První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Většinou křičím já protože on mi pořád říká zase máš nějakej problém a to mě vytočí protože jemu je asi jedno že by žil v bordelu ale mě ne, mám ráda čisto a uklizeno. Chápu že je tu někdy binec od malé ale to je děcko,dospělej by se měl chovat trochu jinak. Pokusím se mu domluvit a uvidím co mi na to řekne.
Odpovědět
Profilova fotka
suz: tak zkus na něj nekřičet nebo prostě udělej něco co nečeká, on se tak chová právě proto, že ví že vždycky zareaguješ stejně, chce to ho vyvést z rovnováhy, aby neměl tu jistotu :-) Tak to zkus a dej pak vědět, jak to dopadlo a když už vůbec nic nepomůže tak neměj strach odejít :-| Držim palec.
Odpovědět
Profilova fotka
Silente to píše moc hezky.
Odpovědět
Profilova fotka
zdraví vás rozvedená paní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gratuluji ;-)
Odpovědět
Vladunko to bylo tak rychle? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladu a jak to probíhalo?
Odpovědět
Profilova fotka
vladu tak to je super že to šlo tak rychle ;-) a jak to probíhalo??
Odpovědět
gratulujem aj ja a prajem krasny a stastny zivot po boku milujuceho muza x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Trvalo to 25 minut..jediný zádrhel byly finance..to je prý na domluvě..a pokud se nedohodnemetak soud..
Odpovědět
Vladu a ten tvuj muz je teda jeste s tou, co jsi o ni psala driv?
Odpovědět
Profilova fotka
ano je stále s ní
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
suzi, ja fakt nemuzu uverit vlastnim ocim - PROC proboha s timhle clovekem zustavas????? Kvuli maly - to je jenom vymluva, uz pred Vanocema ti tady holky radily, at si jdes promluvit s nejakym pravnikem, at o tehle problemech mluvis s vasima, s kamaradkama .... udelala jsi to? Musim rict, ze me jima vztek, kdyz to tady ctu - takovyho chlapa bych nakopala do zadku a nezlob se na me, ty bys zaslouzila taky. Akorat malou vystavujes traumatum, pokud mate takovy vztah - pro ni 100x lepsi byt sama se spokojenou mamou nez s rozhadanyma rodicema. Proc se treba neodstehujes k vasim? Rekni mu, ze uz toho mas dost, a ze se stehujes - ono chvili trva nez se dostane k rozvodu, takze do te doby te nikdo nemuze donutit mu davat malou a uvidis, jak na to bude on reagovat, treba si neco uvedomi. Proboha, nebud blba!!!!!
Odpovědět
http://ona.idnes.cz/saudkova-partnerk... Zkuste tento rozhovor! TO je k neuvěření
Odpovědět
tak to ze on nema vsetkych 5 pokope som vedela uz davno- je umelec a ti su vzdy taky nejaky divny ale co nepochopim je ta zenska co s nim zije!!! ved to je chore!!! a okrem toho medzi riadkami mi to pripadalo ze v tom vztahu je nejake to psychicke tyranie (on si ide kam chce, ona nemoze...)
Odpovědět
Profilova fotka
stormie: přesně, to že on je bohém víme, ale právě proto jsou bohémové většinou do smrti sami (tj.staří mládenci), protože normální ženská s nimi nevydrží ..... a pokud s ním teda žije, tak jí ta velmi submisivní role zřejmě vyhovuje :-|
Odpovědět
Vladunka, gratuľujem. Veľa, veľa šťastia a spokojnosti v ďalšom živote Ti prajem.
Odpovědět
Profilova fotka
josefka: Já vím že jsem blbá a zasloužila bych nakopat do zadku ale snažila jsem se aby to fungovalo, z té druhé strany to tak bohužel není. Já ale nevím jestli mám tolik sil odejít, moc chci ale jsem taková citlivka že když on mi zase naslibuje že zase naletím. Nevím co mám dělat.
Odpovědět
Profilova fotka
myslet na dítě... a ne na sebe, že to nezvládneš nebo na manžela, který tě akorát trápí (a věř, že tvoje díte taky aniž by sis to možná uvědomovala) promiň suzi, vím, že to zní hnusně... je mi opravdu líto tvé situace a vím, že je lehké radit, když v té situaci nejsme a necítíme to, co cítíš ty... ale ty jsi máma, tak už nemůžeš jednat jen za sebe, ale hlavně za svý dítě. A vyrůstat v prostředí plným hádek s vynervovanou mámou a tátou, který na něj kašle je pro prcka to nejhorší... :-(
Odpovědět
silente:Moc gratuluji !!!! suzamen:Já vím že to nerada slyšíš ale zeptám se jak dlouho jsi jěště ochotná tohle všechno snášet?Rok dva nebo deset let?Měla bys myslet na malou aby ti to jednou nevyčetla. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
suzi vazne - odejit bude jednodussi nez s nim zustat - jednoho dne te uhodi, uvidis a pak nezustane jen u toho .... tohle chces? Mysli na to, ze chces mit zdravou a vyrovnanou holcicku ... a taky nechces, aby pochytala nejaky moresy od rodiny tveho manzela. Sama preci vis, ze vzit si ho byla chyba, tak kurna neotalej a jdi si za svym stestim, vzdyd jsi takova hezka holka, tohle nemas za potrebi.
Odpovědět
Profilova fotka
On na ni nekašle, nemá na ni čas ale taky se někdy stalo že večer přišel a místo aby byl s malou tak seděl u počítaču a malé furt říkal běž za mámou nemám čas. On s ní jen dokáže občas dělat blbosti ale postarat se o ni neumí. Třeba když jsme byli před měsícem na horách tak s ním vůbec nechtěla být,pořád jen volala máma, ani na zachod jsem nemohla ani ty dvě minutky s ním nevydržela a on místo toho aby si sní vybudoval vztah tak šel a dovedl mi ji že řve.
