Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
jj to ano ale doufejme ze ted bude vse vporadku,ale vis ty co zrovna dnes jsem mela chut na vino jeje i jsem ho kupila no jojo
Odpovědět
fin: Strašně moc Ti gratuluju!!! Měla jsem takové tušení, žes asi chytila ten těhubacil, tak mám fakt velkou radost, že to vyšlo!!! ;-) x-) :-D :-N To je super, opravdu! A jak jsi popsala sdělení této krásné novinky svému manžovi, tak jsem si to představila a musím přiznat, že jsi to udělala naprosto stejně, jako to plánuju někdy v budoucnu já. Sám přítel mi to jednou řekl, že jakmile zjistím, že jsem těhu, tak že chce dostat malé botičky. ;-) Fakt mám z Tebe radost, holka jedna!!! Takže teď na sebe, vlastně na vás dva, dávej veliký pozor, přece jen je to teď hooodně důležité! A děláš dobře, že to řekneš rodině až za dva měsíce a osobně. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Téda, vy mi dáváte! Tak já jdu nakrmit a dát spát dítě/zrovna jsme došli z návštěvy/ a půjdu vás dočíst :-D Pak mizím s manžou na pivko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, omluvte mou neúčast, byli jsme popřát Adámkovi ke 2.ročkům :-) Děti si nádherně hrály, až pak se Terka zvedla, že jde domů spinkat, tak jsme šli :-) Je to v poslední době fakt zlato. Jo a důležitá věc se na návštěvě stala - zase se nás další lidi zeptali, kdy plánujeme prcka, takže se manža hned ozval, že už na to teď fakt vlíteme :-N :-D Tak jsem na něj zvědavá ]-( :-N :-D Fin, obrovská gratulace!!! Jak to pak plánujete? Přijedete do ČR?
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak já si tu teď kecám sama pro sebe ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jejda já tu chvíli nejsem a takovýhle novinky :-) 8-) - fin obrovská gratulation x-) fakt mám z tebe radost :-) jen mám ted´ z toho takovej divnej pocit, jestli sem fakt nebyla taky a tou vyvolávačkou se to nezkazilo |-| (že by to bylo tak brzo, že by to doktor ještě nepoznal a ty klasický testy na 2 čárky to nepoznaly a ty vaše anglický co povídaj, to poznaj :-N ach jo radši takhle nepřemejšlet 8-( jinak mě dneska Jirka trochu nakrk, tvrdí mi jak se pudem projít a pak pro něj přišel kámoš, že jdou do bazénu, přitom mi nic neřek ]-( on tvrdí že prej mi to říkal, ale já o tom teda fakt nevim :-D tak sme šli nakonec ven s Jiříkem sami a skončili sme na chvíli u babičky kozi - hele to bys ho měla vzít za slovo :-D
Odpovědět
Finf jakože jo? jooooo :-D
Odpovědět
fin: tak ja sem nahanela segru na konovi a videla sem tvoje album! Moc ti gratuluju!!!! tak se pekne zadarilo!!!
Odpovědět
Profilova fotka
fin - tak sem si tě musela najít i na tom konovi :-) tak a koukej tady pořádně prskat ten těhubacil ;-) :-D
Odpovědět
Hehe, taky jsem hned šla šmírovat na koňa :-D :-D a při té příležitosti zjistila, že spolužajda z výšky má už druhé dítě :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jenom v rychlosti, decka od sousedu uz spi! Fin: to je super, jak jsi to rekla manzelovi. :-D Jinak me holka tedka trosku prekvapila tva zkusenost po vysazeni HA. Ja mela prvni MS slabou a kratkou, tedka po 14 dnech hruza, des..... uvidime jak to bude nadale u nas! :-N Vsechny holky snazilky, mame tu velkou motivaci. ;-)
Odpovědět
fin... gratulujeme, devet mesicu utece jak nic ))))), to jste si teda pospisily po vysazeni HA, my pockali radeji pul roku, ocista :-D , budes jist nejaky teh vytaminy? ja jedla, calibrum,muzu doporucit :-p , tak to ted aby jste schanilo to bydlenicko, aby se vam mimi veslo))))
Odpovědět
Článek se načítá
fin: no, to má kkkam pravdu, jste přeci koukali po větším bytečku a pak jsi psala, že jen koukáte, že máte času dost :-D :-N upsss a je to tady, holka já z tebe, vlastně z vás třech mám radost :-) a ještě jsi mě nepoprskala :-) my jsme včera byli v hospůdce, přišli jsme v půl 2 a pak bylo snažilkování, tak snad spermíci nebyli moc opilí ;-) :-) :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fin - no to je fakt, to jste pokukovali - ted´mě napadá zůstanete s mimi v Irsku nebo se radši vrátíte do Čech? jinak jak si tu řešila tu mateřskou, tak mrkni na koně na paragrafy - tam to holky dost dobře rozebíraj a najdeš tam spoustu informací - sem si říkala, že se tam taky mrknu, ale u nás to asi nebude ještě zatim aktuální :-) omca - jo to zamrzí, vid´zvlášt´když se nedaří :-( ale nezoufej, však fin tu ted´bude prskat ty těhubacily :-D a ono se zadaří :-)
