Striptér Pavel: „Nahota by měla být decentní a vkusná.“

 • 18. kvě 2022
 • Dana Račko
 • iStock

Je to již více než 20 let, co ženy šílí a obdivují jeho tělo, když vystoupí na pódium. Díky němu se budoucí nevěsty loučí se svobodou ve velkém stylu. Pánský striptýz je práce jako každá jiná a vyžaduje nejen odvahu vyjít na pódium, ale také mnoho jiného. Co všechno se skrývá za tímto povoláním i uměním, nám v rozhovoru prozradil striptér Pavel z Agentury Fox.

pánský striptýz

Spousta lidí si zřejmě mylně představuje práci striptéra tak, že přijde na pódium, stáhne kalhoty a hotovo. Je to opravdu tak jednoduché? Co všechno obnáší práce striptéra?

Každé povolání a sport, které někdo dělá dobře a dělá to profesionálně, vypadá jednoduše, ale je za tím tvrdá práce. Každý striptér má svůj styl vystupování přizpůsobený tomu, jak je pohybově nebo tanečně nadaný. Striptér také potřebuje mít roky praxe, aby byl na profesionální úrovni, musí předvést takovou show, aby zaujal. Práce striptéra obnáší chodit do solária, do posilovny, mít více kostýmů a profesionální fotografie k prezentaci. A hlavně, co je velmi důležité, musí být aktivní na sociálních sítích a spolupracovat s agenturami.

Berete striptýz jako seriózní práci nebo úlet?

Striptýz nelze dělat jako úlet. Když se chcete líbit a být žádaný, musí být vaše show na vysoké úrovni. Musíte mít sexy postavu a zaujmout diváky. Jsou striptéři, kteří chodí ještě do práce a striptýzem si přivydělávají, a pak jsou jen tím, co mají jako hlavní pracovní obor. Avšak celý rok není tolik vystoupení, proto je obtížné dělat jen pánský striptýz. Já mám i striptýzovou skupinu, tak těch vystoupení je víc.

Při tomto povolání se zřejmě občas přihodí i něco nečekaného. Na kterou vtipnou nebo trapnou situaci si nejraději vzpomínáte? Prozraďte.

Spíše je to o tom, když je oslavenkyně velmi aktivní, trhá vám oblečení, chce být zajímavá a narušuje vaši choreografii. Nebo jednou jsem vystupoval na pódiu, skočil jsem a propadl se dolů. Bylo mi vidět jen hlavu, nastalo ticho, publikum mělo obavy, jestli se mi nic nestalo. Ale pak jsem vylezl ven, byl jsem v pořádku a pokračoval jsem ve vystoupení dál.

Nebo na rozlučce se svobodou v paneláku jsem například při tancování rozbil lustr. Naštěstí ho klientka nechtěla zaplatit. Možná to bylo i tím, že byla s vystoupením spokojena. 😉 Na jedné narozeninové oslavě jsem přišel vystupovat jako policista, ale klientka mi řekla, že chtěla kostým včelaře. Po další minutě znovu, že „já jsem chtěla včelaře“ a utekla pryč, že vystoupení nechce.

Hledáš svatebního dodavatele? Najdi ho přes náš Poptávač!

striptér
Zdroj foto: depositphotos.com

Co vás tato práce naučila o ženách?

Podstata je, že pokud vedle sebe nemají muže, pak se dokážou pořádně odvázat. Když si ještě dají alkohol, to je potom rachot. Já miluji všechny ženy, protože bez nich bychom vystoupení neměli, ať už jsou mladší nebo starší. Ty mladší jsou ještě někdy trdla a starší ženy si to vystoupení už jinak více užívají, ale hlavně, ať se jim show líbí.

Každá žena je jiná, ale co obecně nejvíce „zabírá“ na holky na pódiu? Prozraďte, chtějí Češky více americký nebo evropský striptýz?

Češky chtějí jen nahotu, ne striptýz do spodního prádla. Spousta žen ani neví, co je americký striptýz. Vědí, že striptýz je vystoupení do naha, a ani se neptají na ten americký. Chtějí vystoupení striptéra, který se svlékne do naha, to je striptýz. Jen nahota by měla být decentní a vkusná.

Představte si, že jste budoucí nevěsta, která bude mít rozloučení se svobodou… Šel byste na pánský striptýz?

Když jsem nevěsta a pořádám rozloučenou a nepřeji si striptéra, tak ho dívky neobjednají, ale když budou vědět, že já jako nevěsta budu ráda za zpestření na rozlučce, tak určitě ať ho objednají.

Co byste chtěli vzkázat budoucím nevěstám?

Nevěstám přeji, ať dělají rozloučení a loučí se se svobodou. A ať si udělají takový program, na který budou dlouho a rády vzpomínat.

Autorka článku: Dana Račko

Zdroj foto: iStock

Komentáře

  Přidej příspěvek

  Nejčtenější články
  Víte, jak se nazývají všechna výročí svatby?
  Víte, jak se nazývají všechna výročí svatby?
  Svatba a koronavirus: Jaké jsou aktuální podmínky pro pořádání svatby?
  Svatba a koronavirus: Jaké jsou aktuální podmínky pro pořádání svatby?
  Kvíz novomanželů – jak probíhá a jaké otázky zaručeně rozproudí zábavu?
  Kvíz novomanželů – jak probíhá a jaké otázky zaručeně rozproudí zábavu?
  Přinášíme vám seznam těch nejoblíbenějších a nejkrásnějších svatebních písní!
  Přinášíme vám seznam těch nejoblíbenějších a nejkrásnějších svatebních písní!
  60 inspirativních tipů na ceny do svatební tomboly
  60 inspirativních tipů na ceny do svatební tomboly
  Kdo má pronést svatební proslov a jak se na něj připravit?
  Kdo má pronést svatební proslov a jak se na něj připravit?