První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
já nemám,ikdyž vím třeba o někom,kdo by se mnou byl rád a jestli má on...nevím,mysl ,že ani nepro něj je kamarád bůh ¨ brum,já fakt nevěřila,kyž něko řekl,no po vatbě dostal jistotu...je to tak,on taky a strašnou,třeba mi naprosto ironicky říká,kdo by jako s tebou chtěl být????
Odpovědět
Profilova fotka
mury,no já si prošla tím,že mě někdo mlátil a když on zastaví,protože někdo vjelpřed něj on musel přibrzdit,jde za ním do auta a začne mu mlátit hlavou o palubovku a přijde mu to normální,tak mi teda ne....třeba tohle
Odpovědět
Profilova fotka
zezul: Jo jsem u našich :-) ale asi ne na dlouho. V pátek jsem mu nic neřekla a odjela a on mi večer volá kde jsem tak jsem řekla že u našich a on že jsem tam byla minulý víkend tak jsem mu řekla co a jak a on že mám hned přijet a já že ne že koupu malou a nikam už nejedem a on že v sobotu budu doma tak jsem řekla že nebudu dělat co on chce že mám taky svůj život a svoje práva dělat si co chci,začal se rozčilovat tak jsem mu položila telefon, nechtěla jsem se hádat a napsala jsem mu to všechno do správ protože normálně spolu mluvit nemůžem. Hodně jsem v noci a celou sobotu přemýšlela. Včera večer jsme se sešli chtěla jsem si to sním všechno v klidu vyjasnit, kupodivu to šlo. Řekla jsem mu že se k sobě chováme jako po dvacetiletým manželství a ne po dvou letech a pokud máme všechno zachránit tak se musíme změnit oba a snažit se chovat jinak že je tohle naše poslední šance. On mi řekl že mě strašně miluje že mě nechce stratit tak jsem mu řekla že milující chlap se takhle nechová, že až postavíme a budem sami že budu taky občas potřebovat s něčím pomoct, že pokud si třeba někdy uděláme další dítě že toho taky budu mít plný kecky a nebudu se motat ještě kolem něj. Zdálo se že to pochopil. Asi se vám budu zdát jako blbá ženská co zase naletěla ale já ten poslední risk podstoupím, když se mi nebude něco líbit tak mu to hned řeknu ať ví že ten rozchod mám pořád v záloze že jsem na to nezapoměla. Teď už jen musím vydržet asi půl roku u starých a snad to vše půjde.
Odpovědět
Profilova fotka
nerozumí,necrhání,stará se jen o sebe a nezajímá hho,že je mi špatně,mám problém se srdcem,kolabuju,jde s kámošem ven a řekne,tjá ven CHCI a tobě je špatně pořád....
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo tak to jsem na to ještě dobře já nic takového nepocituji :-N ale je mi vá fakt holky líto :-( nechápu to asi tak jako brum....proč po svatbe =-) to se celou dobu před tím přetvařují? denis jak dlouho jste se znali před svatbou?
Odpovědět
Denisska, a nie je kamarát jeho milenec? :-o Inak ak je to tak, ako píšeš, tak to zabaľ...