Odpovědět
Holky to je otazecek =-) :-D ja vam povim ze jeste ted jsem v soku ... Red Jito Kozi Brum Sabi Kkk Omca Boun (doufam,ze jsem na nekoho nezapomnela) -holky moc dekuji! :-) x-) :-) Musim Vam rict,ze jsem s tim vazne nepocitala.Udelala jsem to,ze jsem si koupila mimi kalendar a tam jsem si podle doporuceni psala jak mam OVU,MS a miliskovani s manzilkem....predpokladam,ze se nam podarilo zapadnou cca pred 3tydny kdyz byla ovu ale stejne sama nevim presne,protoze jsme se diky vysazenim HA(byla stela chut) milovali snad ob den :-D Mozna takovy minirecept :-D :-D :-D Rozhodne jsem rada,ze je mimisek tedy jestli tam je :-N pocat vazne z uzasneho milovani a lasky x-) Snad vse dokrot jeste potvrdi a pak uz budu o neco malo klidnejsi.Jen se nejak zacinam obavat jak to bude dal......ceka nas toho moc....
Odpovědět
S manzilkem jsme i jako prvni zvazovali navrat ale nakonec jsme si rekli,ze to chce jeste vydrzet,prece jenom se tu da stale neco nasetrit a vice nez v CR.Mimisek bude stat kacky,jsme si rikali max do tech dvou let mimi tady a pak zase CR. K tem vitaminum snad mi i poradite jedine co ted jim je vitamin C,Calcium,Folik acid(listovka) je to ok nebo mam neco radeji vynechat?? Ja se bojim,ze jsem na to sama,ze tu nemam nikoho a tak se trochu bojim. Stastna ale jsem x-)
Odpovědět
Omca opravdu jsem si na tebe po prvnich dvou testech vzpomnela a pochopila jsem jak se asi citis,kdyz to nejde,ja si taky puvodne myslela ze ne a citila jsem se smutne.Posilam ti vsechny nakazlive bacili a tobe predevsim,myslim,ze to holky pochopi ;-) samo i ostatnim :-D Jo ty fotecky musim vymazat a to jen kvuli mami,kdyby se nahodou koukla at to nezjisti.Mame v planu jim to rict osobne at vidime reakci a taky je brzo...cca za dva mesice jedeme do CR,kvuli tomu bytu po dedovi,tak to spojim i s vysetrenim.Ja vlastne ani nevim jake vysetreni je hned zezacatku a hlavne me zajima to at vim ze je mimisek zdravy..? No jak koukam vsichni jeste spinkaji tak si pujdu dat trochu cviceni :-) papa
Odpovědět
Profilova fotka
fin - ale nespinkají, honí dětátko po baráku :-D :-D :-D tak uvidíte, jak to nakonec bude i když je fakt, že v tomhle období a pak po narození mimi nejvíc pomáhá, když máš kolem sebe rodinu a ty seš tam na to vpodstatě sama jen s manžou - ale to zmákneš :-)
Odpovědět
brum jeste jsem se neodlepila od pc :-N Manza jak se mi vcera picnul jeje a pak prisel a rika tak pristi rok tu bude neco tapkat :-N :-N :-N No je uzasny ale i me vcera vytocil jeje no ale uz je fajn
Odpovědět
já taky nespím, jsem činná od rána
Odpovědět
od rána uklízím, pekla jsem štrůdl, protože jsem se na to včera vyprdla a za chvíli jdu vařit :-) fin: a tebe dočíst je taky něco :-) :-D
Odpovědět
fin... tak k tem vitaminum, calcium, to fakt nevim, kys. list, to jo, ale ja brala calibrum a tam mas vsechno, jak ma bejthttp://www.lekarna.cz/calibrum-babyplan-tbl-30/ jojo, mimco stoli penizky :-D , a jaky cviceni, trochu brzdi, porid si dvd pro tehot., neboj se zvladnes, a to tam nikoho neznas kdo je teh a nebo porodil aby poradil, me takhle kamaradky dost pomohli))))) holky mamci... jaky jste meli tehot? ja musim zaklepat ze se mne vyhnuly rani nevolnosti, chutnalo mi vse, kolik jste takhle pribrali??? ja 28 kil :-D
Odpovědět
fin: no, to jsem si také říkala, aby tě tu rodina neobjevila, to by byla škoda
Odpovědět
Profilova fotka
fin - no počkej, ale slavit má až se to narodí a pak pořádně :-D jinak ti vylíčim co tě možná taky brzy čeká :-D - malej sbírá kuličky do střílecí pistole takový hodně malý a barevný, má toho spoustu a před chvílí je vysypal - takže jsou kuličky po celym bytě a já málem dět´átko přetrhla :-| :-D :-D no nic jdu sbírat :-p :-D
Odpovědět
kkkam: no, to jsi malého pěkně krmila :-) :-D a shodila jsi všechna kila??
