21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
To já taky, mám přeci jednu obruč a ta by mi tam určitě překážela :-D
Odpovědět
Já to mám stejně ajan :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No a já taky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hrozný, :-D budete mít solonky? já asi jo, kvůli botům, naboso si netroufám, ale jsou ty nejtenčí a tělové, zkoušela sem si je a nejsou ani vidět, bez špičky a sedu, tak snad to bude dobrý, jen abych se neupekla
Odpovědět
Profilova fotka
Silonky, ach jo ta moje čecha, to je tak když to po sobě nečtu
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu mít bílé samodržky (klasika) ;-) Takže by to mělo být v poho x-) snad nebude hic.
Odpovědět
Já mám otevřené botičky,takže bez silonek...Ale zatím je rozcházím a že by byly pohodlné,to zrovinka nee.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No, dneska se budu muset za chvilku odmlčet. Dorazím sem zase až v pondělí ráno. (mám net jen v práci - zatím). No a zítra jedu pracovně pryč, takže zase až v pondělí. Ještě mám teda chvilenku čas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě samodržky nikdy nedržely, tak sem měla strach že mi budou klouzat a budu mít podvazek, tak to snad trošku vykonpenzuju
Odpovědět
Profilova fotka
To bude dobrý, neboj. to rozchodíš! :-.
Odpovědět
Profilova fotka
no to se máš, já mám teda taky net jen v práci, ale zaato přijdem v pondělí a můžem říct : 19 hihi
Odpovědět
Já je chci jen na noc :-D Tak si užívej toho sluníčka a opalovat,opalovat 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já mám do podvazků i samodržky klasický, potom mám ještě dva podvazky,no, takže nevím, co na sebe přesně oblíknu, asi se rozhodnu až ten den podle nálady 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky si myslím že ti za chvilku povolej, já je nosím asi tejden a už je to v pohodě. neboj
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máš pravdu, je to bomba :-D Ano slečno, provedu ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda ty máš výbavu :-. to já bud s nebo bez. Na noc je zas sundám já, na převlečení mám úplně otevřený zlatý sandálky to by asi se silonkama nebylo to pravý
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, holky, dělala jste některá zasedací pořádek a svatební noviny?! Já už to mám teda hotový, ale bylo to hustý :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Já si vezmu na noc ty bílé šatičky, co mám v albu, takže k tomu budu mít taky otevřený sandálky, takže silonky půjdou dolů :-) Zůstanou už jen ty dva podvazky co mám od kamarádek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no zasedací pořádek sem předělávala tak 5x, ale pořád ho ještě nemám úplně jistej, protože 2 lidi mi řeknou jestli přijedou až týden přes svatbou, super že. a možná nepřijede ženichův otec, to mám e novinku, dělá nám peklo, protože nám zbynova mamka přispela na svatbu a on s tím nesouhlasí
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak to je fakt bomba, to si děláš srandu, ne?! Vždyť jsou to jeho rodiče, ne?! Tak proč by neměli přispět?! Je tak nějak divnej, ten jeho otec, ne?! Já ho taky hodněkrát předělávala, ale teď už je to snad dobrý, dokonce jsem se pustila i do zasedacího pořádku do aut ;-) No jo, kdybych tolik energie věnovala do pracovního nasazení, jako do svatby, to by byl nářez :-N
Odpovědět
Profilova fotka
maci, tak myslím že s tím pracovním nasazením to mám estejně, taky mám hotový auta, ve třech variantách, podle taho jestli ti dva přijedou nebo ne, i pokoje v hotelu. no a s otcem je to fakt děs, byt i auto jsme si pořídili z vlastního, vlasně zbyna z domu odcházel s opravdu holím zadkem, neměl kromě oblečení ani ň a naspořených 5 tisíc, a jemu je zatěžko mu dát na svatbu. chtěla bych ho pojmenovat, ale nevím jestli nejsou vulgarismi v rozporu s pravidly.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mizím holčiny, mějte se moc krásně a užijte si slunný víkend. Takže v pondělí papapa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
papa
Odpovědět
tak to je smytné :-( ..... zasedací pořádek mám tak ze tří čtvrtin,snad to brzy dodělám,taky se pořád mění účast a neúčast-je to otravné.A ty auta jsou taky důležité,to ještě nemám zmáklé,ale musím se na to co nejdřív vrhnout. Já nemám popůlnoční šatky,mám hodně drahé svatební,tak si je chci užít a ani nepředpokládám,že tam tak pozdě budem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že ho ani jmenovat nemusíš, naprosto chápeme :-S Tak už fakt jdu. Papapa
Odpovědět
Profilova fotka
no ty moje byly taky drahý mrchy, ale mám obavy, jestli se mi v nich bude dobře tančit, tak mám půlnoční jako zálohu. i když má mám šaty jen půjčený
Odpovědět
smutné jsem myslela.Jo jak nefungují rodinné vztahy,tak je to na prd... Ajan,máš vybraný náádherný účes-i ty květiny,to je krása...Já si něco takového dovolit nemůžu,mám jemné vlásky a tváře jak křeček,takže budu mít vlásky rozpuštěné... Dívala jsem se,že máš šaty ze salonu Bella,jaké to tam bylo?
Odpovědět
Profilova fotka
no bylo to tam super. nebyla sem objednana, ale paní si udělala čas, podívala se na mě, řekla zkuste tyto a tyto, a mezi tím už sem byla rozhodnutá, jsou super. Já taky frkám domů, tak zatím papa
Odpovědět
I já jdu dnes dřív,ale až za půl hoďky,tak páčko.
Odpovědět
Profilova fotka
22...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?