Odpovědět
Profilova fotka
mury,asi jo,on mě řeba 2 roky sledovl,chtěl s mnou chodit,ale pořád něměl odvaf´hu se seznámit,takže on o mě věděl všechno,kd bydlím,s kým jsem chodila,co dělám..... květa,taky mu říkám,ž se chovají jak teplí bratři
Odpovědět
Profilova fotka
denis: a jak dlouho žijete spolu? Hele já nevim, to mi nepříde. Já váš vztah neznám. Otázka ale je jak ti to říká, mě tohle taky ten můj občas řekne, no a co tak mu odpovim však na tebe taky ne dinosaure a je to, nebo mě je 29 a kdybych chtěla tak mám hned jinýho a né 40 cet jako tobě, ty si jen tak neškrtneš a je klid..........já nevim, holky kolikrát mi příde že si všechno moc berete k srdci, ano jistě milujete svého miláčka ale taky je třeba ho umět i poslat do pr......... když přestřelí Jej kolikrát sme se za tu dobu co sme spolu pohádali jak psi, kolikrát mi třeba řek, at´se seberu a jdu zpátky k rodičům, na svatbu zapomenu atpod. a já jemu to samé, ale důležitý je základ vašeho vztahu zda po těch hádkách k sobě prostě patříte a chcete bejt spolu a zda se prostě potřebujete. pokud tohle tam není, tak je to o ničem :-|
Odpovědět
Profilova fotka
murynka: ano jsou tací chlapi co se před svatbou tváří jako svatoušci, gentlemanni a bůh ví co jen aby si uvázali ženskou a měli jistotu, pak už si dělají co chcou a na toho druhého se neohlíží. Je to smutný ale je to tak a ten kdo to nezažil tak to asi nepochopí.
Odpovědět
Profilova fotka
2 roky. to se neboj,já ho pošlu,ale mu je to jedno,on má takovou jistotu,že já bych ni neuděla....až to bolí,to jsme si aky řekli
Odpovědět
Profilova fotka
v tomhle souhlasím s brum.nemáme úplně ideální vztah také se pohádáme...ale život není jen o tom krásném a ve svatební den jsme si slíbili v dobrém i ve zlém....a pokud neudělá něco že na mě sáhne,podvede mě..tak to prostě musíme ustát toho člověka jsme si vzala a podle mě nikdo není dokonalý a můžu natrefit ještě na věšího blbce :-( jak říkám je hodně rozvodů kvůli blbostem :-( kveta také mě to napadlo =-)
Odpovědět
Profilova fotka
suzi:přesně já tomu nikdy nevěřila
Odpovědět
Článek se načítá
Suza - tak to je super, ze jste si to takhle vyjasnili ;-) ale bud ostrazita a nenech se ukolebat slibem, ze se vsechno zmeni a pak nic... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vím jaký to je když chce mít ženská spokojený a klidný manželství a místo toho se všechno hroutí. Zkus to udělat jako já, promluvit si a nebo taky na pár dní odjeď. Pokud tě bude shánět tak je tu ještě šance ale pokud ne tak je to zlý.
Odpovědět
Profilova fotka
mury,jak mám ustát ignoraci,kdy se opravdu nezeptá na zdraví,když ví,že jsem nemocná,nemyslím chřipku... když má neovladatekný výbuch vzteku,kvůli auta,které je spotřební zboží a o nic nejde,kdy si myslí,že je sám a chce si žívat..... omlouvím se za chyby,mám mini notebook a blbě se na něm píše
Odpovědět
Profilova fotka
denis nevidím do vašeho vztahu to musíš vědět ty sama ;-) co a jak ale fakt mě to mrzí :-( :-( zkuste si fkt promluvit odejdi a uvidíš jak se zachová
Odpovědět
Profilova fotka
zezul: Neboj teď už se opravdu nenechám, pokud nebude plnit co slíbil tak už ze sebe blbce dělat nenechám ať ho dělá z někoho jinýho. Ví že má poslední šanci.
Odpovědět
Profilova fotka
suzi,no jeho to nijak nezajímá,sám na noc byl pý u toho kámoše a nevrátl se
Odpovědět
Profilova fotka
já nechápu,jak se člověk může splést tolik v tom,oho miloval
Odpovědět
Profilova fotka
Je to krutý, celou dobu sis myslela jak je úžasnej a teď tohle. Pokud se o tebe fakt nezajímá tak to raději skonči, kdybych měla to co ty taky jdu ale já to mám přece jen o něco lepší.
