Kategórie

Jak originálně a vkusně vyzdobit svatební auto?

Než nastane váš den D, máte plnou hlavu příprav a starostí, abyste si vše zařídila a naplánovala podle svých snů a představ. Každá maličkost je pro vás nesmírně důležitá, vždyť maličkosti tvoří celý svět.

Tak jako vše, co se vás na celé vaší svatbě týká, chcete mít jedinečné, i vaše auto se přece musí lišit od ženichova, ale hlavně od aut ostatních svatebčanů. Výzdoba svatebního auta je proto velmi důležitá.

Různými dekoracemi na výzdobu auta si tak to své odlišíte od ostatních.

Při plánování svatby popřemýšlejte, jaké barvy bude vaše svatební výzdoba, a té přizpůsobte i svatební výzdobu svého i ženichova auta.

Vaše svatební auta vás budou provázet celou svatbou a dávat tak každému na vědomí, že tento den není jen obyčejným dnem, ale výjimečným. Pokud ne pro ně, pro vás určitě.

Svatební auto pro ženicha a nevěstu

Než se z vás stali novomanželé, každý jste měl své auto, které vás dovezlo téměř až k oltáři. Výběr aut závisí nejen na vašich možnostech, ale i na vaší fantazii.

Pro nevěstu je okouzlujícím vozem limuzína, ale i obyčejné osobní auto, zajímavým je rozhodně i veterán.

Ženich může sáhnout i po kamionu, pokud jsou kamiony jeho vášní či prací, nebo po jiném druhu motorového vozidla, které je s ním úzce spjato, ale také obyčejným osobním autem nic nezkazí.

Jednou z nejhlavnějších a nejdůležitějších věcí, na kterou u svých svatebních autech nesmíte zapomenout, je jejich čistota. Ať byste si vybrali jakékoliv krásné, velké či zajímavé vozidlo pro svůj významný den, pokud by bylo špinavé, zničili byste tak všechen dobrý dojem. Vyleštěný a vysátý interiér, čistý, lesklý, navoskovaný exteriér jsou pro vaše auto během svatebního dne prioritou a samozřejmostí.

Dejte si v čistotě záležet na obou autech, přestože po obřadu už budete spolu odjíždět v jednom, v tom, v němž přijela nevěsta. Auto ženicha vás ale stále bude provázet všude, kam se pohnete.

Dekorace na svatební auto

V dnešní době žijeme ve světě nekonečných možností a fantazie, kterým se při výzdobě nevěstina nebo ženichova auta meze nekladou.
Je však třeba, aby tato dvě auta byla v dostatečné míře od sebe rozlišena, aby každý kolemjdoucí už na první pohled věděl, že tohle je auto nevěsty, tohle je auto ženicha.

Svou výzdobu na auto se snažte sladit s ostatní výzdobou. Firmy, které zajišťují takovou výzdobu, mají spoustu návrhů, ze kterých si můžete vybrat, navrhnout si však můžete i vlastní. Stuhy, organzy, květiny, mašle, srdce, tím vším si vaše auto můžete vyzdobit.

A co všechno na autě třeba vyzdobit? Zase je to jen otázka fantazie. Karoserie, střecha, kufr, dveře, kliky, to vše jsou místa, která se dají dozdobit, nezapomínejte ale, že méně je někdy více. Nechcete přece, aby vaše auto poutalo pozornost směšným dojmem, ale svou neodolatelnou krásou.

Pokud máte však dilema, jak jednoduše rozlišit nevěstino auto od ženichova, protože toužíte po prosté výzdobě aut, doporučujeme svatební SPZ na auta. Pro nevěstino auto s nápisem NEVĚSTA, pro ženichova auto s nápisem ŽENICH.

Pořiďte si dvě SPZ i s nápisem „novomanželé“ či „novomanželům“, které budete potřebovat po obřadu, když už budete sví a budete nastupovat do společného auta.

Nezapomeňte také na výzdobu aut ostatních svatebčanů, kterou pojměte velmi jednoduše, ozdobte je bílými stužkami nebo mašlemi na anténách či zpětných zrcátkách. Budete tak mít za sebou doprovod a každý bude vědět, že všechna vyzdobená auta patří k vám.

Hledáte další nápady pro výzdobu vášeho svatebního auta? Inspirujte se: