už dáme sítě
Odpovědět
Profilova fotka
jj, na okna se taky chystám, ale dneska asi ne, ale zítra bych eventuelně taky mohla :-D no, uvidíme jak se mi bude chtít x-)
Odpovědět
Ahojky holky,no jasně,že je hned lepší nálada,když je venku tak nádherně-akorát s tím šatníkem jsem to nevychytala včas,včera jsem byla v kozačkách,tak si umíte představit jak mi asi bylo 8-( U nás už taky začínají jarní úpravy-bouráme skleník,tak bude zas kus zahrady volný :-D A oklna už mám taky za sebou Já t :-D eda pejska ještě nemám,ale dnes mi to vynahradí Anička-za chvíli se chystáme do města.To zas bude v půli cesty -mě se chce čůrat,mám hlad,žízeň a nakonec-mě bolí nožičky...Tak už se koncentruju abych to hezky v klidu ustála 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda maci to je super s tou skříní. A Áji vy si teda budete už užívat na zahrádce ;-) Já sem se včera málem na tom sluníčku připekla.. :-D pak to už nešlo tak sem se musela přesunout do stínu :-D . Ale mimi se na sluníčku asi mooc líbilo..kopalo až se chvilama břich pěkně třepal :-D . Včera vlastně kopalo fakt skoro celej den. x-) .To cítím málokdy tak sem měla radost x-) . A taky sem viděla poletovat muchy tak přemýšlím esi už nenasadíme sítě. Dneska se nám trimuje pejsek takže bude konečně zase fešák a néé takovej medvěd chlupatej.. :-D Ono mu to moc sluší dyž není takovej chlupáč. Muž dneska je ve škole a pak jede na párty tak já mám sraz v 12.15 se sestřičkou u Olympie. Kouknem do ňákých obchůdků a pojedeme do Ledec (tam máme babičku a ségra tam bydlí). Tak si to užijem..večer pustíme nějaký filmek a dom pojedu až někdy v sobotu. stejně esi bude hezky tak bude muž v so po obědě na poli a byla bych sama doma. Takhle si to hezky užiju x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj teto, to zvládneš :-D no, v kozačkách to musel být docela nářez, dovedu si to představit, tak šup šup do něčeho jarního :-D Holky malá zase vyvádí, v noci mě nenechala spát a teď už je zase divoká a dělá vlny x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale zas to jsou roztomilý starosti Leni. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé Len to si teda dovedu přesdtavit jak Ti muselo včera být :-N . Jinak se na okna taky chystám ale nevím kdy se k ním dostanu..v nedělu budem slavit tchánovi narozky..no ale uvidíme..Mám narozky 8dní po něm :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno Ivuško a prďolko :-D Jo, včera večer měla malá asi škytavku, ale pěkně dlouho, až mi jí bylo líto, chudinky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mě zatím mimi v noci nebudí..ale potom jak včera celej den kopalo myslím hezky v noci spinkalo x-) :-D A nejlíp se mně spí teď na zádech..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?