První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo holky to je přesně ono, mysleli ste si před svatbou jak je báječnej a neni, jej tohle já nechápu já si teda vo tom svym nikdy nemyslela že je teda báječnej, tak možná během prvního půlroku zamilovanosti, pak jak přišli problémy atd. jsem zjistila jak se k tomu staví, co zařídí co ne a zda se na něj dá spolehnout a na tom ten vztah zakládám a to že neni báječnej je mi naprosto putna souhlas s mury, vážně mi příde že spousta rozchodů a rozvodů je kvůli blbostem, kdybych pokaždý když mě nas.... to měla řešit rozchodem tak sem 1000krát rozvedená a deniss: kdyby přišel ráno tak mu nenadávám, nekřičím a dělám jako že nic, druhej den bych se večer sebrala a přišla třeba až v 10 ráno, však ono by ho to rychle přešlo a kdyby měl kecy, tak bych mu řekla tak ty můžeš a já ne - no možná to vypadá radikálně ale funguje to. a pokud jde o tvůj zdravotní stav, tak ten by snad měl aspon trochu chápat, pokud teda nejseš hypochondr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mginka:kamaráda má už dlouho,jo bydleli,ale on to nev ani tak,santku volala kámoška on tam nebyl.... mirocka:přesně tohle si myslím,kdo se nezajímá ani o zdraví,je totální ignorant i já jsem z rozveden rodiny,vím o čem mluvíš
Odpovědět
holky, chodím sem pravidelně nakukovat a vždycky mě pak přechází chuť na vdávání... :-p Ale denissko, Ty jsi mě překvapila hodně. nebo teda spíš Tvůj manžel. Moc bych ti přála, aby se to vyřešilo, ale pokud máš vážné problémy se srdcem a on to ignoruje, tak to tedy určitě není v pořádku... ]-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to teda nejsem ,rum:-)loni jsem měla nmocenskou 8měsíců... o jeho báječnosti jsem teda nebyla pesvědčená ani před svatbou,,,nikdo není báječný ani dokonalý
Odpovědět
Profilova fotka
natrix.překvpná jsem i já....bohužel nemile
Odpovědět
Profilova fotka
deniska-tak to je smutný,pokud se nezajímá o zdravotní stav...problémy se srdcem nejsou žádná prkotina,budeš potřebovat po svém boku chlapa,co se o tebe postará po všech stránkách,stres ti nepřidá...a to teprve až by přišlo miminko :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to by byl teprve problém
Odpovědět
Profilova fotka
deniiss: tak tim hůř, on se asi ve svém nitru neumí vyrovant s tím, že ty máš takové potíže; třeba má strach že když na to příde se o tebe nedokáže postarat, nevim co by zatim mohlo být, může toho být spoustu nevim, ted´jsem si vzpoměla na film pelíšky, tam měla ta maminka lásky hlavního hrdiny taky problémy se srdcem a manžel ji neustále tyranizoval tím jak je ukřivděnej válečnej hrdina - nechci říkat že je to váš případ, jen jestli si třeba před ním umíš taky dupnout a nenecháš si třeba vše líbit jak ta paní v tom filnu nebo jen pokud se opravdu chová tak hnusně tak se na něj radši vykašli nebo tě utrápí a dopadneš špatně |-|
Odpovědět
deni, moc ráda bych Ti řekla, že to bude dobré, že se změní, ale já tomu nevěřím a proto to napsat nemůžu... :-( A ty problémy jsi měla teda i před svatbou? A to se zajímal?
Odpovědět
Profilova fotka
dupnout si umím,ale je mi to k ničemu. strach si mylím nemá,on mi řekne,no bože,tk jsoi unavená co jako?
Odpovědět
Profilova fotka
nezajímal....bohužel nezajímá se ani o školu,nechápe,že je to náročné chodit do práce a studovat
Odpovědět
Profilova fotka
mě nkdy nenapadlo,že tohle budu řešit :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
denis-tak jak jej popisuješ,tak pomalu přestávám chápat,proč sis ho vůbec brala?vždyť to všechno jsi věděla už před svatbou... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
věděla,ale jak bylo řečeno,člověk má as růžové brýle a hlavně teď se to stupnuje.některé věi byli,ale mnohem mín
Odpovědět
Profilova fotka
deniss-chápu :-| ale myslíš si,že se manžel změní,že to pochopí?
Odpovědět
deni: když jsem chodila s bývalým, a chodila jsem do školy (jen do školy, na VŠ) a učila jsem se, tak mi říkal: ,,zase čumíš do těch papírů?" byl to egoista a sobec, ale milovala jsem ho, proto jsem s ním byla, i když jsem to všechno věděla a kdyby mě požádal o ruku, vzala bych si ho, to naštěstí neudělal a dávno nejsme spolu, seznámila jsem se se současným přítelem a jsem moc spokojená, ten vztah je o něčem úplně jiném... ale chtěla jsem říct to, že mi připadá, že Tvůj manžel a můj bývalý mají mnoho společného se mi zdá... a to rozhodně není dobré... :-(
Odpovědět
deni: a ani by mě nepřekvapilo, kdyby Tvůj manžel skončil maturitou, není to tak?
