Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
jsem to nechtěla odeslat, ale dát enter kozi: v první chvíli jsem se zalekla, co se děje a když jsem dočetla konec, tak jsem si ulevila, uffffff, hlavně že to není nic vážného, ale opravdu odpočívej, ju?? :-) brum: tak to je super, alespoň brigáda, HPP by byl lepší, ale to se taky poštěstí, ne? :-) sabi: já bych učit nemohla, mě by hned zavřeli za ublížení na zdraví, já bych totiž určitě nějakého toho spratka zabila :-N už teď mě některé případy děsí (nemusím chodit daleko) a tak si říkám, jak to v těch školách bude vypadat třeba za 10 let. fin: beruško, ty jsi nám nějaká vyplašená, koukej si udělat testík, ať víš (i my víme) jak jsi na tom :-)
Odpovědět
tak dobrou
Odpovědět
Jita uz jdu na to dnes ho koupim,jedina zmena je ta,ze me zacali bolet bradavky...mozna to dostanu =-) Kozimurko odpocivej moc moc papa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky zase jen na skok, ale vidím, že tady nejste. Dneska ještě poležím, ale zítra už budu muset být máma na plný úvazek :-N Jarek má Terku v práci, protože lehli i mí rodiče, tak snad budeme všichni brzy zdraví. Tu zprávu o nemocnici jsem četla až teď a koukám, že jsem tam, blbec, nepsala, proč do nemocnice jedeme. Ale bylo mi tak zle, že jsem byla ráda za to, co se mi tady povedlo naťukat. Musela jsem na počítač, protože jsem musela napsat i té paní, u které jsem vydražila šatičky, že jí hned nepošlu penízky. To jsou stavy, co? Nejhorší je, že člověk už neví, co má dělat. Normálně bych tak neplašila, ale před 7mi rokama jsem měla salmonelu a jeli jsme pozdě - v době, kdy jsem byla už odvodněná a musela jsem už na infekční, kde jsem ležela víc jak týden a toho jsem se teď lekla. Ať nenakazím Terku a ať nejsem týden mimo. Nejhůř to vše nese Terinka, protože nechápe, proč mě nemůže "pusovat" a hladit a proč nemůže být se mnou. Včera se urazila a šla spinkat v 19hodin a dneska to obrečela :-(
Odpovědět
Ahoj holky! Konečně se zase tady hlásím, nějak jsem poslední dva či tři dny (rychle ten čas letí, tak nevím přesně) nestíhala nic napsat. Za to se omlouvám a určitě se polepším. ;-) kozi: bobku, teď jsem dočetla, co se Ti stalo. Hlavní ale je, že to není nic vážnějšího, ale je fakt, že kdybys to nechala zajít dál, tak bys musela asi zůstat v nemocnici. Dehydratace není sranda a při střevní viróze to jde rychle. ]-( Takže si dnes pořádně odpočiň, užívej si klidu doma a ať se rychle vykurýruješ! My tady na Tebe všechny myslíme a předáváme Ti energii, aby ses co nejrychleji uzdravila. :-) fin: doufám, že ten puntík za docházku spravím třeba nějakým bodíkem za psaní. 8-) Jinak se fin přiznám, že jsem opravdu zvědavá, jak ten Tvůj test dopadne. A určitě nejsem sama... jsme tady napnuté určitě všechny a samozřejmě nejvíce Ty. :-) Tak Ti přeju, aby to dopadlo podle Tvých představ a neboj, já moc dobře chápu Tvé rozpoložení co se mimi týče. Taky to tak mám - na jednu stranu bych chtěla mimi hodně a na druhou si říkám, že bych ještě počkala. Takže buď v klidu, takhle to má asi dost ženských. :-)
Odpovědět
brum: tak to Ti gratuluju, aspoň nějaká korunka bude k dobru. :-) Já jsem byla dneska na pohovoru na pozici lektor angličtiny, tak jsem dnes postoupila do dalšího kola, ale ještě to nebudu hrotit. Raději se netěšit. A navíc ani pořádně nevím, jestli mi zrovna ta jazykovka sedí, však uvidím. :-) sabi: já Tě naprosto chápu, sama vím, že jak jsme učila na škole, tak některé děti byly na zabití. Ale kupodivu jsem na ně měla asi dobrý vliv, protože i ten největší hajzlík mě měl nakonec rád. Na konci školního roku mi řekl: "Paní učitelko, musím říct, že jste nebyla až tak přísná, jak říkala jiná paní učitelka. A byla s váma i sranda." Tak to mě potěšilo. :-) Ale je fakt, že ne všichni se dají snést... a je to opravdu čím dál tím horší. Můžete mi tedy prosím vysvětlit, proč se pořád do toho učení tak ženu??? :-x x-) :-.
