První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
heli díky taky ti držím pěstičky aby ti ta krev dopadla dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
beruska a jak na to prisla? mela nejaky problemy? ten nador co mela byl taky na hlasivce?
Odpovědět
děcka,,ahojte...kde jste...lok,jak je????
Odpovědět
zdar ženy :-D já dneska měla fofry, po doktorech, manikůra - haha, to jsem dopadla jak hubkař, a po práci kééérka jak kráva přes celů lopatu pravů :-D toto bylo první tetování, co mě bolelo, auau. já to vydržela, svaly cukaly jak sviňa. zítra mi má skoro ex dovézt konečně ty zimní kola - co kdyby začlo sněžit a kolo, abych mohla s tatinem na houby. nebo sama....ale to už mě neuvidíte.... ženy, budu muset dát psa pryč |-| babička jí nestíhá, teď nesmí tři dny chodit, sotva došla k brance a Lajen jí dává moc zabrat...
Odpovědět
josefka byla včera na vyšetření a zítra jde taky tak uvidíme jak toi dopadne :-(
Odpovědět
heli..ježíši...to nemůžeš psovi udělat,pokud je na tebe citově vázanej :-( ty ses nám rozjela,tetovačka?au beru:doufám,že to nebude špatný
Odpovědět
fris děkuju já taky poslaly ji domu jen proto že měly plno :-(
Odpovědět
to jsou nervy :-(
Odpovědět
to jo ale doufám že to bude ok chjooo když se to s... tak s plnou parádou ]-(
Odpovědět
je to těžké.. nemůžu ti pomoct ani poradit...uvidíš zítra :-(
Odpovědět
to bude dobrý prodstě toho přišlp hodně najednou :-(
Odpovědět
fris, já ji nemůžu mít u našich a nebudu ji moct mít na tom bytě, jestli to vyjde...časově je pro mě nemožné za ní jezdit každý den a to je průser...ona potřebuje každý den pohyb a pomazlit...
Odpovědět
Článek se načítá
co to je za rasu?ona se utrápí...já to zažila...nedá se něco vymyslet...psí školka,nebo známí poblíž....
Odpovědět
no já se pro dnešek loučím holky mějte se a hezký zbytek večera
Odpovědět
pá,beruš,drž se :-)
Odpovědět
fris, ona je ještě mlaďoch, v srpnu jí bude teprve rok a je abnormálně socializovaná a adaptabilní...proto říkám za včas, než pozdě...je to bíglice. Beru, papa, a hodně sil ;-)
Odpovědět
no uvidíš...moji závisláci by to nepřežili...nechci strašit...chodí se mnou aj na záchod,aby jim nezmizela z dohledu ;-) .co ty,jak se cítíš?
Odpovědět
Profilova fotka
Brý večer, přeju... Hell, tý brďo, tak fakt jsi do toho šla s tou kérkou, jo? Sem teda faaakt zvědavá, pak koukej fotnout ;-) Teď ti ještě zbývá změnit účes a práci a uděláš všechny razantní změny v rámci životních změn... Říká se, že vždycky na přelomu do jiného období je obrovská touha a nutkání udělat nějakou změnu na sobě... 8-) Jo a psa neberu, bohužel, my na ty zvířata moc nejsme, max. tak na talíři, ale když ona je ještě malá, bylo by málo masa... :-| :-D :-D :-D Doufám, že to berete s humorem a nevyštípete mě jako ne moc vášnivého přítele zvířat :-D
Odpovědět
fris, já nevím, tak divně...Lajuch na mě závislá není, vůbec ji netankuje, když jí někam zmizím...to kůň je horší, ta mi lezla i do auta... Ivi, účes mám nový cca měsíc :-D Tím jsem začla :-N A práci zatím měnit nehodlám, tam jsem moc moc spokojená ;-) Jo jinak změna na sobě bude - až se zhojí obrázek, začnu s holkama chodit na fitbox, protože začínám bečkovatět. No ona je bígl "sport" verze, takže to by jste jen oblízli kosti :-D
Odpovědět
jj...loknička se neozývá...když už mluvíš o tom účesu...líbí semi,jak ses vrhla na nový život :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hell, bečkovatět je dobrý výraz, to neznám :-D Já po rozvodu taky pěkně nabírala a pak postupně rok do druhé svatby jenom kynula... :-| To byla holt pohoda a spokojenost ve vztahu, jenomže na úkor váhy. Pak jsem se ale zakousla a už druhý rok si držím váhu minimálně o 15kg míň než na svatbě. A to nesportuju ani náhodou, na to jsem moc líná. Prostě jenom změnou skladby jídelníčku... ;-)
Odpovědět
fris, to ne já, to moje schauma :-D
Odpovědět
no jo, já když se do toho pustím, tak od základu :-D iv, já se nafoukla během dvou měsíců...jenže sem si to pěkně posrala, protože jsem si myslela, jak nebudu hubnout a ho....já jedla tak, že jsem nedala ani 5 tis. kJ, což je minimum a má se konzultovat s lékařem, já skončila někde na 3 tis. denně a tělo si to začlo ukládat...brusle mi navíc nasvalily nohy, takže nohy jak závodní koroptev a břicho jak v pátým měsíci...
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D ty schaumo...ty jsi za poslední dobu úplně nová baba :-D
Odpovědět
jdu se lehce ospršit... fris, není nová, vypraná v perwollu :-D
Odpovědět
heli...to znám...já mám z tchýně tak rozhozený metabolismus,že už se normálně nenajím do konce života-nabobtnám i z vody..a to prosím jím celý život zdravě,málo masa,ryby,olivový olej,zelenina...pravidelně...a nefunguje mi to.já jedině plavat a plavat ;-)
Odpovědět
:-D :-D :-D ty mi děláš takovou radost :-D :-D :-D ...teďka ještě abych pomohla té paní na koňovi,tam je to drsné
Odpovědět
stejně je nejlepší tož decka pozorte
Odpovědět
ta diskuze, cos posílala? já na to budu muset mrknout, třeba bych mohla taky nějak přispět do mlýna....aspoň troškou... "vyfič"...já letím do té sprchy...
Odpovědět
sám mám málo :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?