První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
helisek je šéf :-D :-D :-D brum...však vím,že si kdesi skoro až za kopečkama :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fris - no právě že jenom bohužel skoro :-p a ještě neumim německy :-D jinak sice né s koněm, ale s kolem se mi v době, kdy sice již hranice byli otevřeny, ale mohlo se jen přes celnici sme se s kámoškou ztratili v lese a vážně vyšli až v tom Německu - mladý žáby bez papírů :-) - taky nás celníci poslali hodně rychle zpátky :-D vanusak - no jasně, a my jak přilítnem z těch koní budem mít připravenej od Tebe na baru supr drink 8-) :-D :-D
Odpovědět
Iv, oukej, fris je na recepci, ty za barem, ještě nám chybí správce a pokojská, já tomu šéfovat a účtařit :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D já můžu ve volném čase uklízet a domlouvat kšefty a dělat PR :-D :-D
Odpovědět
akorát s chlastem to vidím v Turecku bledě :-D nějaký fanatik nás pošle do luftu :-D
Odpovědět
brum:dyť dýcháš s Germánama stejnej vzduch....němčinu musíš mít v malíku :-D
Odpovědět
Oukej, já budu vymýšlet marketingové tahy na zákazníky. :-D a budu testovat vodu v bazéně :-D a najmem jachtu, ne? pro náročné...
Odpovědět
Profilova fotka
fris - no právě já to mám spíš naopak, já ty geršáky moc nemusim :-D :-D
Odpovědět
domluvíme se s cestovkama na seznamovacích pobytech...jachta bude...akorát blinkám... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
holky jasně a já budu mít tu cestovku - další z mých nesplnitelných snů :-D
Odpovědět
brum...já jsem taky v pohraničí....no comment :-D :-D :-D ...ale i moje tchýně je poloviční Němka :-D
Odpovědět
já tomu budu kapitánovat, já to můžu :-D eventuelně i letadlo bych třebas mohla pilotovat bo tom v tom vzduchu miluju :-D a pytlíky pro tebe seženem ve velkém, máme kontakty :-D tak já se poroučím pod peřinu nebo jsem jakás takás zničená, zítra ráno letím nakrmit zvířenu a pak makačenko na byt, takže se uvidíme zítra večer po šťourání :-D sladké sny všem a především adminům, protože jsou na to naše tlachání moc hodníííííí. oni ví, že se k tomu rozvoduv vrátíme...
Odpovědět
Článek se načítá
myslíš šťúranie :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fris - no tak to je jasný - geršáky nebrat :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D ..já jdu taky hajat...u nás je dusno a vlhko a špatně spím a ráno mě budí psiska :-D .Gute Nacht :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fris - hezkou dobrou noc 8-) a všem holkám - také si půjdu za chvilku lehnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hell, tak sukničkáře zkus jen tak na zabytí volného času 8-) ... Dáte pár večeří, pár výletů a když to budeš brát s nadhledem, tak na chvíli přijdeš na jiné myšlenky a co víš, kde třeba koho z jeho známých potkáš... x-) Jo ale hlavně !!!! - se nezaláskovat !!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
...do toho sukničkáře jsem myslela, samozřejmě... ;-)
Odpovědět
nazdar bazar, máme se při nepracovním pondělku? Iv, tak dneska jsem jela kolem jeho domu a říkám si, bych ho tak jako poškádlila, kdyby vylez, zaparkuju, lezu do kufru pro věci no nevyleze z toho baráku :-D :-D :-D Pozdě no, ale co, nejni všem dnů konec a když si nezapomenu brýle, tak ho uvidím a co víš, třeba dojde na tvůj scénář :-D app. vaří výýýýborně
Odpovědět
Profilova fotka
Jo prej nepracovní pondělí??? :-p Se mrkni na střechu, jak makáme... :-D Chlapům už drnkaj zuby od zbíječky za celý víkend :-D Hele Hell, jako pěknej chlap a k tomu s uměním kuchařským...? Týjo to se jen tak nevidí. Tak ho prubni a když nic jinýho, tak ho berem do hotelu jako kuchaře, nééé? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
A kdoví, jestli na tebe nekoukal z okna za záclonou, když jsi špulila ten zadek, když jsi lezla pro věci do kufru... :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak teď jsem se pobavila :-D To by měl výhled jak na lyžařské doskočiště :-D Jdu mrknout na střechu, doufám, že mi neujedou nohy bo tam prší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty seš prdlá, to doskočiště ale nejdřív okolo asi oplotili, že je tak ouzký, nemyslíš? ;-) Lýýýžaři by se pomalu ani netrefili... :-D
Odpovědět
:-D :-D sem koukala na tu střechu, ta kuchyň je bombastická a celkově tede jedete jak fretky, chlapi si máknou, co? no a ty potom, až to budeš uklízet všechno :-D
Odpovědět
ahojte baby ako sa mate? ja nic moc. nedavno som prisla z roboty a mam toho uz dost. kazdy den sa hadam s kolegynou.... :-(
Odpovědět
Lok, u vás dnes nebyl vlastně svátek, co? Proč se s ní hádáš?
Odpovědět
Profilova fotka
Hell, kuchyň bude až další v piřadí, asi tak za rok... :-p Nejdřív musíme ještě nový okna :-| A pak bych chtěla ještě koupelnu novou a musíme předělat izolaci na balkoně, atd atd. jo a teď nám vlastně začal téct bojler a zaaekávat se pračka... prostě údržba kolem velkýho domu... a pořád nějaký výdaje. Na jedný straně začneš a za chvíli jedeš nový kolo... :-S
Odpovědět
a co to tam máš za kuchyň? tu tmavší? já si budu muset číst všechny popisky.. ]-(
Odpovědět
aho holky,až budete mít čas a chuť pomozte mi poradit jedné paní,které se zcvoknul chlap,našel si babu atd....do této diskuze....to je neskutěčnej šul....a ona je taková vzorná manželka...je to slovensky,budu vám tlumočit :-D :-D :-D http://www.modrykonik.sk/forum/show.p...
Odpovědět
tam mělo být ahoj a neskutečnej :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?