Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
nazdárek snažilky, kuchařky ...... tak já už mám taky dovařeno a ještě k tomu snědeno, bylo to holt dobré, s tím člověk nic nenadělá, pekla jsem kotletu se zelím a klobásou, strašně mi to chutná. Jen nakrájíte, naklepete a okořeníte kotletu, dáte do pekáče(já tu kotletu ještě c rychlosti zatáhnu na pánvičce), na kotletu nandám kyselé zelí, ani ho nepropírám, na zelí nakrájené čerstvé žampionky a na žampionky paprikovou klobásku, která je nakrájená, trochu podleju vodou a peče, k tomu bramborový knedlík, mňam :-) kozi: tyto špízy znám, dělají nám je v práci, ale tam dávají točeňák asi co kde dostanou zadarmo, protože ten se jíst nedá :-) fin: já jsem na tebe tedy zvědavá jdu si ke kámošce pro Avon, co jsem si objednávala a pak s druhou kámoškou na procházku, má 2,5 letou Anetku ;-) a nějak mě ale bolí břicho, tak snad to ujdu
Odpovědět
Profilova fotka
no malej mi to zas nejed, že je ospalej a šel si lehnout :-N včera chtěl mermomocí spát v pokojíku nahoře, tak tam s nim Jirka spal, jenže usnul až v půl 11; ach jo teda já mám poslední dobou takový stavy, že nemá cenu ani vylejzat z postele, nejsem schopná nic pořádně udělat :-S :-p
Odpovědět
Profilova fotka
dekuji za vareci tipy. vsechny postupne vyszkousim, Jdu si dam tepkou vanu a pak jdeme nakupivat. Nic se mi nechce delat, jsme takova unavena. Ta soucasna MS me nici :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Terinka už nějakou dobu spinká, já jsem byla nakoupit v obchoďáku a udělala jsem si radost - koupila jsem si ve výprodeji vykrajovače - písmenka a číslice, takže konečně můžu dělat na dort i pěkné nápisy :-D Hned se mi to bude hodit na Terinčin dortík :-D Venku je tak nádherně - prostě už to voní jarem x-) x-) x-) Koupila jsem nějaké dárečky pro Terezčiného kamaráda z ulice - Adámka. Měl narozeniny tento měsíc, tak tam jdeme popřát :-)
Odpovědět
Je tu nekdo?
Odpovědět
jááá :-) ahoj beruško
Odpovědět
kozi: jj, venku je krásně, byla jsem na procházce s kamarádkou a naší fenkou, nevím kdo byl z koho víc paf, jestli Anetka z Betynky nebo naopak, jak jí krásně vodila, fakt roztomilá
Odpovědět
já mám připraveno na štrůdl, ještě se k tomu dokopat :-) večer jdeme do hospůdky na pivčo, takže nevím jestli jí stihnu, jdu si udělat kávičku
Odpovědět
jito ahooooj
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky. Tak jsem dala vanu, dosli na nakup a tedka si chystam otevrit pivecko....
Odpovědět
sabi jejejeje mnam
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: tak jiz vim od cervencoveho tematu! Moc a moc gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak mame s manzou motivaci! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Sabiku ja jsem vedle az se mi udelalo spatne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Ja jsem pro tebe tak stastna. Prave jsem rikala manzelovi. Tak take moc gratuluje.....
Odpovědět
sabi dekuji ja jsem :-) mimo
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si to uzivej. Kdy jses k doktorovi? Ja doufam, ze mi s manzou na to od dubna take vlitneme a budu se k to be moci pridat!
Odpovědět
sabi v pondeli
Odpovědět
Sabi a ostatni doufam,ze vas nakazim!Jen jsem si ted uvedomila jeje na vanoce jeje
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: super, tak pak dej vedet co a jak. Ja jsem prave byla na skypu s brachou, svagrovou a 3 tydennim synoveckem. Tak jsem opravdu naladena na miminko. Jenom 2 mesice a pak muzeme zacit! uz se tesim. Fin: tak se moc opatruj pres ten vikend. Ja se tedka loucim, jdu hlidat decka od sousedky... :-)
Odpovědět
beruško moje, už jsem tady :-) manža se taky divil, že to jde tak rychle??? A koukej mě poplivat!!! A co na to říká budoucí otec?
Odpovědět
jito jsem tu :-)
Odpovědět
no, to je dobře, my zase za chvíli odcházíme ]-( do hospody jak se cítíš??
Odpovědět
Hoky to byl teda zazitek!Dala jsem mu mini boticky jen v papirovem sacku a rikam koukni neco pro tebe mam :-) a on jojo tak ukaz a tak smatra do toho sacku a pak to vytahl a jen "je tak male" a to uz me malem hormony vyletly z oci,myslel si,ze je to pro tu kamaradku co ted porodila :-D a ja se na nej koukla a v ocich jsem mela slzy a rekla "budeme tri"........manza byl jak opareny a cen "CO?"pak hned byl jako papinak zrudnul a oci mel zalete od slz x-) Tak jsem mu s brekem dala do ruky testy....a normalne me to tak rozhodilo,ze jeste ted me boli hlava.Po chvilce mi rika tak to chce rychle jmeno :-D :-D :-D
Odpovědět
Jito je mi divne ale stastne v pondeli to radeji zajdeme potvrdit k lekari.Dohodli jsme se ,ze to z rodiny nikomu nerekneme jen vam :-) a na konikovi :-) Pockame,cca za dva mesice poletime do CR i kvuli tomu bytu po dedovi....a rekneme to vsem do oci.Prala bych si videt jejich reakci
Odpovědět
jéééé, to je krásné :-) , snad to taky brzo zažiju, no, počkej, to se vám tedy povedlo pěkně brzo, vždyť jsme vysazovali nastejno, ne?
Odpovědět
no vysadila jsem posledni den roku 2009 a pak jsem mela MS(stejne jako po HA ale o neco malinko delsi ale slabou)a za 14 dni jsem mela druhou a moooc silnou a ted jsem ji mela mit 22 a nic tak dnes testik x-) :-) Omca moc se omlouvam , mam radost a moc na tebe myslim :-( ale pujde to urco!
Odpovědět
kozi brum no kde jste baby moje mam tu jen sabika a jitu jeje :-)
Odpovědět
já bych chtěla vidět manžu, jak reagoval, a tos měla botičky už nakoupené, jo?
Odpovědět
ne ja je koupila az dneska i s tim testem a rikam kdyz bude // at jsem pripravena a kdyz ne tak je schovam napriste :-)
Odpovědět
:-) to se neztratí, jednou by se to hodilo stejně :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?