Odpovědět
Profilova fotka
natrix...sice na techto stránkách nemám co dělat, ale všeci chlapy nejsou taky... ja si manžela brala po 7 letech chozeni a z toho 2 roky jsme spolu bydleli, děti nemáme, postavili jsme dům a musím se teda pochlubit... muj manžel je zlatý, po svatbě se změnil.... ale k lepšímu.. netušila jsem asi koho si beru.... ted su šťastnější než před svatbou.... snad nam to tak vydrží.. a vy holky co nemáte takové štěstí jako ja... je mi z toho smutno.. ale bojujte aby jste byli taky tak štastné jako ja.. držím palce.... :-)
Odpovědět
zanda: vím, že ne všichni jsou takoví, teď mám doma úžasného, proto si ho beru ;-) :-) a není úžasný proto, že bych ho tak viděla přes růžové brýle, jsme spolu 2 a půl roku, ale zato pořád, 2 roky spolu bydlíme, známe se opravdu dobře, víme, co od sebe můžeme čekat... nemyslím si, že je dokonalý, ani já nejsem... ale je to člověk o kterého se můžu opřít a na kterého se můžu spolehnout... ale jestli nám to vyjde... to neví nikdo...
Odpovědět
Profilova fotka
natrix.je a po známosti...já si aky yslela,jak ho neznám,bydleli jsme solu od začátku.... zandi?přeju hodně štěstí!!!!!!je krásné potkat takové zlato!!! ;-)
Odpovědět
deni: moc mě to mrzí... :-( tolik bych si přála, aby to pochopil a změnil se... jenže když to neudělá, tak ty to ještě nějakou dobu vydržíš, ale šťastná nebudeš a stejně to nakonec nedopadne dobře... musí chtít obě strany, jinak to nejde... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
natrix..souhlasím.. i my máme ještě cely život před sebou a taky nevím jestli do smrti budeme spolu, ale ted je to u nas stejne jako u vas... důvěra, tolerance a ostatní co do vztahu patří... :-)
Odpovědět
zanda: přesně... navíc teď toho člověka znám, že ho znám a důvěřuju mu v předchozím vztahu jsem si myslela, že ho znám, ale prostě jsem byla zamilovaná a věřila jsem mu srdcem, ne rozumem... špatně se to vysvětluje... no ale trávili jsme spolu jen víkendy, v normálním trvalém soužití bych asi tak dlouho nevydržela... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no holky,asi brzo padnu,vyčerpáním
Odpovědět
deni, musíš být silná, a Ty jsi, takže to zvládneš, at už to dopadne jakkoliv... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, všechny Vás zdravím! Nezvládám dočítat všechno, ale jsem z toho hotová! Suzi: Jsem moc ráda, že jste si s manželem promluvili a co Ti řekl! Super!!! A moc držím pěsti, aby se všechno zlepšilo a byli jste spokojení! Denisska: Moc mě mrzí co prožíváš a vůbec to nechápu! Koukala jsem na Tvé album a Ty jsi tak KRÁSNÁ holka, že by člověk řekl, že Ti ten Tvůj musí ležet u nohou... O tom, že bys sehnala jiného ve zlomku vteřiny ani nepochybuj a myslím, že i Tvůj muž to moc dobře ví a právě proto se Ti snaží srazit sebevědomí. Je to vážně hrůza a jestli ignoruje i Tvé zdravotní problémy, tak to je fakt mazec... Drž se!!! Máš možnost o tom s někým mluvit, svěřit se?
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že milada ted´uhodila hřebíček na hlavičku, myslím že to by mohl být důvod proč se tak chová :-|
Odpovědět
Profilova fotka
víte,já jsem úplně jiná,než vypadám,spousta lidí si myslí,že lítám po obchodech,kupuju hadry,chodím pařit a já místo toho pracuju ve školce,mám psa,miluju zvířata,chodím do školy,jako dobrovolník do domova důchodců a kojeneckého ústavu,pořád něco tvořím a na prvním místě jsem roddinný typ.... a co z toho mám??? hodně o tom kecám se segrou,ale jen přes skype,je v londýně s mamkou tolik nejsem,já jseem fakt už ak zdeptaná a utahaná....
Odpovědět
Profilova fotka
nejsem žádná hvězda,prostě normální blbá holka,co chce kousek štěstí....co sedí doma,neví co dřív,brečí,jsem jak hromada šrotu už
Odpovědět
Profilova fotka
deniss: tak to chceme asi každá, vim že je to těžký, ale zrovna to co děláš nedělej, tj.nebreč a nesed´ doma!!! seber se a bud silná a hrdá ženská a pak teprve můžeš začít něco řešit !!! jinak holky moc mě mrzí co prožíváte, ale jen mě to bohužel znovu utvrdilo v mém názoru že prostě brát se po 2 letech je moc brzo, že je třeba si něco prožít, zjistit jak reagujete v různých situacích, uvědomit si co vlastně oba chcete, dokázat se domluvit atd...... a když se ještě tak hnusně jako ted´chovají i před svatbou, tak pak vážně netušim proč si je berete :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?