Kategórie

Svatební plánovač (24): Jak uspořádat skvělou rozlučku se svobodou

Rozlučka se svobodou by měla být poslední velkou party před svatbou, kde je povoleno téměř vše. Proto buďte při její přípravě kreativní, aby se stala jednou z nejlepších dámských jízd, jaké jste spolu s kamarádkami zažila. Zde je několik tipů, jak z vaší rozlučky udělat legendární událost, aniž byste se vozily v limuzíně po městě a polévaly se šampaňským – i když ani to není úplně špatný plán. Záleží jen na vašem rozpočtu.

Tematická výzdoba a oblečení

Při rozloučení se svobodou se ohledně témat nedělají kompromisy. Pokud běžně nemáte tematické party v lásce, na tomto večírku se tématu svatby nevyhnete. Pokud však máte tento typ zábavy ráda, buďte kreativní.

Zvolte téma, které je nevěstě blízké, a překvapte ji. Může to být Paříž, retro, country nebo Great Gatsby night. A nezapomeňte tomuto stylu přizpůsobit nejen výzdobu a oblečení, ale i pozvánky, občerstvení a hudbu.

Rukodělné dekorace

Pokud máte omezený rozpočet, připravte rozlučku v tématu, k němuž se pomůcky a dekorace dají snadno vyrobit i doma. Sice vám to zabere nějaký čas navíc, ale nevěsta vaši snahu určitě ocení.

Skleničky na památku

Jaká by to byla zábava, kdyby každý neměl svou vlastní skleničku. Jen na rozpočtu, který máte, záleží, zda napíšete jména na papírové kelímky, nebo si necháte vyrobit speciální sklenice na zakázku. Každopádně, skleničky se jménem musejí být.

Barevná brčka do barevných drinků

Na rozlučku se svobodou patří i barevné drinky s barevnými brčky. Vždyť z pěkné slámky hned lépe chutná, a pokud by se vám nepodařilo namíchat koktejly, tak jak jste plánovala, barevné slámky to odčiní.

Veselé drobnosti pro zúčastněné

Každé pozvané slečně je třeba dát nějakou maličkost, kterou si může z party odnést na památku. Mohou to být například nějaké jednoduché náramky, přívěsek na klíče nebo něco osobnější – lak na nehty se jménem na lahvičce, nebo klidně i polštářek z polštářové bitvy.

Trička s potiskem, nebo zaječí ouška?

Aby každý věděl, že přichází nevěstin tým, a abyste se na diskotéce snadněji našly, potřebujete týmový stejnokroj. Je jen na vás, zda si koupíte trička s potiskem, kterých dnes najdete mnoho, nebo si necháte vyrobit vlastní trička nebo doplňky určené pouze na vaši party.

Hry a program

Rozlučku se svobodou si bez různých dámských her ani neumíme představit. Možností existuje množství, ať už skončíte u klasické „pravdy-odvahy“, nějaké obměny „flašky“, nebo si vymyslíte nějaké vlastní, nezapomínejte, že toto je dámská jízda – vytahují se sexuální trapasy a ubrousky se před ústa nedávají. A když vás hry přestanou bavit, klidně si pozvěte společnost, která vás zabaví…

Jídlo

A aby se nezapomnělo, na party se i jí. Vždyť z tak velké zábavy nám rychle vyhládne. Nezapomeňte proto minimálně na jednohubky nebo chlebíčky. Pokud však máte trochu času, můžete být i trochu kreativnější. Různé veselé, sladké či slané koláčky určitě mile překvapí.

Balíčky první pomoci při kocovině

Nebudeme se tvářit, že na rozlučce se svobodou se pije dětské šampaňské a barevné limonády, pokud samozřejmě není nevěsta těhotná. Proto je třeba se připravit i na následující den. Tento večer si chceme užít naplno, ale druhý den bychom neradi ležely nad záchodem.

Připravte proto pro sebe a své kamarádky balíčky první pomoci, které mohou obsahovat minerálku, aspirin, nějaké drobné občerstvení, zkrátka cokoliv, co vám může pomoci postavit se na nohy po náročné party.