Svatební šaty v roce 2021: Tyto trendy si nenech ujít!

 • 26. lis 2020
 • Michaela Recht
 • Archiv Studio svatebni mody

Od hravých třpytek a pastelových barev až po výrazné rukávy, holá záda, neobvyklé vzory látek a mašle. Tyto trendy svatebních šatů budou v roce 2021 jednoznačně těmi nejžhavějšími. Co dalšího můžeme očekávat nám prozradila Andrea Prohl Huczková ze Studia svatební módy.

trendy pro svatební šaty 2021

Všechny svatební trendy v roce 2021 jsou do určité míry ovlivněny koronavirem, který nás trápí letos tedy v roce 2020.

Nárůst počtu nevěst, které chtějí nakupovat lokálně pro podporu místní ekonomiky, se značně rozšíříl. Objevil se také trend v oblasti mikro svateb. Nicméně našly se i nevěsty, které si chtějí, po měsících plných zpřísněných podmínek a karantény, splnit svůj celoživotní sen a být ve svůj svatební den princeznou a tak se můžeme těšit na návrat bohatých a pompézních svatebních šatů.

Abychom přesně zjistili, jaké trendy ve svatebních šatech můžeme očekávat v roce 2021, pozvali jsme si na rozhovor odbornici ze „Studio svatební módy“, která nám představí to nejkrásnější z nových kolekcí Emmi Mariage, Julia Gastol, svatebních doplňků Camella a Český náramek.

Výhradní distributor pro Českou a Slovenskou republiku nám představí exklusivní evropské výrobce svatebních šatů a doplňků té nejvyšší jakosti a zároveň nám prozradí, proč je tak důležité vybrat si toho správného dodavatele.

svatební šaty julia gastol 2021

Jaké budou svatební šaty v roce 2021?

Některé nevěsty mohou mít pocit, že po událostech z tohoto roku chtějí pro svůj velký den něco extra. Rukávy mohou být dokonalým způsobem, jak přidat osobnost a kouzlo jednoduchému a elegantnímu vzhledu.

výrazné rukávy na svatebních šatech

svatební šaty emmi mariage 2021
Cena svatebních šatů: 13 567,- Kč

Výrazné rukávy

Na rukávech budeme v příštím roce hledat více detailů než kdykoli předtím. Ať už se jedná o retro zvonové rukávy nebo velké nafouklé rukávy, či zajímavě zdobené, jako jsou například na šatech od Julia Gastol.

Strukturované rukávy sluší nejvíc štíhlým nevěstám nebo nevěstám plnoštíhlým s hubenějšíma rukama, které mají rády klasiku, zatímco uvolněné a širší rukávy jsou ideální pro současné boho nevěsty. Jemné perleťové detaily na trupu nebo na rukávech odráží moderní pohádkový vzhled.

Prohlédni si: Nová kolekce svatebních šatů Julia Gastol od Studio svatební módy

výrazné rukávy na svatebních šatech

výrazné rukávy na svatebních šatech
Cena svatebních šatů: 13 673,- Kč

Zajímavá záda na svatebních šatech a mašle

Záda budou v roce 2021 více holá a stanou se zajímavějším prvkem. Obvyklá iluze zad tak bude nahrazena plnohodnotnou něžnou částí těla, která neskutečně zapůsobí při pohledu každého z vašich hostů a to ne jen při obřadu.

Další způsob, jak svým vzhledem zaujmout, je také pomocí mašle, nebo jiného zajímavého detailu, který šaty ozvláštní a upoutá pozornost. Hledejte šaty se zajímavým geometrickým či jiným prvkem, mašlí, páskem s ozdobou nebo požádejte svůj salón, aby takovou upoutávku do modelu zakomponoval.

svatební šaty s nahými zády

mašle na svatebních šatech

Délka, délka, délka

Elegantní a dlouhé vlečky, spolu s katedrálovým závojem budou oblíbené i v roce 2021. Nevěsty se díky nim budou cítit neuvěřitelně.

Neuvěřitelně by se však nevěsta měla cítit už během samotné zkoušky šatů. I proto se Studio svatební módy pyšní krásným heslem: „Když oblékáme nevěstu, je to, jako bychom oblékali člena své vlastní rodiny.“ Svědčí o tom i pozitivní recenze nevěst, které nešetří chválou na profesionální přístup, čistotu salónu, pečlivost a nádherné šaty.

Recenze na nabídku a přístup Studia svatební módy najdete i v jejich profilu v katalogu Profesionálů.

vlečka na svatebních šatech

 

svatební šaty s vlečkou

Moderní krajkové svatební šaty v roce 2021

Trend směřuje i ke klasičtějším decentním šatům. Krása je spíše v látce, objemu nebo tvaru než v mnoha detailech. To, co uvidíme v příštím roce, je i modernější krajka bez vintage nádechu, který byl v posledních letech velmi oblíbený.

Krajka je už po mnoho staletí známkou luxusu, je romantická a nese si svůj styl, jako látka určená ke zvláštním, jedinečným, slavnostním příležitostem. Z tohoto důvodu oslovuje jak nevěsty, kterým se líbí boho styl, nevěsty toužící po svatbě na pláži, tak také nevěsty  princezny, ale i klasické nevěsty.

krajkové svatební šaty
Cena svatebních šatů: 13 211,- Kč
boho svatební šaty
Cena svatebních šatů: 14 883,- Kč

svatební šaty na pláž

Jak probíhá zkouška svatebních šatů během pandemie?

Největší změnou, která by se mohla objevit v roce 2021,  může být zkušenost se samotným nákupem nebo půjčením šatů. V reakci na uzavření provozoven spustilo více salónů virtuální nákupní zážitky. Šaty budou snáze dostupné i online. Místo klasické zkoušky můžete udělat obrovské množství průzkumů na internetu a zúžit výběr na dvě nebo tři možnosti, než dorazíte do salónu.

My však věříme, že se brzy dočkáte možnosti přijít do vybraného salonu bez roušky s radostí a budete si moci vyzkoušet ty vysněné svatební šaty. Samotná zkouška je přece jen zážitek na celý život. Mít na sobě krásné svatební šaty, cítit při chůzi něžný pohyb sukně, vyzkoušet si svatební závoj a mít pocit luxusu se svatebními doplňky, které z vás udělají princezny. Ten pocit ve finále nahradí už jen samotný svatební den. A my vám přejeme, aby ten váš byl opravdu dokonalý.


Článek vyšel ve spolupráci se „Studio svatební módy“.

Komentáře

  Přidej příspěvek

  Nejčtenější články
  Víte, jak se nazývají všechna výročí svatby?
  Víte, jak se nazývají všechna výročí svatby?
  Svatba a koronavirus: Jaké jsou aktuální podmínky pro pořádání svatby?
  Svatba a koronavirus: Jaké jsou aktuální podmínky pro pořádání svatby?
  Kvíz novomanželů – jak probíhá a jaké otázky zaručeně rozproudí zábavu?
  Kvíz novomanželů – jak probíhá a jaké otázky zaručeně rozproudí zábavu?
  Přinášíme vám seznam těch nejoblíbenějších a nejkrásnějších svatebních písní!
  Přinášíme vám seznam těch nejoblíbenějších a nejkrásnějších svatebních písní!
  60 inspirativních tipů na ceny do svatební tomboly
  60 inspirativních tipů na ceny do svatební tomboly
  Kdo má pronést svatební proslov a jak se na něj připravit?
  Kdo má pronést svatební proslov a jak se na něj připravit?