První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
fris, který má nick? =-) já teď byla na jednání a já těm maďarům rozuměla :-N
Odpovědět
ahoj-darina60...ona toto téma založila asi před týdnem,je to jak detektivka...začalo to tím,že se bojí,že je manžel nemocnnej a po týdnu víme,že je v tom baba a on je kretén...já to zezačátku jenom četla,nedalo mi to,tak jsem se přidala a teďka ji pomáháme,aby vydržela do konce týdne až pojede na dovolenou.To je takovej nápor na psychiku,co on jí dělá,fuj :-p
Odpovědět
:-D :-D :-D abys nerozuměla,sama jseš Maďar :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ahoj holkyyyy jakej byl prodlouženej víkend mě se to pomalu ale jistě blíží už jen měsíc :-D :-D =-) :-o
Odpovědět
berúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú,to bude :-D :-D :-D .já makala na zahradě a cvičila se psem,spocená až na...
Odpovědět
já vím,že zpocená,ale my Slováci tam máme s :-D
Odpovědět
teda se máš my jedem příští týden stanovat potřebujem na chvilku vystřelit od všech příprav mi už začíná hrabat a dostávám paniku :-D :-D :-D
Odpovědět
fris, no jo, ale polovičatej :-D beru, já ho měla takový docela akční, ani chodit nemůžu :-D
Odpovědět
má otlačenú riťku :-D :-D :-D
Odpovědět
fris to neřeš mě to ani nepřišlo mladej taky píše slovensky sem si myslela když sme si začly psát že je jinej že neumí pravopis :-D :-D :-D :-D helisek84 no já měla taky malinko akční sme byly na boruvkách a dokonce sem i sbírala :-D :-D
Odpovědět
trochu jsem mimo,píše mi mladá na ICQ. beru: :-D :-D :-D :-D my jsme jiní,a ještě nám končí všechna slovesa měkkým i....nemáme to rozdělený jak vy-ženy dělaly :-D :-D :-D :-D na borůvky bacha,musí se dobře umýt,je tam nějaká strašná nemoc z liščího trusu!
Odpovědět
fris to s tím psaním se si už zvykla ho někdy prostě opravuju nebo se mě ptá ale jinak mluví nádherně česky sem asni nepoznala že je slovák když na mě propmluvil poprvé :-D
Odpovědět
Článek se načítá
protože ses mu divala zamilovaně do očí :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
fris to taky :-D :-D :-D ale to děláme pořád :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj hloky, přeju pěkný den, koukám, že optimismsu tu o víkendu vůbec neubylo, což je báječné :-)
Odpovědět
vecernice no byl prodlouženej ne že by to mělo nějakej vliv na mě já sem bez práce :-( ale přítel byl doma dýl už se těším až bude mít dovču :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no vy mate dovcu ted nekdy pred sebou ne beru?
Odpovědět
jak to víš? =-) škodovce začíná příští týden od pondělka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslim, ze jsem to nekde zahlidla v diskuzi ;-) snazila jsem se dostat do obrazu, jak se pohnul hotel v Turecku a vsechny ostatni plany ;-) ja jsem dnes uplne hotova unavou, ani psani tech pismenek mi nejde .... :-o
Odpovědět
no mi se těšíme jak odjedem stanovat odpočívat teda já milýmu nechám na krku našeho drobečka 4 letýho :-D
Odpovědět
prd riť, mám natažené třísla a jedno lejtko :-S mamina mi volala dnes výsledky krve a já si to asi hodím ]-( vecernice: pohnul, pohnul, už je nás víc, nebudeme se bát vlka nic :-D
Odpovědět
jakej hotel v turecku =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vsak ja uz se tam tesim, na drinky u baru a cachtani v mori ;-) a co vysledky? neco vaznyho? ber: no na to stanovani vam pocasi zrovna nepreje ... i kdyz tedy zalezi, kam se vydate?
Odpovědět
heli,co je,co ta krev???? našla jsem nádhernej kamennej dům ve francii pro hosty,s pozemky,s bazénem a stájemi jeno asi za 300 000 eur,co je zadara,tolik stojí byty...pošlu potom link :-D
Odpovědět
má bejt ošklově jo ni nevím ]-( se to nějak vybere :-D
Odpovědět
norma cukru v krvi zdr. člověka je 5 jednotek...já mám 8,1.... |-|
Odpovědět
kruci :-( heli....kdyby nevyšlo turecko-tento a ještě jedenhttp://www.green-acres.com/en/properties/268a-rfm849.htm
Odpovědět
Profilova fotka
heli a pro nas laiky to znamena co? cukrovka? dieta? lze to nejak upravit? Francie zni taky bajecne, at to zalozite kdekoli, ja se na vas prijedu podivat ;-)
Odpovědět
http://www.green-acres.com/en/propert...
Odpovědět
fris, to by šloooo, to druhé sa mi páči... vecernice: to znamená, že já se snažila ten jídelníček upravit, abych se tomu vyhla, takže co to bude teď, nevím...prý to může být ze stresu. musím počkat, co na to doktorka..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?