13 tipů na dárek pro nevěsty na rozlučku se svobodou

 • 16. led 2019
 • Silvia Blahovcová
 • iStock

Jedna z vašich nejlepších kamarádek se bude zanedlouho vdávat a vy pro ni plánujete s ostatními přítelkyněmi nezapomenutelný večer – rozlučku se svobodou. Samotným dárkem bývá často i zmiňovaná rozlučka se svobodou. Vždyť je to přece večer pro nevěstu, kdy by neměla nic platit a měla by si svou rozloučenou pořádně užít. Vezměte ji na večeři, zorganizujte pro ni parádní party, případně vyrazte společně na víkend mimo město.

Pokud však chcete nevěstu potěšit ještě dárkem navíc, co jí skutečně udělá radost? Podívejte se na naše tipy, a ať vyberete cokoli, vaše kamarádka bude určitě nadšená.

Limuzína

Rozlučku se svobodou ve velkém stylu a večer, na který se nezapomíná, určitě podtrhne jízda limuzínou, která vaši kamarádku vyzvedne před domem. Uvnitř ji už můžete čekat vy, s lahví dobře vychlazeného šampusu.

Striptýz

Pokud vaše kamarádka miluje překvapení, je ráda středem pozornosti a nestraní se určitých výstředností, bude striptýz to pravé. Zejména pokud půjde o počestnou zábavu bez příliš mnoha svědků. U tohoto dárku určitě platí, že závisí na vkusu a osobnosti nevěsty. Ne všechny dámy by podobný dárek potěšil, případně by to některé slabší povahy mohlo přivést do rozpaků :-).

Dort

Neodmyslitelnou součástí rozlučky se svobodou je dobré jídlo a pití. Jako sladká tečka na závěr může přijít dort. Zda bude mít erotický charakter nebo půjde o romantický dort podobný tomu svatebnímu, je samozřejmě na vašem výběru, i když nejčastěji se tematika těchto dortů točí kolem mužského přirození a sexu. Stejně dobrým nápadem jsou i pestrobarevné tematické cupcaky, kde může mít každý z nich jiné zdobení, a vy tak využijete celou škálu motivů.

Oblečení – tematická rozlučka

Nevěsta by měla být na své rozlučce se svobodou dobře označena :-). Kromě toho, že má obvykle jako jediná z černě oděných kamarádek na sobě něco bílého, bývá zvykem, že ji družičky obdarují oděvy určenými pro tento večer.

Obvykle jde o různé korunky, závoje či čelenky, které na první pohled napoví, že jde o budoucí nevěstu. Kamarádce můžete také darovat i tričko s nápisem „Nevěsta“, případně šerpu nebo dolly sukni. Vaší představivosti se meze nekladou. Důležité je však myslet na komfort nevěsty, protože ne všechny chtějí být v tento den až příliš na očích.

Spodní prádlo na svatební noc

Zajímavým darem pro vaši kamarádku je sexy či romantické spodní prádlo, určená na svatební noc. Vybrat si můžete z množství košilek, setů, případně podvazkových pásů a podvazků. Barevných provedení je na trhu hned několik, a tedy výběr mezi romantickou bílou, vášnivou červenou, či smyslnou černou a mnoha dalšími necháme na vás.

Šperk

Vaši kamarádku, tak jako každou ženu, určitě potěší dárek ve formě šperku. Ať už se rozhodnete vydat se cestou náušnic, které by si mohla zvolit jako své svatební, nebo upřednostníte osobnější dárek jako náramek či náhrdelník s iniciálou, nevěstu jistě potěšíte.

Erotický dárek

Dalším oblíbeným dárkem v den rozlučky se svobodou bývají různé erotické hračky či sexuální pomůcky. Vždyť rozlučka se svobodou určitým způsobem představuje utržení z řetězů, tak proč se trošku nevyblázniť? Oblíbená jsou různá kožešinová pouta či vibrátory, vibrační kroužky, venušiny kuličky a vlastně vše, co v obchodech s tímto sortimentem najdete.

Fotoalbum

Nevěstu jistě potěší i svatební fotoalbum. V současnosti jsou velmi oblíbená scrapbooková provedení, a pokud jí dáte vyrobit nějaké na míru, které bude zachycovat společný příběh její a jejího snoubence, máte vyhráno.

Fotoslužby

Poukázka na fotoknihu je dárek, který využije opravdu každá nevěsta, je super nápad, a určitě se jí hodí. Vždyť možnost prolistovat si svatební fotografie v provedení dle vlastního vkusu je překrásný dar. Stejně zajímavý je i dar ve formě poukázky na tisk fotografií na fotoplátno, které se v současnosti stejně těší velké oblibě.

Hrnky

Velmi oblíbenými dárky jsou v dnešní době různé hrnky s nadpisy jako „Její“ a „Jeho“ nebo „Mrs.“ a „Mr.“, případně „Mr. Right“ a „Mrs. Always right“ a podobně. Stejně můžete dát hrnky nevěstě vyrobit na míru a využít nějaká vaše známá motta či oslovení.

Podvazek

Něco nového, něco starého, něco půjčeného a něco modrého… Nejčastěji si nevěsty za něco modrého volí podvazek. Co kdybyste jí jeden rovnou darovala? Pokud ho na svatbě skutečně bude chtít využít, má vystaráno, a váš dar ji skutečně potěší. Zejména pokud si dáte záležet na provedení a zdobení.

Odpočinek

Jako každá nevěsta, i vaše kamarádka je plánováním svatby určitě unavená. Darujte jí poukaz na masáž či wellness pobyt, který může využít i se svým partnerem. Odpočinek od stresu jim jistě oběma přijde velmi vhod.

Vtipný dárek

Odlehčeným dárkem pro nevěstu může být například krásně ozdobený váleček na těsto s vtipným komentářem a potřebnosti podobného kousku v manželství. Úsměv na rtech vykouzlí i takzvaný hangover kit, případně různé rekvizity s erotickým podtónem.


Komentáře

  Přidej příspěvek

  Nejčtenější články
  Víte, jak se nazývají všechna výročí svatby?
  Víte, jak se nazývají všechna výročí svatby?
  Svatba a koronavirus: Jaké jsou aktuální podmínky pro pořádání svatby?
  Svatba a koronavirus: Jaké jsou aktuální podmínky pro pořádání svatby?
  Kvíz novomanželů – jak probíhá a jaké otázky zaručeně rozproudí zábavu?
  Kvíz novomanželů – jak probíhá a jaké otázky zaručeně rozproudí zábavu?
  Přinášíme vám seznam těch nejoblíbenějších a nejkrásnějších svatebních písní!
  Přinášíme vám seznam těch nejoblíbenějších a nejkrásnějších svatebních písní!
  60 inspirativních tipů na ceny do svatební tomboly
  60 inspirativních tipů na ceny do svatební tomboly
  Kdo má pronést svatební proslov a jak se na něj připravit?
  Kdo má pronést svatební proslov a jak se na něj připravit?