Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
Sabi dekuji No holky a co jste dnes varili??? Jito strudl mnamka jeje
Odpovědět
fin: já musím na Tebe pořád myslet, mám fakt z Tebe velikou radost! Je to zvláštní, nikdy jsme se nesetkaly, ale jak málo člověku stačí, aby měl radost z radosti někoho druhého, co? No, asi jsem to napsala dost zmateně, ale snad to chápeš. ;-) Moc Ti přeju, aby Ti zítra doktor vše potvrdil a řekl, že je zatím vše v pořádku!!! :-)
Odpovědět
red pozor at mne nerozplaces :-) ale dekuji moc x-) Se dnes nemuzu odtrhnout od PC a sleduji a zjistuji a nasavam informace.Zachvilinku jedeme na ten domecek.
Odpovědět
red: to už tak je :-) , ani jedna se navzájem osobně neznáme (aspoň si to myslím) a máme se svým způsobem rády, přejeme si jen to dobré a když tady fin oznámí takovou úžasnou zprávičku, tak máme všechny radost, protože víme, že až to potká nás, tak tu pro nás budou zase ty ostatní, co nám to budou přát :-) fin: jj, štrůdl se moc povedl, je jedlej, ale musím se držet, abych se do něj nepustila, k obědu jsem dělala rybku, nechala jsem se trochu inspirovat brumdinkou, kupuji filety Pangasius, jen ho opeču na másle a s bramborovou kaší, je to mňamka, k veřeči udělám manžov topinky, já jsem byla s kámoškou na číně ;-) :-) lákala mě na fitbox (nebo jak se to píše či říká) ale trochu mě pobolívá v krku, tak snad příště
Odpovědět
fin: jj, musíš se vzdělávat, ikdyž na koníkovi toho najdeš dost, ne?? asi jako tady když jsi hledala inspiraci a rady na svatbičku, musíš být sečtělá, abych to já pak měla jednodušší a mohla se tě jen ptát a nemusela nic studovat - to jsem mrška vychytralá, viď? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
red - jo jo tak nějak, bylo by zajímavý kdybysme se někdy opravdu sešli na živo ;-) fin - tak študuj, at´víš do čeho jdeš :-) :-D jita - tak to mě těší, že taky někoho inspiruju, zrovna já antitalent na vaření :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme byla v posilovne, ubehala, naveslovala a nabycikolvala, ze si dam cokoladoveho mufina! ;-)
Odpovědět
sabi: jo, tak to je dobrá motivace :-)
Odpovědět
koukáte na Bauera?? Mohla by být další medaile
Odpovědět
Profilova fotka
Uf, tak jsem tady. Dneska jsem si pospala - včera mi nesedlo to pivko a navíc mi celou noc svítil do okna měsíc 8-( Takže jsem usla až někdy ve 4.30 a byla jsem k.o. Manžílek mě tedy ráno zastoupil a Terinka byla prý od rána zlatá - krásně si hrála, sama po sobě uklidila hračky, než si začla hrát s dalšíma. Fakt zlato. Ráno mě přivítala svou obvyklou otázkou "Vypinkaná?" x-) No a pak už to začlo - šla jsem si ní na procházku, protože chtěla na "mašinu", pak poběhala se psy po zahradě, poblbla a nakonec jsme šli rychle domů pojíst, šla spinkat a já jsem fičela nakoupit do obchoďáku a pak zase ven na prochajdu, uklidit, nachystat čajíky, protřídit prádlo a už tady sedím s nožkama hore a můžu s vámi klebetit :-D Tak jsem se vykecala a jdu dočíst ;-) Fin, s těma vitamínkama bych to nepřeháněla. Maximálně listovku a v případě potřeby (to ti ale řekne doktor) magnezko. Ono se říká, že hodně vitamínů může i uškodit - jakože pak jsou děti hodně velké. Vím, že se mě na to doktor ptal, jestli něco beru a vyloženě řekl, že pokuď mi nic nechybí (což ti zjistí, jestli ti budou dělat krevní obraz, já jsme musela doplňovat železo), tak nic nebrat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kkkami, já jsem měla těhu předpisové. Kdyby mi nerostlo bříško, tak ani nevím, že jsem těhu :-D Zle mi bylo jen jednou - ve 3.měsíci jsme byli na své svatební cestě na Jižní Moravě na prohlídce Lednického zámku a ten puch, vydýchaný vzduch a nějaký řádně navoňaný mladík - to byla síla, tak jsem se tam málem vyvrátila a venku vyzvrátila, ale nakonec jsem to pomocí hodně tekutin, otevřeného okna a hroznového cukru vydýchala :-N :-D Za celé těhu jsem přibrala 12kg - 10kg během 9ti měsíců a 2 kg během 10 dnů přenášení :-N
