Pohodová přírodní svatba v Deštném v Orlických horách

  • 16. zář 2020

Marťa s Robinem jsou milovníci hor a nefandí danému dresscodu pro svatebčany, zasedacímu pořádku a dalším příliš velkým formálnostem. A tak 30.8.2020 proběhla jejich pohodová přírodní svatba v Deštném v Orlických horách.

přírodní svatba

Protože oba milujeme hory, tak od začátku nám bylo jasné, že naše přírodní svatba bude na horách, že určitě nikoho nechceme nutit do žádné barvy, do obleků, podpatků, žádný oběd ani zasedací pořádek. Prostě aby byla pohoda, přátelská atmosféra atd. A to vše se nám podařilo vytvořit. A za to jsem strašně moc ráda.

focení v přírodě

Jaký jste pár?

Jaký jsme pár? Určitě ne dokonalý pár. Každý máme svoje chyby, ale je skvělé, když ten druhý je dokáže pochopit a bere tě takovou jaká jsi, i když ne vždy je to úplně snadné.

Každopádně jsme jeden pro druhého oporou, dokážeme být jak parťáci v nesnadných situacích, tak kamarádi, co se spolu smějí a dělají si legraci jeden z druhého. A to je na tom to úžasné.

jednoduché svatební šaty pro přírodní svatbu

přírodní svatební výzdoba

Kdy a kde tě Robin požádal, zda se staneš jeho ženou?

O ruku mě požádal na dovolené na Jamajce, i když jsem nevědomky všechny romantické pokusy bojkotovala. Ale ve finále to zvládnul.

Jak vzpomínáš na svatební přípravy? Šlo vše podle plánu?
Svatební přípravy probíhaly v naprostém klidu. Až jsem se divila, že každá nevěsta píše o předsvatebním stresu a já žádný nemám. Jediné, co jsme museli řešit, tak kvůli situaci s Covid-19 jsme svatbu odkládali z května na konec srpna. Ale ve finále jsme byli rádi, protože v původním termínu celý den pršelo a byla zima.

romantické svatební focení

kytice z lučních květů

V jakém duchu se nesla vaše svatba?

Protože oba milujeme hory, tak od začátku nám bylo jasné, že svatba bude na horách, že určitě nikoho nechceme nutit do žádné barvy, do obleků, podpatků, žádný oběd ani zasedací pořádek. Prostě aby byla pohoda, přátelská atmosféra atd. A to vše se nám podařilo vytvořit. A za to jsem strašně moc ráda.

vypousteni balonku na svatbe

Který moment v tobě zanechal nejvíce emocí?

Celou dobu jsem si říkala, že nebudu brečet. Ve chvíli, kdy pro mě přišel táta, který standardně nedává najevo emoce a je to drsňák každým coulem, a když mě uviděl, tak měl slzy dojetí, a to mě dostalo a už jsem brečela taky.

Chceš cokoliv dodat?

Na našem dni bych nezměnila vůbec nic. Všechno vyšlo, tak jak jsme si přáli (počasí, dobrá nálada, skvělé jídlo i atmosféra). Jak řekl Robin – škoda, že to nemůžeme dělat každý rok.

CELÉ ALBUM NAJDEŠ ZDE: Marťa & Robin

Autor: Daniela Malá

Fotograf:

Komentáře

    Přidej příspěvek