První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
bré ráno, marjáno :-D
Odpovědět
ahojky holky tak jaká byla sobota ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čau Hell ;-) a baby kolem 8-) Se divím, děvčata, že se tady ještě nepohybovali admini a neupozornili vás, že jste trochu out of téma... :-D Protože jinde, anebo snad to bylo i v průběhu tohodle tématu, tak hned po pár příspěvcích přišlo tytyty... No nic, to mě tak napadlo, když jsem postupně pročítal poslední dny. Jo a Hell, očekávám pak info v IP o tvé skvělé a růžové budoucnosti... x-) x-) x-)
Odpovědět
ahojte baby - prajem pekny den
Odpovědět
Ha, Ivan, nečekán, nezván :-D :-D Legrace, čauky ;-) No jo, hned jak na ni bude svítat a budou odkryty karty (kdo na tom má taky spoluúčast, co? :-D), tak píšu jako ďas. No jo, mimo téma...jenže my jsme tu jediné, kdo v našem tématu je, že...a bylo by škoda ho uzavřít, navíc, rozvod není chvilková záležitost a táhne se, že...no, třeba nás admini mají rádi aspoň trošku.
Odpovědět
ahoj,holky :-D :-D :-D to by admini museli zrušit i téma mažel kamióňák...tam se o manželech píše každou pátou stránku,jinak se probírají porody,plínky,sopílky atd. :-D taky mimo mísu a hodně :-D :-D :-D
Odpovědět
:-N fris, ono každé téma zabrousí někam jinam...vždyť se nejde bavit jen o jednom nebo přebíhat do patnácti témat vaříš? :-D
Odpovědět
vařím,byli jsme se psama venku...rozvodněná řeka a já chudinka malá stará jsem musela po takové úzké lávce....já s klaustrofobií...pako mě táhnul,mám ho na opasku :-D :-D :-D ,k večeru jedu na cvičák na agility,ale už se zatahuje,nebyli jsme 14 dní,to by mě naštvalo,kdyby pršelo....borderka je k neutahání,potom od rána až do noci musím házet talíře a balóny :-D :-D :-D jo a chystám chlapa zase na týden,ale budu se na vás dívat ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
já se od rána rypkám s fotkama, večer jedu za koníkama, jezdit a pomuchlit se :-N zítra asi pojedu za kamarádem na zahradu, už měsíc mi volá, ať se stavím opéct špekoňa - jestli tím myslí mě? :-D
Odpovědět
heli :-D :-D :-D se z tebe potatám :-D :-D :-D ...koníky taky můžu
Odpovědět
Profilova fotka
Hell, rozvod třebas u nás byl tehdá dost chvilková zaležitost... Trvalo to tak 10 minut, počítám... A to jsme předtím ani u právníků nebyli, my jsme se prostě dohodli, sepsali a předali to na přepážku, o kolek se podělili napůl a pak jen čekali, až nás vyzvou. A to taky netrvalo dlouho, cca za měsíc od podání jsme byli exmanželé... A já pár dní od toho podání jsem odepsala na jeden drzý inzerát v seznamce a v době rozvodu už bydlela u svého současného manžela s rodinou... A za rok nato se vdávala podruhé... Docela rychlovka, tak neříkej, že to není chvilková záležitost... :-p :-D :-D :-D Tak to koukej okopírovat a za rok čekáme na svatební fotky a nové album! 8-) P.S. Aspoň nekazím téma a jsem in... Třeba nás tak rychle nezavřou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a já koníky ne-e... Se bojim... jsou velký... a smrděj... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ee...koník voní :-D :-D :-D
Odpovědět
ahojte baby tak aky ste mali vikendik? :-)
Odpovědět
iv, fris má pravdu, koníci voní :-D jen si na to musíš zvyknout... hihi, tak to jo, to já si pospíším, jen nevím, kdo si takovou držku znovu vezme :-D :-D to už abych začla po někom koukat, hergot, nasadím si brýle asik. jo no, tak příští týden mi to právnička pošle, my to podškrábnem a jde to k soudu, a pokud soud bude v pohodě, tak nás rozvedou fakt bez stání, do konce prázdnin by to mělo být...a pak už zase nebude "bokšovka", ale bude "reška bleška" :-D :-D holky, já se tak zničila na té vyjížďce, sem jela 3 km tam a zpět, ta byla friš, tak jsme letěli s větrem o závod, po cestě zpátky se jí líbilo oliskat mě v kukuřici :-D
Odpovědět
já bych se už nepostavila na nohy,je to jak seskočit ze sudu :-D :-D :-D ale krásný...já měla sportovní neděli...chodím na cvičák...teče mi pot až do riťky :-D :-D :-D heli,kdyby to šlo rychle,to by bylo supéééééééééééééééééééééééééééér
Odpovědět
ani mi nemluv, když sem po cestě slézala na ringle, tak vydrápat se na ni byl kousek hodný potlesku. je to můj oslík....životní láska....koňská....