Odpovědět
sabi: ale máš můj obdiv, že ses domluvila s ředitelem na osobní schůzce a chceš to s ním probrat. Sice se toho asi moc nezmění, ale aspoň uvidí, že se jimi nenecháš odrovnat. A to je dobře! Takže klobouk dolů! :-)
Odpovědět
jita: musím uznat, že ti chlapi jsou fakt téma na věčné časy. Ostatně to samé říkají asi chlapi o nás. :-D Ale když se nakonec shodnete, že s mimiškem ještě počkáte a nakonec si pozor nedával, tak jde vidět, že sám neví, co chce. Asi na jednu stranu mimi chce a na druhou nee. Takže ve výsledku to bude asi tak, že ať to dopadne jakkoliv, tak bude nakonec rád. A kdyby se zadařilo zadělat na miminko, tak mu to nakonec určitě vadit nebude. Věřím tomu. ;-) omca: a co ty holka, jak se daří? Vyvíjejí se věci směrem kupředu pozitivně? Já sice nevím o tvém problému všechno, ale tak nějak tuším, že neprocházíš zrovna nejlehčím obdobím v životě. Ale nezapomeň, že jsme tady my a myslíme na tebe!!! :-)
Odpovědět
Jejda, jsem já to ale trapná, zase si tady píšu sama se sebou. :-D No jo, snažím se vylepšit si skóre při své dvou či třídenní absenci. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, dnes sme byli v Chebu a Jirka chtěl zajít za tim notářem, že konečně sfouknem tu manželskou smlouvu a nikdo neměla čas - tak někdy jindy :-D no a tak sme se bavili, že sem objevila jedno místo, co by mě fakt asi bavilo (reklama, marketing), ale je to v Plzni - tak mi řikal, že jetli chci at´tam jdu, že uvidíme že když tam vydržim, že by třeba pak tam taky našel práci a přestěhovali by sme se, což sem na něj koukala jak tele na nový vrata :-D zrovna on, co je tak pevně tady zakořeněnej a já se přiznám, že zas takhle uplně mimo od rodiny se mi taky nechce, ale když se nic nepovede sehnat, tak asi budu někam do velkýho města muset :-S kozi - to nám spadl kámen ze srdce :-) že to neni nic horšího. tak odpočívejte, at´se z toho brzy dostanete. My to měli taky skoro všichni a včera sem byla u našich a pro změnu zas to chytla mamka :-p jita - no je to jen na 2 dny - takovej malej marketingovej výzkum, ale aspon něco; když nic jinýho dostanu se aspon trochu víc mezi lidi a nebudu tak protivná :-D :-D :-D jinak zas mi přišel další zamítavej dopis aniž by mně vůbec viděli a to ještě na takový místo, kde nějaká extra kvalifikace není třeba (vstupenková pokladní na hradě) -no já se na to něco :-p si připadám jak prašivá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
red - hezky sis vylepšila skore :-D a tu jazykovku ti přeju, mám do budoucna taky takový podobný nápady ohledně dětiček :-D
Odpovědět
brumdinka> hoy, někde jsem tu četla, že máš vš, neber to špatně, ale nemá cenu se hlásit na místa, kde požadují nižší kvalifikaci, z 99% tě nevezmou, protože jim je jasné, že jim při nejbližší příležitosti utečeš
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
gs - jo to mám, mám ekonomku bakalářský - smutný je, že tady práce vážně neni a prostě bych jim neutekla, protože prostě neni kam |-| - takže je mi celá vejška spíš na obtíž ;-(
Odpovědět
brumdinka> věř, že utekla:) mám dost kamarádek personalistek a je to tak, i když to ted ze zoufalosti kvůli nedostatku práce vidíš jinak. bc. titul má jeden háček, je považován za mezistupeň, většina nabídek požaduje zcela ukončené vzdělání, takže asi v tomto smyslu je to na obtíž, takže asi zbývá jen dodělat školu :)
Odpovědět
Profilova fotka
gs - hele nevim odkud seš, ale tady na Chebsku vážně nemáš kam utíkat, tady seš ráda, že máš vůbec nějakou práci - takže sem si 100 % jistá, že neutekla - navíc to bylo stejně na dobu určitou jen po dobu sezony; jinak školu dodělávám, ale jak si se mi už do toho moc nechce, když vidim, že je to stejně k ničemu - holt sem si vybrala špatnej obor, no :-|
Odpovědět
red puntik za takovou dnesni ucast vymazan :-D ;-) Jinak testik je doma schovany pred manzou a rano pujdu do toho jen se zacinam bat toho,ze nebudu ,jsem divna co :-N Kozi odpocivej!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, nakoukla jsem k vám a jelikož jsem personalistka říkala jsem si, že napíšu svůj názor: některé firmy se můžou bát, že jim utečeš z místa pro SŠ, když máš VŠ, ale určitě to není pravidlem a třeba já koukám dost na praxi, která je důležitá. ;-)
Odpovědět
brumdinka> aha, tak tahle informace mě docela překvapila, že ekonomie je špatný obor, ale tvůj názor na věc. a jakou máš specializaci? pokud to bylo na dobu určitou, dejme tomu, ale schválně se zkus někdy zeptat, proč tě třeba nevzali, pokud ses hlásila na nižší pozici ( ale upřímnost zaručit nemohu). no já věřím, že je to s prací horší, ale nevěřím tomu, že není žádná práce v tvé kvalifikaci. už z psychologického hlediska bych se tedy raději hlásila na práci, kde nesplnuju všechny podmínky, než na nižší pozici
Odpovědět
leeena_4> fajn že jsi tu, můj názor je pouze zprostředkovaný, personalistka nejsem
Odpovědět
Profilova fotka
souhlasím s gs: klidně se hlásit na pozici vyšší, než nižší. Firmy mají stejně požadavky v inzerátu většinou trošku nadsazené
Odpovědět
leeena: no tak to podepíšu. Když vidím, kolik známých šlo na místa, kde byla požadovaná angličtina a za 3 roky třeba jedinkrát anglicky ani nežbleptli a akorát všechno zapomněli ]-(
Odpovědět
jinak holky u nás nového nic - čekám na pondělí,pak se uvidí....