Odpovědět
suzamen:Já vím bude to pro tebe těžký hodně těžký ale za nějaký čas si řekneš proč jsem to neudělala dřív věř mi vím o čem mluvím i když jsem s manželem neměla dítě
Odpovědět
Profilova fotka
suz: ale ona s ním řve proto, že ho v podstatě nezná :-| jak píšeš on na ni nemá čas, tj. je neustále někde pracovně pryč, tak kdy si na něj mohla zvyknout já nevim možná je řešení rozvod, ale já bych ho viděla až jako to poslední, spíš by to chtělo abyste byli konečně sami na sebe, pryč od tchánovců, pak by se prostě musel v rámci možností starat a i když hospodářství zabere hodně času, tak by si ho měl udělat i na dceru vladu. tak to máš to úspěšně za sebou
Odpovědět
Profilova fotka
suzi, ja teda s brumdinkou zasadne nesouhlasim ;-) - podle toho co pises, je skoda kazde chvilky, kterou s tim clovekem stravis - predstav si, ze postavite za tezky prachy, financne se vycerpate a stejne budes za sluzku a onuci. Ver mi, on se nezmeni, pokud sam nebude chtit a nebude mit tu potrebu, dokud bude citit jistotu, ze tam jsi, ze si nechas vsechno libit .... rekla bych, ze domluva s nim nebude mozna zadna. Proste se nechova jako milujici manzel. Utec, dokud jsi mlada, nenech to dojit moc daleko.
Odpovědět
po nejakej dobe si vas zas citam a vidim,ze stale je kopec problemov.. vladunka..drzim palce do dalsieho zivota..aj ked je dost smutne,ze tie magicke svadby sa zacali rozpadat |-| ale hadam ti iny datum prinesie viac stastia ;-) suzi..musim dat za pravdu babam..neviem si predstavit,ze by dieta malo vyrastat v takom prostredi..ved uz len to,ze neznesie VLASTNEHO otca mi pride divne..ved to dieta potrebuje k zivotu len matku,pri nej je stastne..otec ju zrejme nema ani len rad,ked vo chvilach,ked ma moznost venovat sa jej,tak radsej sedi za pocitacom 8-( a s tymi domacimi pracami by som mu teda dala..napadlo ma teraz,co tak skusit cosi pokazit..a nadavat mu,ze on je chlap,nech sa o to postara.. ja rozvody moc neuznavam,ale zas su situacie,ked sa neda zit s clovekom a radsej odist od neho a hoci sa aj rozviest,ved zivot je tak kratky,ze nie je tam vela priestoru na trapenie sa.. mna by velmi zaujimalo,ze kde chlapi chodia na to,ze ich manzelka sa po manzelskom slube stava sluzkou ]-( nech mi najdu presne tu cast toho slubu,ze kde s tym baba suhlasi ]-( ]-( ]-( moj muz bol tiez odchovany na tom,ze mal vsetko pod nosom..ale rychlo som mu vysvetlila,ze nic take u nas mat nebude..ja nikomu otroka predsa robit nebudem..mam stale vlastny zivot a vlastne potreby,ktore by som si rada uspokojila a nie od rana do vecera zavreta medzi styrmi stenami,aby chlap mal vsetko k dispozicii..
Odpovědět
leatea nastastie su chlapi, ktori neocakavaju, ze im zena bude robit sluzku takze nie je vsetko stratene :-D mne moj manzel povedal, ze ako si to zena zariadi tak to ma :-) inak suhlasim s tebou - tiez neuznavam rozvody, ale v takej situacii radsej rozvod :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, ony jsou rozvody a rozvody. Život není vždy černobílý, tak se k němu musí přistupovat. Rozvod kvůli malichernosti je nezralost a truc, ale někdy se rozvod rovná záchraně vlastní důstojnosti a osobnosti. Ne nadarmo se říká "nechtěj po své lásce, aby byla jiná....". Nejsme hračka pro našeho manžela/přítele, nejsme bábovička z písku, která se dá uplácat dle přání. To by v nás akorát uplácali/ubili nás samotné. A to po nás milující člověk přece nebude nikdy chtít ;-)
Odpovědět
viete co ? ja si myslim ze suz sa nikdy nerozvedie. uz len to ze vyhlasuje ze je to tazke sa rozviest alebo ho opustit svedci o tom ze zit s nim je ovela lahsie ako sa rozviest. zena ktora je na tom fakt zle nevaha ani chvilku a neriesi tu ze to alebo ono. Ani sa jej necudujem ze je tazke odist od neho. ma kde byvat, je zabespecena , nemusi sa starat odkial zoberie peniaze.....
Odpovědět
Profilova fotka
zelinka: Já od něj peníze dostanu jen občas a to třeba že prodá taťkovi víno a řekne ať to dá mě jinak to není že by mě každý měsíc dával na jídlo,žiju z mateřské. Když jedem na nákupy tak většinou platím já, a že to nejsou žádný malý nákupy. A nadšená z bydlení co mám rozhodně nejsem, nevím jestli víš že bydlíme s jeho rodičema, švagrovou a jejím děckem a máme pro sebe s malou jen jeden pokoj jinak vše společný, a takto tu žiju až 2,5 roku a pěkně mě to sere. A o zabezpečení se taky mluvit nedá, ty jeho dluhy co má o kterých ani nevím, to podnikání jaký vede to není žádná sláva spíš naopak. Já si musím sakra rozmyslet jestli se rozvést nebo ne, nemíním pak za něj platit dluhy když on na to nebude mít. Snažím se to zatím vyřešit rozmluvou ale pokud to nepůjde tak mi nic jinýho nezbyde.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?