Odpovědět
já je miluju,ale jak jsem starší,tak se bojím...ale mladá to zdědila po mně-nevím kdy se píše mě-mně :-D ...čeština....a když žila v Austrálii,pronajali si koně na půl dne a jezdili vplnou krajinou.....hadi,štíři,krokodýli,ještěři :-p ....má nádherný fotky
Odpovědět
volnou krajinou
Odpovědět
to neřeš, já se občas taky seknu :-D jééé, to musela být bomba, nechceš mi nějaku fotečku poslat na mejla? :-N bych kukla ráda... mě kousnul zmetek, co je tam s Genou prvního ledna loni, po silvestru, co jsem otěhu....k němu mám respekt, i když s ním normálně pracuju...ale jeho hubu obcházím obloukem. je to strašný rozmazlenec. svého prvního koně jsem měla rok...po...asi devíti letech v oddílu, to jsem se taky rozloučila na dva roky s mazlíkem....a teď ji mám už dva roky...je to klusačka a natolik jsme se zžili, za ty roky, že nikoho jiného nesnese...taky to spolu s tou krátkou přestávkou táhneme už 13 let...
Odpovědět
já jsem poučená jak čtu a sleduju Monty Robertse a řeč koní a jsem z toho mimo :-D ....fotky má zna filmu,sice máme digitál,ale nejlepší jsou stejně z mé Yashicy na filmu...já jsem stará škola :-D :-D :-D
Odpovědět
no jo, to by na něj platilo, jen by se mu někdo musel věnovat...ale majitel si to nepřeje, to je jenom ťuťu ňuňu, kůň má osm metráků a když se proti mě v ohradě rozběhne, tak máš vidět, jak tu ohradu dvoumetrovou ladně přeskakuju :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já vám to neberu, ale na koně já nebudu nikdá... Fakt mě to neláká... Holt jsme aspoň každej jinej... ;-) Jo a Hell, ty se chystáši zpátky vzít si svoje příjmení? Já to udělala taky a manžel si občas dnes dělá ze mě srandu, když mě osloví - hele nech si toho, ty - Balatková-Nováková-Balatková-Maturová!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Jj, svoje původní příjmení si vezmu, ať to stojí, co to stojí :-D Tvůj choť je tuším taky pěkný kousek, co? Se s ním nenudíš :-) Holky, tak jsem si vzpomněla...já chodila do oddílu nějakých 11 let, byl tam takový fešný trenér, je o 9 let starší nežli já, byli jsme fakt mooooc dobří kamarádi, nejen :-N ale on byl vždycky takový sukničkář. bydlí 50 m od našich, nejnovější fáro německého koncernu, ve stáji 5 svých koní...vyloženě ten můj typ: vysoký, svalnatý, tmavý typ...no kusan jako kráva...už jsem ho dlouho neviděla, naposledy v zimě...teď se rozešel se svou přítelkyní, protože mu zanášela k jeho kamarádovi...tož že by? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak ráda vidím srandu vtomto tématu - jsem zvědavá jak dloho to vydrží než to admini smáznou :-D :-D :-D Jinak koníci voní a jak krásně x-) Jé jet na koni volnou krajinou je můj sen, avšak jaksi zřejmě jen tak neuskutečnitelnej :-N
Odpovědět
brum:my s helískem tě zveme do našeho hotelu v Turecku nebo v Albánii-koně tam budou určitě :-D :-D :-D hel....sukničkáře nebrat...tomu to výdrží až do hrobu :-D
Odpovědět
brum :-D :-D :-D ty bys odjela až do západního Německa :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fris - no to jo mám ho 5 km od baráku :-D :-D
Odpovědět
fris, no právě...a stíháčkovat nehodlám a přizpůsobit se mu taky ne :-D brum, stav se a vyrazíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hele holky, a mně v tom Túúrecku taky sežeňte nějaký džob 8-) Koně vám hlídat nebudu, ale za bárem by mě to bavilo, pokecat s lidma a tak... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?