Odpovědět
kozi: o tom jsem taky slyšela, že děti bývají větší po vitamínech, ale asi to tu psala tenkrát Andelka :-) tak to jsme na tom stejně, jak jsme včera byli na pivču, tak jsem si dala 2 malé a už jsem na sobě cítila, že mi nesedí, tak jsem přešla na kofolču a dnes jsem celý den jak po tahu, jak kdybych toho vypila litry, žaludek mám nějaký rozbitý
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jituš, mě před tím právě varoval doktor, že to prostě není moc dobré, že to je zase nějaká móda a propagace vitamínů - jasně, jak psaly holky - maximálně ve formě ovoce :-) Já jsem taky měla 2 malé pivka a to druhé bylo divné - buď jim bečka docházela, nebo načli novou a neodčepli jí :-| Ale jinak bylo fajn - zabušili jsme šipky, byla jsem tam se třema chlapama a několikrát jsem je vybušila :-D
Odpovědět
kozi: jo, my šipky taky dřív hrávali, včera hrál akorát Pavel s klukama, já jsem kecala s holkama, to je dobrý pocit,když je rozšplapeš, což?
Odpovědět
Profilova fotka
No, my je máme doma v prádelce, tak si sem tam hodíme turnaj i doma :-D Ale je to super pocit. Už jsem dlouho nehrála a je to fakt parádička :-)
Odpovědět
To běžkování jsou teda nervy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Omca, já na to raději nekoukám :-N :-D
Odpovědět
Tak a finito. Na 2 roky máme od olympiády klid ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme taky koukal na Bauera, skoda, vypadal dobre. Ale klobouk dolu, skocit na 50-tce 14 sekund za prvnim je dost dobry! Tedka koukame na hokej, chceme kanadu, aby vyhrala. mame plno znamych kanadanu... jinak preji dobrou moc vsem!
Odpovědět
Jo a stávka se prý odkládá na čtvrtek (pokud jsem tady někoho tou původně pondělní vyděsila, tak dodávám updated info) ;-)
Odpovědět
Ahoj jsem tu konecne,cele odpoledne jsem litala po domkach k pronajmu :-) A vite co mame ho do tydne to musime potvrdit a pac cca do dvou tydnu se stehujeme :-) to bude neco po 5letech jit jinam a to stehovani nechci videt =-) Je to cca 7min od mesta je to v klidnem prostredi zuzo slunicko a moooc pekne 2loznice a zahradka :-) manza je nadseny a ze se stehovani vyhybal.Ja bych pockala jeste par mesicu ale uz bychom nic tak dobreho nenasli.A hlavne topeni je na olej a ne na elektriku a je zdeny a ne papirak :-) je ja mam radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fin, spoli odkaz na domecek, at se pokochame! Tak dalsi dobra zprava, hura!!!! :-)
Odpovědět
sabi jo jo odkaz asi nemam ale jen mapa na Google :-) a ta vam nic nerekne
Odpovědět
