Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já jsem taky dlouholetá řídička, jezdim hodně, jen přítel se se mnou bojí, že prý jezdim dost agresivně :-D a to když ho vezu, tak se dost mírnim :-) dneska jsem se vrátila z dovolený, kde do přítele všichni týden hučeli, kdy se vezmeme, tak doufám, že chudáka moc nevyděsili a že si ten příští rok nerozmyslí :-)
Odpovědět
Ahoj holky, už jsem sem hodně dlouho nepodívala...a hlásím se už jako vdaná paní :-) Svatba byla před prá dny a přijde mi to jako věčnost, je to šílené...ale moc jsme si to užili a teď čekáme na fotky, abychom si ten krásný den mohli připomínat celý život. Poslední dny před svatbou byli docela hektický, ale kupodivu jse před obřadem nebyla nervozní :-D Svatbení slib jsme oba zvládli a odpolední grilování bylo báječné...a oslavy se pomalu a volně protáhli až do pozdních hodin v neděli ráno...takže jsme celkově slavili 3 dny :-N Samosebou s přestávkami na spánek a nějakou procházku či sportovní vyžití (ještě dneska mám z volejbalu modřinu =-) ). Všem vdaným paním přeji krásné manželství plné lásky a ať je vše stejně krásné jako ten první den ;-) Musím pak projít historii a podívat se na fotky...teď po svatbě už budu mít více času :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) lennus: Dostala jsem nový mobil. Nedáváme si drahé dárky, takže byl v akci na manželův paušál, ale vůbec jsem to nečekala a měla jsem velkou radost, protože se trefil perfektně. A k večeři manžílek uvařil orestovaná játra x-) Ty já mám moooooc ráda. K tomu jsme si dali vyjímečně hranolky, moc je jinak neděláme. avano: Tak to já jezdim dost pomalu, takže se se mnou nikdo nebojí :-D Táta říká, že prý mám pro řízení cit. No možný to je, ale řídím fakt jen z nutnosti, cit necit :-D Delší trasy mi sice taky problém nedělají, ale když nemusim, tak jsem ráda :-D Kde jste byli na dovolené? hanyzka.zel: Moc gratuluji ke svatbě, ať máte krásné a pohodové manželství x-)
Odpovědět
ahoj holky, hanyzka, gratuluju a také přeji spokojené manželství. mějte se moc rádi! jdu omrknout fotky ;-) Peti, já mám ráda drůbež játýrka, a úplně nejvíc husí. to jsi mě nalákala, musím je brzy udělat, jen tak se zeleninou a pečivem klidně k večeři. ;-) já začala řídit v současné práci. řidičák jsem si dělala sice v Praze a udělala ho až napodruhé, ale pak řídila jen u nás na j. Moravy, spíš výjimečně k babičce do vedlejší vesnice a okresního města. tento půl rok jsem ale měla projekt ve Středočeském kraji, takže jsem jezdila sama po Praze, i Praha východ+západ, Kladno, Beroun a Mělník. výborná zkušenost. jezdím tak nějak normálně a baví mě to! ale občas u toho hrozně nadávám a v zácpách na dálnici miluju zpěv, takže rádio je super! :-D
Odpovědět
Holky děkuju :-) lennus: já tu ještě fotky nemám...slíbila jsem fotografce a kamarádce v jednom, že se nepodívám a nezveřejním žádné dřív než fotky od ní...budou během příštího týdne, protože dělá lehké korekce, abychom neměli fleky a další ošklivosti... Jé, já řidičák ještě nemám...dřív na něj nebyli peníze a teď nemám moc čas :-| Ale určitě si ho udělat chci, bydlíme na vsi a tam se autíčko hodí...jen pořád nevím, kdy na to přijde řada. Je fakt, že teď opět nejsou penízky...šetříme na dovču :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka, taky se přpojuju s gratulací :-) já teda sice jezdim agresivněji než přítel, ale ne rychle a nebezpečně. Ale dovedu za volantem slušně nadávat a rozčilovat se :-D . Když vozím nějaký chlapy, tak si pochvalují, že jsem dobrá řidička :-) u nás je to dáno i tim, že přítel je profi hasič, takže už viděl tolik smrťáků, že jezdí velmi opatrně. nunacek: na dovče jsme byli jen na Berounce, takže jsem týden pádlovala jako blázen, spala ve stanu a vařila v kotlíku pro 20 lidí :-D byla to moje první voda a všichni říkali, že to prověřuje vztah ;-) obstála jsem na jedničku :-D
