21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máš dobrý, na druhý straně republiky to vypadá, že každou chvilku může začít pršet. Teda sluníčko svítí, ale není modrá obloha, znáš to ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
.-) aha, no tady je 23 stupnů a berz mráčku, trošku opar, ale akorát
Odpovědět
Profilova fotka
No jo no, to je ta morava a západ čech :-o Ale co si budeme povídat, bylo by to mnohem lepší, než šílenej pařák :-S
Odpovědět
Profilova fotka
právě, v tom korzetu zdechnu jestli bude hyc, ale doufám že nebude extrémně hnusně
Odpovědět
Profilova fotka
Já to vidím asi takhle, bude prostě úplně perfektní počasí, teplo, ale ne hic, přece se to musí povést, ne?! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
máš recht, cecilko :-D příští týden už by mohla být dlouhodobá předpověd, ach jooo, nemůže už být třeba aspon 9, to zž začínáme pevně domlouvat, tak to začne utíkat
Odpovědět
Profilova fotka
teda maci: teprve ted sem mrkla do tvýho alba, máš nádherný botky, držej to na noze?
Odpovědět
Profilova fotka
Teda ty jsi nedočkavá :-N Neboj, vždyť se už ani pořádně nevyspíš a budeš se budit do rána, kdy se změní něco důležitého v Tvém životě. I když, jak všichni tvrdí to taková změna není, vlastně jen jména :-D Ten den přijde brzy, užijeme si ho a bude jen náš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, chcem sa spytat, kedy zanasate do sály koláče a pitie? Deň vopred, alebo v sobotu doobeda?
Odpovědět
Profilova fotka
Majkaa mě hostinu a vše okolo dělá bratr s kamarády. Bratr mi dělá i svědka, takže ten tam nebude, ale kamarádi a pomocníci to vše připraví než přijedeme s obřadu. Takže v sobotu dopoledne. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
juj macinko tak to mas naozaj super. My si to zasa robime vsetko sami a kamaratky zasa v piatok nemaju cas a v sobotu by to bolo strasne vela. Nasi zabezpecuju kolace a alkohol, ale asi ich poprosim nech to zanesu v piatok, ked budu roznasat aj vysluzky.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj majky, no cukroví tam vezu v pátek večer a pití je místní, takže to tam maj. dostaneme ho p pátek ráno, tak udělám výslužky, něco k našim a tak na košt a pak to tam odnesu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no asi aj my to spravime tak, lebo potom v sobotu by toho bolo strasne vela
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za pochvalu, botičky jsou super, pohodlné a prostě perfektní :-D Jo, mám kolem sebe spousty šikovnej a hodnej lidiček, co mi pomůžou, abych se mohla v klidu věnovat posledním dnům, hodinám a minutám svobody :-) Samozřejmě taky přiložím ruku k dílu, ale v kuchyni, protože do sálu k výzdobě mě kamarádka nepustí, prý je to překvapení x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo macinka se má, nechceš mi kamarádku pučit? ale je pravda, že mi výzdobu sálu taky dělat nebudeme, o všechno se nám tam postarají, jen sem řekla jakou barvu a jak květiny a co na jídlo a pití, dodám cukroví a to je vše.
Odpovědět
Profilova fotka
No, to asi nechci ;-) Ale vlastně je od vás, původně je totiž z Břeclavi, má tam rodiče a co jsem tak včera sledovala vaši diskusi s lennanek tak to nemáte tak daleko holky :-) Ale kdo dřív přijde ten dřív, víte co?! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No ještě momentálně mám trauma, protože mi ještě nepřišla košilka na sv. noc ;-( Tak doufám, že dorazí, jinak teda nevím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
neboj dorazí a když nedorazí, tak ženich stejně nejvíc ocení, když budeš nahatá
Odpovědět
Holčinky ahojky.Musela jsem pracovat,hezky se to rozjíždí :-D Já si budu tabuli dělat sama,teda s pomocí číšníka-chci to mít podle sebe,no a výzdobu budu dělat společně s tchýní,ségrou,tetkama....takže pohoda.už máme jasnou představu a snad i veškerý materiál.těšinkám se :-D Jinak mě včera miláček slíbil,že mi koupí spodní prádélko,ale pod podmínkou,že ho koupíme od Victoria Secret,jupíííí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To máš teda pravdu :-D Chlapy jsou asi úplně všude stejní ;-) To mě Míša koupil kalhotky, protože já ani nic jinýho nepotřebuju, pod šaty bych si jiné prádlo nevzala, korzet perfektně drží :-) Ale každopádně se máš, jak si tě budoucí manžílek rozmazluje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to já sem si muselá prádýlko koupit sama, ale Zbyna asistoval, je pravda že to vlastně bylo ze společných peněz na svatbu a pod šatky sem si koupila ještě extra, úplně obyčejný bavlněný bílý kratáškiy na kraji s krajkou, abych se cítila pohodlně. z pod šatů si kalhotky asi během dne neupravím
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to asi určitě ne :-) budeš ráda, když si dojdeš na záchod :-( Já mám teda hodně pohodlný šaty. Mám tam jen jednu slabou obruč, takže jsou naprosto perfekt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no s tím záchodem vůbec nevím, protože šaty maj průměr tak metr na 2 a hajzík tak 80x80 :-D no budu potřebovat odbornou asistenci, uvidíme, ale bude to sranda
Odpovědět
No,tak ono to prádýlko bude hlavně pro něj,že :-D Pod šaty taky koupím jen klhotky,podprsenku nepotřebuju.Koupím taky nějaké pohodlné,čančání musí stranou.Ale mám obavu jak to bude probíhat na WC 8-(
Odpovědět
Holky já vám nestíhám,než to sesmolím,tak mě předběhnete :-N Naštěstí nemám žádnou obruč,ale asi tak 10 tylových sukní-otázka je co je horší? x-) Asistentka bude potřeba 100%
Odpovědět
Profilova fotka
:-) tak nevím, já mám 3 spodnice aby nebyla vidět obruč, ta je taky trojtá, takže já se asi ani nevičůrám, koupím si nočníček, nejlépe hrací, abych si byla jistá,že sem se trefila :-D , ne je hnus, mamka se nabídla že bude chodit se mnou akorát navím, jak se tam vecpe ještě ona
Odpovědět
jo,my tam máme taky pidi záchodíček.No co,musíme to zvládnout...Nikdy bych nevěřila,že se svatbou bude TOLIK starostí... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně se záchodem na svatbě :-o No, tak já fakt takové problémy mít nebudu, aspoň něčeho jsem ušetřená x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale nám se zase nemůže stát klasickej trapas, že mi šaty zůstanou zaháklý za kalhotkama nebo silonkama, to bysme určitě poznali
Odpovědět
Profilova fotka
holky, sakra, štve mě, že vždycky když odpovím, tak musím vyjet úplně až na druhy diskuzí a zkoušet jestli jste neodpověděli, když normálně zůstanu v tématu, tak se mi nový odpovědi nezobrazojou, co vy?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?