Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
Tak jsem dovarila dam sprsku a zachumlam se k serialum a zitra testik,citim se vselijak :-S Kozi jsem rada,ze uz je lepe!U nas zacal zase manzak kukat kuku kuku :-D jsem totiz mimodek polohlasem rikala "prsi prsi jen se leje" ..... a manza se toho chytnul :-D No uz mi vazne hrabe.
Odpovědět
Profilova fotka
fin, kozi - teda u vás je veselo :-D jinak tady u nás taky pršelo
Odpovědět
brum no to vis :-N
Odpovědět
kozi: u nás bude problém spíš u mě. Uvidím, co mi řekne pani na tu páteř a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, takže vidím, že jste dnes taky naladěni na veselou notu :-D :-D :-D Terka se nám teď o zábavu taky pěkně stará. Chodí tady s jednou štěrkotkou z hrazdičky a hraje si na doktorku - poslouchá nám srdíčko :-D Navíc jsem jí teď asi 3 dny po sobě odsávala z nosánku, tak chodí a odsává z nosánku panenkám :-N :-D Fakt prča :-D Brum, jj, v takových situacích, jaká teď nastala zjišťuji, že jsem si fakt skvěle vybrala, že mám úžasného chlapa, který nás nadevše miluje x-) x-) x-) Omca, držím pěstičky. Já měla taky hodně předpokladů, že mimi nebude tak jednoduché - úrazy, zlomená neléčená kostrč, věčné opakované záněty už od 12ti a vidíš, je ze mě mamča ;-) Například kolegyni mojí mamči řekli, že nemají šanci, že prostě nemohou mít dítko a teď? Mají 4 a to hned po sobě - kluka, dvojčata a holčičku. Prostě příroda je mocná čarodějka ;-)
Odpovědět
kozi: u mě je hlavně frustrující, že já právě nikdy zdravotní problémy neměla ]-(
Odpovědět
ahojky kočky moje, mám toho dnes dost, celkem se těším do postýlky, piju vínko a nějak mi nejde psát :-) včera jsme měli opět hovor H na téma miminko, začala jsem o tom já, protože jsem se chtěla zeptat, proč si jako nedával pozor a zase jsem z něj úplně divá nebo spíš překvapená, prostě jsem o všem začala moooc mluvit, moc se těšit, jak jsem si koupila listovku a čaj a prý nečekal, že mě to tak vezme a nechce mě každý měsíc při MS vidět zklamanou, když to nepůjde dnes jsme byli na pohřbu, nebudu sem přivádět smutné téma, ale bylo to hrozné, z práce jsem šla po 9 a už se tam nevrátila no, sice jsem si vás hezky přečetla, ale moc si z toho nepamatuji :-N to je ta skleróza :-) ;-) red: no, jela jsi pěkné sólo, ale měla jsi toho hodně na srdíčku, tak proč ne, že? :-) fin: já mám podezření že jsi těhu, jinak si tvé pocity a stavy nedovedu vysvětlit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Omca, tak hlavně držím palce, ať vše vyjde tak, aby mimi bylo co nejdříve ;-) Se zdravím je to těžké... |-| Jituš, no jo, chlapi. Oni to s námi nakonec myslí dobře, co? :-N :-D Tak ať je líp ;-)
Odpovědět
jita uvidim zitra :-D ale kdyz ne tak snad se nezblaznim ;-) a jednou bude i muj cas 8-) Depka je pryc :-) o vikendu se chystame na vylet do jednoho parku :-) je tam zricenina a jezero tak se pekne projdeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme to vsechno docetla. Vsem dekuji za podporu. Dopadlo to vyborne jsme jen trochu v soku: to je asi tak vysledek jednani (rida me podporuje, dite si ale dela co chce... ., amme dalsi jednani v podneli - uz se mooooc tesim) Fin: jsem rada, ze jsi veselejsi. Super zprava, zi jsi koupila test. Tak pak dej vedet. Uzij si krane vylet a pochlub se nejak s fotkama. :-) Kozi: Sipkova ruzenko, jsme rada, ze se citis lepe. Jen si poradne odpocin, at se toho nerada zbavis. ;-) brum: ja si myslim, ze zalezi na zkusenosti a na vzdelani. urcite bych to nehazela do zita. Zkus to, treba to vyjde, no a kdyz se jim osvedcis, mozna ti pak nabidnou i misto trosku vise. To se stalo svagrovi :-N Jitus: po tvem vzoru, oteviram vonko, zapinam tv, a papkam sandwich. Manza je ven s kamarady a tak si pustimn nejaky sladak.... Krasny vikend vsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi, děkuji a ty se drž! Je to fakt síla. Tak hlavně, že je říďa na tvé straně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi: dekuji. tedka koukam na ty sve chyby, omlouvam se, pisi v rychlosti... :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Sabi, na to kašli ;-) Já jsem si žádných nevšimla :-N Asi to bude tím, že zase v rychlosti čtu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, pro dnešní den se loučím a přeji všem krásné sny a příjemné snažilkování :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi: dobrou. Pro me snazilkovani neni. Manza je pryc.... Ale snad o vikendu... ;-)
Odpovědět
kozi 8-)
Odpovědět
Krasne rano kopretinky,tak musite pockat do zitrka :-N Musim jit koupit dalsi testik abych potvrdila ci vyvratila... Podle tech co mam doma nemuzu posoudit :-D to je zmatene co :-D Uz od ctvrte rano jsem nespala ale vylezla jsem az pred sestou....no tak musim zacit myslet na neco jineho a mazat do prace ....
