21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Vím kde je Miroslav,mám někde odtamtud spolužáky,myslím ale,že nejsou přímo z Miroslavi Pepa Žák(ale ta hospoda co je v Mir.není jejich,to je je shoda jmen) a pak Jarda Tomášek.Neříká ti to nic??
Odpovědět
Profilova fotka
pepa žák, to mi něco říká, to druhý jméno neznám. Já byly v Břeclavi jen na výletě, tak nikoho neznám, mamka tam chodila na střední ;-) jo pepa žák, je z damnic, znám, už bych ho asi nepoznala, ale určitě sme se vídali.
Odpovědět
ty jo,no vidíš :-) a ještě někde tam byla Kateřina Krčilová,ale ta byla taková uťáplá,tu určo neznáš :-) Znojmo a to okolí mám moc ráda a do Lechovic rádi jezdíme do jedné restauračky,parádně tam vaří,ale jak se jmenuje? :-S nevím... Břeclav není nic moc,ale okolí je super-Lednice,Valtice,Pálava,to je krásné. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslíš Bazaly? v zatáčce, tam taky rádi jezdíme, mnam. No do lednice sem přemýšlela, že bysme se zajeli fotit ale je to dost daleko, nechci trápit hosty čekáním, tady v okolí moc míst na focení není
Odpovědět
ano,to je ono :-D To už je dost z ruky...Já bych se chtěla fotit v Lednici i Valticích,tak uvidíme jak nám to výjde časově.Kam teda pojedete na to foto?Na zámek v Miloticích či jak se jmenuje?
Odpovědět
Profilova fotka
o tom nic nevím, že bych se mrkla? zatím sem se dívala jen tady po miroslavi, je tu zřícenina zámku a nedaleko od tud rybník v přírodě, ale chtěla bych i nějaký park, tak nevím, ale na ty milotice se mrknu. uvidíme, to by byla sranda, kdyby sme se tam potkali. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš to je ještě 2x tak daleko než lednice, ale je to tam hezký, ale ta lednice by šla, ach jo ,sme tu trošku zapikolovaný od zámků
Odpovědět
tak já jsem to asi spletla ten název,podívám se a pak písnu co jsem měla na mysli...
Odpovědět
Profilova fotka
Teda to jste se ale rozjeli, člověk chvilku pracuje a najednou nestíhá číst ;-) Pesimismus nepřipouštět, všechno bude v poho. Rozdej na rozlučce práci a uvidíš, jak se toho holky určitě statečně zhostí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ok, děkuju, seš hodná, taky ted koukám, ale nic nenacházím
Odpovědět
Profilova fotka
Já se teda přiznám, že jsem taky v zimě chodila na solárko. Teď ale zrovna přemýšlím, jestli nemám začít zase alespoň jednou týdně. Líbí se mi kontrast opálený kůže a bílé barvy :-D Ostatně, komu asi ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda tos tomu učení moc nedala, ale máš recht, relaxovat se musí, no na solárečko se vyprdni a upaluj ven na sluníčko, vždyž jsi doma.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Učení ne, to už mám za sebou dávno :-D Teď už jen práce, práce a práce :-| No, snad brzy bude mateřská x-) Zrovna dneska mám úřední hodiny do pěti, takže fakt ven nemůžu :-S
Odpovědět
Tak dámy,mě už s toho sluníčka asi hrabe,protože já jsem s tím zámkem úplně mimo,myslela jsem,že je na jiném místě....Omlouvám se :-N No,to byla sranda,ale jedem se fotit až kolem čtvrté...
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych řekla, že to není ani tak ze sluníčka jako z té svatby. Kolegyně se hrozně těší až to budu mít za sebou, protože se v práci nějak nedokážu pořádně soustředit :-o No, snad nic nepo.... :-|
Odpovědět
:-D jóó,tak to máš pravdu
Odpovědět
Profilova fotka
maci, promin, sem magor, psala sem si s kamoškou na jiné diskuzi a smotala sem to dohromady :-S s tím zámkem neva, to nehledej, něco si najdu, a my se bude fotit taky tak kolem 3 - 4 svatbu máme v 1 a pak se den prvně napapkat a pak až na focení. valím domů, tak zítra pa
Odpovědět
ahóój 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ahoj, já tu budu ještě hnít :-| Vůbec se mi nechce, ale co se dá dělat. Tak hezký zbytek dne a nachytej sluníčko :-D My máme obřad od 12 a focení zmákneme ještě před obědem. Potom chceme samozřejmě udělat nějaké fotečky při západu slunce, ale to bude až večer... ;-)
Odpovědět
Já bych se šla taky opalovat... ]-( My budem mít obřad v 11,ale fotografka může jen ráno,pak odjede na jinou svatbu a potom zase přijede za náma... Ale nám to nijak nevadí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já tam budu mít fotografku na obřad a fotky po obřadu, jinak bude fotit celá rodina. Raní přípravy, chaos a podobně :-D
Odpovědět
jo a dobé jsou i ty fotáky na jedno použití,rozdáme je hostům a to pak budou určo zajímavé fotečky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to určitě. To budete ale zavaleni fotkama, aspoň budete mít pořádný výběr :-D
Odpovědět
to jo,od fotografky 500 plus co vyfotí hosté...hmmm,ale zase každá fotka se nepovede,takže to zas takové množství nebude.Stačí pár hezkých foteček na památku,ne?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj babky, ale sa nam to blizi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lennanku: až budeš nechávat vyvolávat fotky od hostů tak se nedoplatíš :-S ale asi vzniknou krásný momontky, dala bych je jen pár lidem a když tak by si je mohli půjčovat, ale nápad je to dobrej, u nás si berou foták skoro všichni, tak taky myslím, že fotek bude dost. Jinak holky 23 dní
Odpovědět
Profilova fotka
To je teda fakt obrovský množství fotek :-D To my jich budeme mít mnohem méně. Od fotografky kolem 40 a potom budou fotit svatebčani. Většinou na digitály, hodíme to na CD, rozhodíme mezi svatebčany a opravdu povedené fotky necháme vyvolat. Jinak krásné ráno slečny 8-) Ještě si musíme to oslovení užít :-p A teda fakt jen 23 dní :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no my ani fotografa nemáme, já chtěla Vokurka, ale ten byl obsazenej, tak náš svědek a ještě jeden kamarád má profesionální fotáky, tak nás nafotí oni, a pak samozřejmě svatebčani, taky digitálama, a pak si vyberem, nechci víc jak 200 fotek. Holky já už se těším
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsme dvě kdo se těší (no, myslím, že je nás mnohem víc). Jen to počasí ať vyjde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak je dnes by mi to úplně vyhovovalo
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?