fin: tak to je super, jste si pospíšili, jsem myslela, že se budete stěhovat třeba za pár měsíců, ale zase na druhou stranu není na co čekat jestli se vám domeček líbí, teď byste třeba váhali a pak byste nic tak pěkného sehnat nemuseli nedá mi to, ale musím se zeptat, u vás se topí olejem?? Si asi řekneš, no jo, blondýna, ale já jsem to neslyšela jj, holky, to byly nervy, ale stejně to jsou machři, já bych uběžkovala ár metrů a padla bych za vlast :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, snažilky a těhulinko naše! Tak Terka nám před desátou v noci zvracela a ráno měla 2x "řiďocha", tak s ní pro jistotu pádím k doktorce, ať nedopadne jako my :-( Bobiš. Večer plakala a teď taky. Je z toho vyjevená. Naštěstí si sama říká o čajíček a dietka v podobě piškotků pro ní není problém :-N Teď si maluje a za chvilku fičíme. Fin, tak to byl fičák! Blahopřeji ke krásnému domku - 2 ložnice se budou brzy hodit ;-)
Odpovědět
fin.... je to mate dve stesti najednou)))), budes maminka a zaroven budes vychovavat dite v novem domecku x-) , a jakej najem, lepsi??? aby to nebylo moc drahy, takovehle pekny bydleni je drazsi nez papundekly a mete patrovej, a co soudesi, ja jsem mela hrozny sousedy po tom co se prcek narodil, ramus vecer atd, ufff,,, no preju vam to, kdyz se dari, tak se dari :-D
Odpovědět
Krásné ráno, holky! Doufám, že jste se dobře vyspaly a začne nový týden krásně! ;-) fin: tak to máte super s tím bydlením. Ono je fakt, že když se vám něco zalíbilo a je to dle vašich představ, tak proč otálet a nejít do toho, že? :-) Ale hlavně opatrně, musíš na sebe a prcka dávat velký pozor, zvláště teď v začátku. Takže: žádné tahání se s těžkýma věcma, to nechej na manžovi. :-) No, nebudu radit, sama jsem těhotná zatím nebyla a nejsem, ale beru to podle toho, co jsme slyšela. Však je tady dost zkušených ženských, které si tím už prošly a ví, co a jak. :) jita: když jsem tak četla, že Ti po těch dvou pivkách nebylo druhý den moc dobře, že ses cítila jako po velkém flámu, tak mě napadlo, že to mohlo být i tou kofolou. Já ji mám sice moc ráda, ale zjistila jsem, že když jsem si ji někdy dala na žízeň, když jsem pila i alkohol, tak mi pak nebylo druhý den dobře. A někdy mi není od žaludku nejlíp, když si dám jen tu kofolu. Tak možná jsi to měla z toho, kdoví... =-)
Odpovědět
kozi: my jsme taky kdysi hrávali šipky a bylo to super. Měli jsme je doma a taky jsme pořádali turnaje. Za každou výhru jsme dostali 10 Kč. Já vím, nic moc, bylo to spíše symbolické, ale když jsem tehdy byla na základce, tak i 10 Kč bylo pro mě dost. Jsem tehdy za to nakoupila věcí, haha. ;-) Jinak rychle utíkej s malou k doktorce, možná má taky nějakou tu střevní virózu, tak ať ji není ještě hůř. Držím palce, ať je jí brzy líp!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak tady u nás děsně fičí, počasí strašný - je tam hnusně zima a děsnej vichr - hlavně včera večer sem myslela, že nám to odnese střechu :-S :-| tak sme se věnovali raději příjemnějším činnostem :-D jita - hele já nejsem blondýna a taky by mě to s tim olejem zajímalo :-D :-D fin - tak to je super, to jste to vzali hopem, tak jen at´se Vám tam líbí a jste spokojená rodinka ;-) toho Bauera je škoda a myslim si, že kdyby startovali klasicky po půl minutě, tak ten závod vypadá uplně jinak, takhle jeli všichni v chumlu, nedalo se pořádně předjíždět a dopadlo to jak dopadlo :-| no a mě maj dneska zavolat kvůli tý brigádě, tak sem zvědavá :-)
Odpovědět
kkkami: souhlasím s tebou, že i když má člověk třeba nejlepší bydlení na světě, tak pokud má hrozné sousedy, tak je všechno na prd. :-S Můžeš dělat cokoliv, ale oni si vždy najdou něco, čím ti znepříjemní život. Já jsem sice měla vždy na sousedy štěstí, ale kdoví, jak to bude v budoucnu. Mít dobré sousedy je fakt výhra...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?