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi, pro mě taky ne, já zase až příští týden - teď nemám plodné dny, takže tak maximálně trénování :-N :-D Fin, počkej déle ;-) Já jsem další testíkování zkoušela zase až po týdnu a když tak zkus jinou značku testu ;-)
Odpovědět
taky preji krasne ranko, tady vypada ,ze bude pekne, aleluja :-D , koukam ze tady se testikuje, tak at uz jsou tam dve carky ))))), ale nekdy to pekne mate, ze sve zkusenosti, nez jsem otehotnela,tak vim, ta druha carka ,jak se nasakne,tak se jen malilinko zvyditelni,jako ohranici, tim jak se ten papirek namoci,a pak to mate, ale potom jak uz jsem byla,tak to byla rvouci cervena barvicka, a mohla jsem si ho udelat rano, odpoledne, vecer a porad cervena, cervena cervena :-D ;-) Fin,,,, jak dlouho to je co jsi mela dostat MS ???? jinak my uz jsme ted dobastily bananek, zapily cajickem a uz radi ))))))))))))))))) jo a taky jsem zkousela i jine znacky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahijte, přeju hezký víkend :-) sabi - já to neházim do žita, jen si nedělám iluze - při mý smůle stejně nehrozí, že bych někdy nějakou lepší práci našla :-N fin - já ti to přeju, ale abys pak nebyla zklamaná, já měla taky citlivý bradavky atpod... testy neg. dle doktora taky nic a už sem to po tý vyvolávačce dostala - no prostě rozhaprovaný hormonama, dfuj :-p kozi - tak to je fajn, že máš super chlapa, jen si tuhle větu co si napsala říkej ve chvílích, kdy tě nejvíc nakrkne :-D tak se zatim mějte já jdu dělat sobotní oběd, dneska bude rybčka se zeleninou a bramborovou kaší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi: nsazilkovani pro me nebude, dostala jsem MS. Sice po 14 dnech, ale ta predchozi byl atka slaba, ze se snad ani neda pocitat. takze pro me nic. Na vic jsme si prelezela krk tak, ze hlavu otocit nemuzu. Chudak manza kolem me beha mezi prestavkama v rugby. :-N Fin: kup ten test krery ti 'rika' slovne, jestli ano ci ne. Moc na tebe myslim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - když řešíte snažílkování, tak jen mě tak napadlo, že někdy vám to překazí okolnosti - Jiřík šel před chvíli s dědou nakoupit, tak sme na to vlítli, jenže přišli zpátky moc brzo - takže zase nic :-D :-D :-D sabi - takovej testík sem ještě neviděla, jak říká :-N prostě mám 2 čárky nebo 1, ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brum: je to clear blue znacka. http://www.clearblue.com/uk/clearblue... mrkni na video
Odpovědět
Profilova fotka
kkkami, jj, mi se vybarvila až v tom 3tt, do té doby byla slaboučká ;-) Treperenda je s tatínkem "na mašině" a lítá po ulici :-D Dneska jdu dělat ražničí chudých - mňam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: jakpak to varis?
Odpovědět
Profilova fotka
sabi - hezký a kolik ta sranda stojí :-N kozi - taky by mě zajímalo, šup další receptík :-D :-D já zrovna dusim zeleninu, tak snad zas něco nepřipeču jako minule :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Brum: U nas to stioji 7 liber - to je asi 200 Kc. A copak kuchtis ty? :-) My doma nemame nic, musim na nakuo, ale zrovna tam padaji kroupy, tak se mi nikam nechce. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To je ten nejjednodušší recept :-D Je to točený salám napichovaný na špejli na střídačku s tvrdým sýrem a obalené v trojobalu a smažené :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi: to zni super. manzelovi to urcite bude chutnat. On zboznuje rizek ci smazaka. A tohle je velice podobne! Dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
kozi - tak to taky někdy vyzkoušim sabi - já dneska dělala bramborovou kaši a zapečenou tresku se zeleninou a sýrem - taky jednoduchý - okoření se filety pepř, sůl; pak zvlášt´trochu podusit zeleninku s cibulkou a žampionkama, taky okořenit + k tomu dávám ještě lžiščku octa a kečupu ; hodí se do vymazanýho pekáče máslem, na rybu zelenina, na to zakysaná smetana a zapíct cca půl hodky, po půl hodce ještě sýr a dopéct čtvrt hodinky - já mám takovýhle recepty nejradši, šup do pekáče, do trouby a nazdar :-D - za chvilku to jdem s Jiříkem ochutnat; Jirka si dal krkovičku ze včera a zas mazal na chvíli makat na barák, a až příde, tak se pudem všichni projít dokud svítí sluníčko :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?