Odpovědět
ahoj holky, když jsme u toho řízení, já strávila dnes asi půl dne ve služebním autě v rozpálené Praze a když jsem se vrátila, tak mi šéfová řekla, proč jsem si nepustila klimošku! já myslela, že mě picne! jsem ani v nejmením nečekala, že naše Fabia má klimu! :-D avano, tak to je pocta, když Tě chlapi pochválí za Tvoje řidičské umění! ;-) hanyzka, radši se do toho vrhni co nejdřív. nešlo by to dohodnout s autoškolou na splátky? já si ho platila při studiu na VŠ z kontokorentu. a je fakt, že většina rovníků ho už měli ze střední. bude se Ti hodit, až budeš vozit děti na kroužky a s prckama už se asi nedokopeš dělat řidičká, budeš závislá na manželovi a pak už to nepůjde tak snadno a budeš se možná víc bát, tak fakt radím neodkládat. ;-) a kam plánujete dovču? Peti, co vy a dovča? ty si teď užíváš prázdniny, že? závidím! určitě se válíš u bazénu a vypadáš opět jako z Turecka, co? ;-)
Odpovědět
avano: díky :-) lennus: tak teď se musíme trochu vyhrabat ze svatby...sice nebyla nijak drahá, ale ještě k tomu splácíme půjčku na auto, teď 3 měsíce, tak to musíme propočítat, aby bylo na vše, co potřebujeme i chceme...možná že na podzim bych se řidičák vrhla...ale je fakt, že zase takový problém by to nebyl, i kdybysme měli děti...zatím...u nás na vsi je skoro všechno a je u nás dobrý spojení vlakem na 4 směry, takže se to zvládnout dá :-) Taky si ho skoro všichni v mém okolí udělali na střední...ale to u mě holt nešlo :-( Dovču jsme původně chtěli do Rumunska pod stan...do delty, to jsme nakonec zavrhli, protože nebudem mít včas pasy. Tak jsme teď začali přemýšlet nad Egyptem někdy v říjnu...tak uvidíme. Sice jsme chtěli něco jiného než se válet na pláži, ale asi to budem muset nechat na jindy. Ale možná to bude všechno ještě úplně jinak x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyy jo vy jste se rozely, nestíhám číst :-D no mě zítra čekají třetí jízdy tak doufám že mě nechytne bouřka :-( taky se připojuji ke gratulaci, vše nej do společného života hanyzka.zel :-) my na konci srpna poletíme na tu mallorcu, už se nemůžem dočkat... manžel poprvé poletí a ani u moře ještě nebyl.. jinak včera jsem do alba přidala videjko ze svatebních fotek které nafotil náš kamarád, myslím že se mu to moc povedlo a uplně to vynahradilo kameramana x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucijeta, tak co jízdy???? :-) koukala jsem na to tvoje video, je to super nápad ;-) o víkendu u nás byla švagrová, má měsíčního chlapečka, tak jsem si podruhý v životě chovala takhle malý mimčo a musim říct, že to byl úžasnej pocit... taky jsme se domluvily, že mi dá miminkovský oblečky, aby až budem mít my dítě, abysme nemuseli všechno kupovat... chudák přítel v tu chvíli vypadal, jako kdyby spolkl citron :-D :-D asi má strach, že na mě začánají lézt mateřský pudy :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka, čirou náhodou jsem na tebe natrefila na fóru Mělník (mrkla jsem tam náhodou, protože ségra tam studovala) a musim ti gratulovat znovu:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) avano: Proč "jen na Berounce"? Vždyť to muselo být super ;-) Mně spaní ve stanu nevadí. Jen vařit pro 20 lidí bych nechtěla :-D lennus: Ano, užívám si prázdniny ;-) A užívám si i válení v bazénu :-) A užívám si i vypracovávání okruhů na státnice 8-( Opálená jsem už víc než z Turecka :-D To sluníčko je tu letos nějaké extra silné asi. Ale ono jak pak pár dní nesvítí nebo člověk ne tom sluníčku není tolik, tak to rychle bledne to opálení. Teď jsme byli 5 dní na Moravě, v srpnu ještě pojedeme do jižních Čech a to bude asi vše. Zbytek peněz už do další dovči asi letos nevrazíme a vrazíme je do "domácnosti". Příští rok bychom zas rádi k moři, ale uvidíme podle momentální situace. hanyzka: Moje mamka byla v Rumunsku pod stanem a dodneška na to vzpomíná, jaký to byl zážitek ;-) A tchánovci jezdí do Egypta každý rok a nemůžou si to vynachválit, takže určitě si ať tu nebo tu dovču užijete ;-) lucijeta: To si to manžel krásně užije - poprvé u moře, poprvé poletí a rovnou na svatební cestu ;-) avano: A už na tebe jdou mateřský pudy nebo ne? Na tvého přítele asi ještě ne, když vypadal, jak když spolkl citron, co? Hezký přirovnání :-D ;-) Já jsem si chovala dvoudenní a sedmidenní mimčo, pak už jen hodně takový ty "větší" (pár měsíců). Diskuze Mělník mi nic neříká, takže bohužel nevim, k čemu znovu hanyzce gratulovat :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hanyzka: moooc vám gratuluji, paní... :-) u mě se to trochu zhroutilo - vypadla mi o víkendu kadeřnice a tak zháním novou. včerejší zkouška dopadla katastrofálně až jsem se z toho rozbrečela. Dnes mě čeká druhá tak držte palečky. Jen to počasí vypadá že se trošku umoudřilo a nakonec nebude hic, jen aby celý den nelilo to by bylo na prd focení....
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: Tak to je blbé s tou kadeřnicí. Snad někoho seženeš, kdo ti udělá účes podle tvých představ ;-) A co že ta původní kadeřnice takhle na poslední chvíli vypadla?
Odpovědět
Profilova fotka
prý jí najednou ze dne na den onemocněli obě děti, její 2letý syn má prý salmonelozu a dcera neštovice, tak s něma jede na chatu, aby nikoho nenakazili.... kdyby mělo 2leté dítě salmonelku, tak už je dávno v nemocnici na infekčním, dospělí letí do nemocnice, natož malé dítě.... moc tomu nevěřím, ale co už.... ono to měla být sestřenka, já jí do toho nenutila,ale už od začátku měla pořád nějaké výmluvy a nikdy neměla čas na zkoušku účesu.... měla to říct narovinu
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je opravdu zvláštní jednání z její strany. No ale holt se nedá nic dělat a musíš sehnat někoho jiného. Držim palce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nunacek, co jsem vyrozuměla, je hanyzka ve sladkém očekávání :-D :-D berounka byla parádní, jen pro mě trochu nezvyklá :-) kamarád měl s sebou 20ti měsíční holčičku, která je děsně rozmazlená a furt jen řvala v vztekala se (nejhorší je, že ještě neumí vůbec mluvit, takže to byl opravdu jen řev), což si myslim, že byla taková antikoncepce, že pokud jsem měla ňáký cukání, tak mě na čas opustilo :-D . Jinak už asi jinam, stejně jako vy,nepojedem. Šetřim penízky na svatbu... mmarch, to je ke vzteku! :-( ale třeba budeš mít s tou druhou štěstí a proběhne to v klidu :-) příbuzní jsou snad nejhorší dodavatelé... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jojo taky si říkám, že s příbuznýmá a známýma je horší domluva než s cizíma..... možná je to tak dobře a třeba mě ta nová učeše ještě líp....