Odpovědět
Profilova fotka
gs - no je, protože to má každej, takže konkurence veliká :-D jinak já se vždycky hlásim na místa kde splnuju požadavky, ale když vás tak čtu tak asi budu muset se přihlásit tam kde nesplnuju vůbec nic :-D fin - nejseš divná, já taky byla zklamaná, že mi to furt ukazuje negativní a mám to jak píše sabi, druhý bych moc ráda, ale neni zrovna nejlepší situace :-N
Odpovědět
brumdinka>proto jsem se ptala jakou máš specializaci, takže asi nějakou široce zaměřenou. a jsi národohospodář nebo mikroekonom? a co praxe, na to se taky nechytáš? klidně piš na ty, kde je třeba ne úplně splňuješ
Odpovědět
Profilova fotka
gs - mám obor Podniková ekonomika a management, praxi mám od matury - školu sem si dělala při zaměstnání a pak při mateřský jenže neni v oboru, dělala jsem to co prostě bylo takže tam mám největší praxi ve fabrice s textilem a tiskem přes grafic.programy, pak prodavačka atpod... naposledy sem dělala nákupčí
Odpovědět
brumdinka> tak to máš stejné zaměření jako já:) ale dneska frčej finance :) nevím pro jakou společnost jsi dělala a v jakém sektoru, ale nákupčí taky není špatná práce, kamarádka to dělá třetím rokem a je velice dobře placena
Odpovědět
Profilova fotka
gs - no vidíš :-), dělala sem nákupčí v Tescu, kde houfně at´dobrovolně či nedobrovolně odcházelo koncem roku víc jak 70 lidí a dobře placený to nebylo ani omylem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky snažilky moje milované!!! x-) x-) x-) Tak se hlásím mezi živýma :-D Manžílek si tady zpívá "jsem Šípková Růža" :-D Prospala jsem totiž celý den :-N Brum, klidně se hlas i na pozice s vyššími požadavky ;-) Jinak s praxí je to bohužel tak, jak píšou holky. Jen co mě jednou v práci zarazilo, když Personalista vybíral mezi dvěma holkama - obě byly stejně staré a měly stejnou školu, jen jedna dělala v obchoďáku a druhá seděla na pracáku, tak mi řekl, ať pozvu tu z pracáku, že ta z obchoďáku je už "nepoužitelná" tak jsem na něj vyjela, že já jsem chtěla vzít taky cokoliv a pak si hledat lepší místo a že je přece fajn, že se snažila dělat cokoliv, třeba i prodavačku a měla by dostat stejnou šanci! No, nakonec pozval obě a obě zámitl, ale fakt mě to namíchlo. Stejně tak to, jak hledali záskok místo mě, šílené výběrové řízení a víte koho vybrali?! Kadeřnici s nádstavbou a bez praxe a víte proč? Protože to tak chtěly kolegyně, ať jim do ničeho nekecá a ať jí mohou v případě potřeby "umlčet". Fakt síla :-( Tak se v tom pak vyznejte...
Odpovědět
Profilova fotka
Omca, držím pěstičky, ať vám vše dobře dopadne a máte brzy mimíska. Tady na MK si píšu s holkou, kde byl problém u manži. Veškeré spermie byly nepoužitelné, tak mu je odebírali přímo a dneska mají nádherné dvojčátka. Je tady hodně smutných příběhů s krásným koncem, tak si myslím, že i vy s manžou budete držet mimíska brzy v náručí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozi - no právě je to síla ]-( já si uiluze dávno nedělám :-( jinak mužskej si hraje s notebookem na půdě, nějak se mi tam zasek :-D navíc byl dneska nějakej divně milej 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?