10 tipů na originální vánoční dárek pro nevěstu

 • 8. pro 2020
 • Barbora Babicová
 • iStock

Vánoce se nezadržitelně blíží a všichni pomalu začínají nakupovat a shánět vánoční dárky. Pokud máte v rodině nebo mezi přáteli budoucí vdanou paní, nabízíme tipy na vánoční dárek pro nevěstu.

vánoční dárek pro nevěstu

1. Kniha hostů

Kniha hostů je krásnou vzpomínkou na svatební den. Hosté do ní mohou napsat odkazy pro novomanžele, něco do ní nakreslit či přidat otisk svého prstu. Knihy hostů najdete v různých originálních variantách. Může to být elegantní kniha nebo odvážnější a originálnější provedení. Inspirujte se několika z nich.

Kniha hostů

2. Svatební pohár

Kromě toho, že novomanželé budou na svatbě pít ze svých svatebních sklenic, novomanžele určitě potěší, pokud si během svatby budou moci připít i z takových originálních sklenic.

3. Album na svatební fotky

Většina nevěst se po svatbě nejvíce těší na svatební fotografie. Ty jsou totiž krásným zachycením jednotlivých okamžiků svatebního dne. Jsou na nich emoce, rodina a přátelé a samozřejmě zamilovaný pár a zachycení jejich vzájemné lásky. Každou nevěstu potěší, když si tyto fotografie bude moci uložit do pěkného svatebního alba.

svatební album

4. Podvazek

Každá nevěsta by kromě krásných šatů měla mít během svého svatebního dne ukrytou pod šaty malou drobnost. Touto drobností je svatební podvazek. Jak říká tradice, nevěsta by měla mít na sobě něco nového, něco staré, něco modré, něco půjčené a něco darované. V podvazku můžete spojit hned několik z těchto tradic.

5. Polštářek pod prstýnky

Svatební obroučky necháme na výběr novomanželům. Čím však můžete potěšit nevěstu je svatební polštářek, na kterém se obroučky budou vyjímat během svatebního obřadu. V současnosti to nemusí být pouze klasické polštářky, ale v kurzu jsou stále netradičnější provedení tohoto svatebního doplňku.

6. Fotorámeček na svatební fotky

Tak jako každou nevěsty potěší prohlížet si svatební album, určitě ji potěší i to, pokud si své nejoblíbenější svatební fotky vloží do fotorámečku, kde se jimi bude moci pochlubit v práci či když přijde domů nějaká návštěva. A určitě ji potěší takový pohled na fotky vždy, když jí na fotorámeček padne zrak.

7. Svatební deník

Svatební deník zda plánovač je velmi užitečný dárek, který budoucí nevěsty může ušetřit spoustu času při plánování svatby. Zároveň může být později pěknou vzpomínkou se všemi poznámkami a obrázky, které si do něj zapíše či vloží.

svatební plánovač

8. Šperky či bižuterie

Každá žena, nejen nevěsta chce být krásná. A každou potěší šperk či nějaká pěkná bižuterie. Toto jsou dárky, kterými vždy vsadíte na jistotu.

svatební šperky

9. Svatební věšáky

Když fotograf fotí svatební detaily, ať už jsou to svatební šaty nevěsty, šaty družiček nebo oblečení pro ženicha, na fotky krásně vyniknou spolu se svatebními věšáky. Možná se vám zdá, že jsou to maličkosti. Pro budoucí nevěstu jsou však tyto drobnosti důležité. Protože právě ty dodají svatbě jedinečnost a na fotkách budou krásnou vzpomínkou. Kromě toho, věšáky může nevěsta použít později po svatbě a při pohledu na ně, si vždy vzpomene na její jedinečný svatební den.

10. Svatební pero

Svatební pero může být také krásným dárkem – v den svatby se jím novomanželé podepíší na úřadě či v kostele.

Všechny zmíněné dárky a mnohé další najdete pohodlně na jednom místě v eshopech na portálu Beremese.cz. Věříme, že všechny nevěsty budou při rozbalování vánočních dárků spokojeny.


Komentáře

  Přidej příspěvek

  Nejčtenější články
  Víte, jak se nazývají všechna výročí svatby?
  Víte, jak se nazývají všechna výročí svatby?
  Svatba a koronavirus: Jaké jsou aktuální podmínky pro pořádání svatby?
  Svatba a koronavirus: Jaké jsou aktuální podmínky pro pořádání svatby?
  Kvíz novomanželů – jak probíhá a jaké otázky zaručeně rozproudí zábavu?
  Kvíz novomanželů – jak probíhá a jaké otázky zaručeně rozproudí zábavu?
  Přinášíme vám seznam těch nejoblíbenějších a nejkrásnějších svatebních písní!
  Přinášíme vám seznam těch nejoblíbenějších a nejkrásnějších svatebních písní!
  60 inspirativních tipů na ceny do svatební tomboly
  60 inspirativních tipů na ceny do svatební tomboly
  Kdo má pronést svatební proslov a jak se na něj připravit?
  Kdo má pronést svatební proslov a jak se na něj připravit?