Odpovědět
denisska: pokud muž ignoruje tvůj zdravotní stav, něco to signalizuje suzamen: ve vašem případě jsem hodně skeptická
Odpovědět
Profilova fotka
loli,jsem ráda,že nejsem jediná,komu nepřijde takový nezájem,hlavně o zdraví,normální.kdybych mu neřekla,že třeba umřu,neví to,až by bylo po mě....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,holky...diskuzi už sleduji dlouho a suzi,myslím si,že přesto všechno co se Ti děje svého manžela velmi miluješ,jinak bys nebyla schopná mu odpouštět,oba jste ve stresu-domek,bydlení atd.,takže až se to uklidní,tak uvidíš jak se bude chovat...odejít od něj můžeš vždycky deniss-vy jste měli tak krásnou svatbu a tys byla snad nejhezčí nevěsta,co jsem kdy viděla,doufám,že se tvůj manžel brzo vzpamatuje!...a to že jsi nemocná přece věděl už před svatbou-a to se taky nezajímal?taky mu vadilo,že někdy nemůžeš ven?
Odpovědět
Profilova fotka
deniss: promin, ted´jsem si přečetla zbytek, cos psala než jsem přidala svůj příspěvek a mlátit někomu hlavou o palubovku mi taky normální teda nepřijde |-| ale prostě to nechápu takhle se přece musel projevovat už před svatbou, jen si to asi nechtěla vidět :-| suz: já si nemyslim, že seš blbá ženská a zas si naletěla, spíše si myslim žes udělala dobře, ted´je jen třeba v tom vytrvat a ze svého postu co sis vydobila jen tak neslevit, tj.být taky tvrdá Holky vážně ono to totiž s chlapama nejde jinak, nesmíte ukázat slabost, že ste slabší pohlaví, naopak ženy jsou silnější pohlaví, jen chlapi si to neuvědomujou :-) jej co já se pro toho mýho občas nařvala a proč, jen proto že sem si něco vysnila a najednou to bylo jinak, ale to přece neznamená že zle, kolikrát jsem se trápila a úplně zbytečně, přestala jsem věci tak děsně řešit a je mi fajn, od té doby vše funguje jak má, já si už nic nevysnívám a jsem naprosto spokojenej člověk 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lollia? Že se snažím zachránit manželství? Dala jsem mu druhou šanci a je na něm jestli ji využije, musí se taky začit snažit.
Odpovědět
Profilova fotka
magi: :-) věděl to před svatbou,třeba týden před ní,mě odvezla záchranka a on jim ani neřekl,že beru nějaké léky a že má problém se srdcem
Odpovědět
Profilova fotka
brum: jo,psla jsem že něco dlala,ale ne v takové míře,prostě se to začalo stupnovat a získal jistotu,teď tě mám
Odpovědět
denisska: jsem teď na tom zdravotně také špatně a rozhodně mi nepřijde normální, že tvého manžela to jaksi mnoho nezajímá. Mám teď problémy sice víceméně dočasné, ale řekněme že poslední rok jsem (pokud se to nasčítá) půlrok po nemocnicích, o berlích atd. a můj přítel se o mne stoprocentně stará. Vím, že už toho má také dost a zmáhá ho to, ale je mi oporou. Suzamen: poté, co jsem pročetla celý tvůj příběh moc nevěřím tomu, že druhá šance k něčemu povede. Tvůj muž mi přijde jako osoba, která se nikdy nezmění. A vzhledem ke tvému dosavadnímu přístupu ani nemá důvod. Ale ráda se budu mýlit a doufám, že se vám oběma podaří skoro nemožné :).
Odpovědět
Profilova fotka
denisska-třeba byl v šoku,to si hodně věcí ani neuvědomíš...ale vy jste spolu před svatbou bydleli,ne?to se změnil opravdu až po svatbě?a toho kamaráda má už dlouho?
Odpovědět
Denisska, ty si mala takú úžasnú svadbu, vyzerali ste šťastne - dokonalý párik. Je to hrozné :-( Myslím si, že keď už o nič, tak o zdravotný stav sa predsa partner zaujímať musí! Ach, jaj... Ja sa asi nevydám :-( Sama som z rozvedenej rodiny a preto tieto veci vnímam dosť citlivo. Je to smutné... Dievčatá, všetkým vám držím palce. Nech sa všetko na dobré obráti a vy budete šťastné...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?