Odpovědět
Profilova fotka
kkam: já taky neměla žádný nevolnosti, naopak mě bylo lépe než normálně, uplně sem se vznášela :-D, chutnalo mi všechno, akorát jsem jeden čas do sebe ládovala pomeranče ve velkym :-p :-D a přibrala sem 20 kg, 10 nechala v porodnici a zbytek do 2 let shodila - před těhotenstvim sem měla 60 kg; dneska mám tak 63 (trochu narost ten zadek :-D) a většina lidí co mě nezná mi nevěří, že mám dítě a tipujou mi o 5 let mín :-D a dost kecání, musim jít sbírat kuličky - to je tak na hodinu - jsou fakt uplně všude :-p :-D
Odpovědět
finf: a jak to máš vlastně se zdravotním pojištěním, že chceš jít v ČR na vyšetření? Přece pokud vyděláváš v Irsku a platíš si zdravotní pojištění tam, tak u nás by sis to musela komplet zaplatit, ni?
Odpovědět
Profilova fotka
Ja uznavam, ja spala. Vzbudila jsem se az tedka. Dostala jsem se domu od hlidani az v 1 rano..... Tak jsem si vas vsechny rychle docetla. Toto tu je najednou povidani! ;-) Fin: musim rici, kdyz jsem se bavila se svagrovou, rikala mi, ze si take delali test na ovulku. Ale jim to vyslo hnedka napoprve, takze tam zadne jine planovani nemuselo byti. Cetla jsem v magazinum, ze kdyz se snazilkujete asi tak 2-3 tydne, to by melo byt dostatecne. Z vedeckeho hlediska spermii mohou zit v zenskem tele az 3-4 dny. Takze kdyz se zasnazilkujete pred ovuulkou, mate sanci. Vajicko je tak venku a schopne but oplozeno pouze behem 2-3 dnu. Takze kdyz uz neco, doporucuje se milovat pred ovulkou. Jinak listovku a hodne vitaminu - ale v podobe ovoce. Fin: no, a jakpak to bude tedka s bydlenickem? 9 mesicu by snad mela byt dost dlouha doba neco najit. Nevim, jak to chodi v Irsku, ale tady i mesic staci. Jita: tak snad budeme mit brzy dalsi tehulku! To by bylo super. :-) Jinak jdu snidat/ obedvat...
Odpovědět
Ahojky jsem trochu byla mimo a cetla si vse o prvnich tydnech a nejake to uklizeni a tak Uz si dokazu vysvetlit proc me tahne podbrisek uf stale mam pocit jako ze to mam dostat. Zitra jdu k lekari :-) nastesti v tehotenstvi je tu veskera lekarska pece zadarmo. Omca v cechach mam udelenou vyjimku a kazdy mesic platim pojisteni,takze toho se vazne nebojim. Sabi no na bydleni se jdeme kouknout dneska budeme se zatim poohlizet,vime o jednom moc fajn co se dostavuje a byl by ready cca za 4 mesice coz by bylo super! A vite co podle jedne kalkulacky jak se to pocita melo by to byt 4tt+0 a velikost jako spendlikova hlavicka a a na konci 4tt zacina pracovat srdicko x-) ty jo ja mam radost ale jeste se bojim aby to bylo vse ok prece jenom je to zacatek....ale je neuveritelne jak telo pracuje :-N Dokonce to vysvetluje i ten prujem a taky jsem zniceho nic dala dolu 1,5kg :-. :-. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
fin: super, tak jeste jednou, at zitr avse dobre dopadne! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?