První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je mazec.....
Odpovědět
haklina no ale ved suzina situaci trva uz dost dlho ;-) to nie je ze hop sup.... a ja som to uz povedala minule. ON sa nezneni. On sa UZ zmenil-resp. ukazal svoju pravu tvar. a ak mam pravdu povedat vidim tam problem aj v tom ,ze to manzelstvo bolo uzavrete koli jej tehotenstvu. Je otazne ci by sa boli zobrali aj keby necakali malu. Zvycajne ak je pricinou na sobas tehotenstvo tak nevravim ze to nemusi vyjst ale.... to nie je dovod na sobas. Dovodom na sobas je velka laska , vzajomne porozumenie, priatelstvo, rovnake zivotne hodnoty a postoje.. a ako citam tam niektore veci chybaju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
SUzu: ty jsi se vdávala kvůli těhotenství?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo na jednu stranu kvůli těhotenství ale taky jsem byla zamilovaná ale blbá že jsem neřekla že počkáme. Byli jsme do toho tak trochu dotlačeni rodičema, nikdo se nás na nic neptal začalo se mluvit o svatbě a my se nebránily spíš se i těšily ale postupem času jsem věděla že to byla blbost že jsme si měli zkusit spolu žít a pak se vzít.
Odpovědět
Profilova fotka
a jak jste spolu byli dlouho než jsi otěhotněla?
Odpovědět
jak a za jakých okolností bylo uzavřené už není podstatné. Pozdě bycha honiti. Ted už lze dumat a přemýšlet nad tím co je ted a co bude dít.
Odpovědět
Ja myslim, ze kdyz spolu mate dite je jedno, jestli jste svoji nebo ne, dite je mnohem vetsi zavazek nez manzelstvi.
Odpovědět
neboj suz este vseto sa da este napravit ;-) ci uz zostanete spolu a najdete spolocnu rec alebo pojdete od seba. nic netrva vecne
Odpovědět
Profilova fotka
Byli jsme spolu jen půl roku takže jsme se moc neznali. Určitě mám na nečem svou vinu ale nemůžu za jeho chování, nechápu proč si před svatbou hrál na hodného člověka asi mě chtěl oslnit svou úžasností a pak se teprve projevil až měl ptáčka v hrsti.
Odpovědět
Prave proto, Suzi, prave proto, ze jsi mu uz nemohla nikam frnknout, asi by potreboval zase kus te nejistoty... nebo kopnout do riti :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je smutný... ale vím jaké to je... růžové brýle a pak takovýhle pako
Odpovědět
Profilova fotka
Nicméně fakt zítra odjedu a uvidím jeho reakci.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to je dobře
Odpovědět
Profilova fotka
suzi a domluv se s vasima at ho k nepusti domu nebo malou nekam uklid, abyste nestropili hadku pred malou nedejboze se o ni jeste pretahovali - proste mu rekni, ze ho nechces videt, dokud si neuvedomi, jak se k tobe ma chovat. Bud drsna, jako je on.
Odpovědět
Profilova fotka
je to asi určitě těžké, ale pokud máš rodiče a ti jsou při tobě tak neváhej a utíkej k nim.. bude ti líp...a čas vše zahojí... tento vztah co popisuješ je bez šance.... a jen se trápíš... chlap se nikdy nezmění.... a pokud už mezi váma není to kouzlo lásky a porozumění tak se to znovu nevzkřísí a bude to jen horší... už nežij bez lásky a porozumění, bez kouska citu a něhy... všecí potřebujeme lásku a mít se o koho opřít... ty to evidentně nemáš tak se odstěhuj ... a začni žít... a věř že bude líp.. :-)
Odpovědět
inac zelinka dobre si to napisala, ze dieta nie je dovodom sobasa. Plne suhlasim. Obcas ma mrzi, ked sa to niektori ludia nevedia pochopit a nevedia pochopit to, ze sa beriete a nie ste tehotni :-N ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Suzi: Pročetla jsem posledních pár stránek... Sama mám za sebou rozvod, bylo to před několika lety, je fakt, že jsme neměli děti, možná o to to bylo jednodušší, i když lehké to nebylo... :-| V Tvém případě bych neváhala, nemyslím si, že dítě je nějakou překážkou k rozvodu... Možná právě ona by Tě měla popohnat, za chvíli začně ještě více vše vnímat okolo sebe, Tvé nálady, rozladěnost, svého otce, jak s ním nemůže zůstat o samotě, jak on jí odmítá...Vryje se jí to do paměti... :-S Takhle je ještě čas, vždyť i samy dvě si můžete udělat krásnou domácnost, klidné a milující prostředí... A věřím tomu, že až příjde ten správný čas, že se nějaký pravý chlap pro Tebe a ten správný táta pro malou určitě najde...takové dvě kočky přece nezůstanou dlouho samy...
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo,asi se přidám...
Odpovědět
Profilova fotka
denisska: jakto? Přece jste se vzali před půl rokem :-(
Odpovědět
suza - tak co, jsi pryc? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
suzi,no právě :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dennis: co se stalo, tak snad nebude tak zle :-S
Odpovědět
Profilova fotka
denissko copak??? :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky,je toho tolikk.manžel se tolik změnil,byly některé věci i předtím,ale teď se to tak vystupnovalo...dneska nebyl doma přes noc a večer mi řekl,tak se rozvedem,podám žádost já a s ím,že někoho máš
Odpovědět
Profilova fotka
to nechápu?já vím že jsme si spolu psali měla jsi krásnou svatbu a ted jsi tu dlouho nebyla |-| a proč bys ty někoho měla mít??a jak se změnil? brum ty jsem ani nechod ty máš před svatbou ne?? ;-) na takové věci nemysli |-|
Odpovědět
Profilova fotka
svatba byla krásnááá je sobec o mě se nezajímá,o mé zdraví,o školiu o nic,nepomáhá,má svého kamaráda,který je střed vesíru,co se týká auta neovládá se ,klidně jiného řidiče vyfakuje a přijde mu to normální....
Odpovědět
Profilova fotka
denisska: Jsme na tom podobně, manžel se taky po svatbě hodně změnil, nemohla jsem uvěřit tomu že jsem si takovýho člověka vzala ale že by nebyl přes noc doma a neřekl mi kde je to se ještě nestalo. Akorát vysedával do noci buď v hospodě nebo ve sklípku. A proč říká že podá žádost o rozvod s tím že někoho máš? Copak je to pravda? Jestli to není tak že on někoho má a chce aby to vypadalo naopak aby z něj byl ten chudáček co ho manželka odkopla kvůli jinýmu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mury: no mám, ale pořád nevim jestli bude, nějak to zatim neřešim ;-) jen se snažim pochopit jak se někdo může tak děsně změnit a pokud to tak je, tak se radši vdávat nebudu, ono možná tim jak spolu žijem na hromádce je v neustálý pohotovosti a pak si nevyskakuje :-) né vážně holky, pokud budu moc ráda pomůžu, aspon takhle na dálku
Odpovědět
Profilova fotka
denis já vím ale je to důvod na rozvod? mě přijde že se fakt dne konná rozvodů bez nějakého vážného důvodu :-( jak dlouho jste se znali před svatbou?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj suz: jak ty si na tom, něco nového?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?