Odpovědět
Profilova fotka
Jééééé, fakt? Tak to hanyzku moooooc gratuluji ;-) To je hezký posvatební dáreček x-) avano: Rozmazlený děti naprosto nesnášim! Když děti nemají žádné hranice, můžou si dělat co chtějí, tak to je děsný! No ale každý vychovává své dítě tak, jak nejlíp umí a jak se mu to zdá správné. Mě takovéhle scény vztekajících se dětí, nevychovaných dětí, apod. naštěstí nezastrašují :-D
Odpovědět
avano: správně ;-) teď v neděli jsme se dozvěděli, že nevolnosti, které mě víc jak týden trápili a trápí pořád, nejsou rozhozený přeplácaný žaludek ze svatby, ale budoucí nový človíček x-) Nějak nezvádám na všechny diskuze chodit pravidelně :-| nunacek: děkuji :-) Jinak s tou dovčou to bude určitě jinak...někam blíže a na kratší dobu...a také dříve než jsme chtěli...svišť nám změnil plány :-) Teď jsme s rozhodováním opět na začátku...vše se bude odvíjet od toho, jak mi bude...zatím nic moc...bolesti v podbřišku jsou občas docela síla a po některých jídlech je mi na zvracení...hlavně po sladkém a mléce (což objí mám ráda :-( ) Tak uvidíme...každopádně jsme mimi chtěli, ale zároveň nás překvapilo...ten měsíc před svatbou byl hekstický, plný stresu a na tulení zbylo fakt málo času...a i z toho mála se povedlo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka: Tak ještě jednou gratuluji ;-) Je jasné, že těhotná do Egypta či Rumunska by asi nebylo zrovna to pravé (i když i takové dobrodružné povahy určitě jsou, které by do toho bez obav šly ;-) ) Takže mimi bylo plánované (nepoužívali jste žádnou ochranu), ale počítali jste, že se povede až za dýl? Nebo to bylo jinak?
Odpovědět
nunacek: děkuju :-) určitě nechci letadlem...sice když to třeba doktorka povolí, tak je to ok, ale i tak si říkám, že je to riskantní. Jinak mimčo bylo plánovaný..chtěli jsme ho, ale je fakt, že jsme se na to snažili nesoustředit (což leckdy nešlo)...všechno jsme zařizovali, jakoby nic...i s tou dovolenou jsme přemýšleli...protože kdybysme pořád mysleli na to, že nemůžeme nic, protože možná budeme těhotný, by asi moc nešlo. Jsme rádi, že to vyšlo a holt s změní plány a hotovo :-D Není to zas žádná tragedie, že se ještě před mimi nepodíváe třeba právě do Egypta...nebo jsme ještě i uvažovali o Thajsku...je možný, že tam časem pojedem i s naším prckem 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka: To souhlasim, taky bych těhotná neletěla letadlem. Přijde mi to jako zbytečný risk (i když ve většině případech se nic nestane, ale co kdyby náhodou...za ty výčitky to pak nestojí). Myslim, že to je dobrý přístup, chovat se jakoby nic a prostě až mimčo přijde, tak přijde. Však do Egypta i do Thajska se můžete klidně podívat až bude prcek větší. A nebo ho dáte k babičce a pojedete sami. Je jasné, že užívání si dovolených nekončí narozením dítěte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky proč nechcete lítat letadlem v těhotenství??
Odpovědět
nunacek: jasný, sice je to pak o malinko dražší jet na dovču, ale mrněti mořský vzduch určitě prospívá :-) Uvidíem, co na nás do budoucna čeká...jestli bude prce po mě, tak bude cestování milovat a nebude to problém :-D mmarch: nechci letět, protože přecijen je to změna tlaku a nápor na tělo...kamarádka letěla na víkend do Benátek (měli to zařízené a zjistila, že čeká mimčo)...a pak měla docela problém s tím, že asi týden po návratu začala krvácet...byla ve 2. měsíci...a celý 3. měsíc musela ležet doma, aby vše bylo v pohodě...ale skončilo to dobře...malé je už rok :-) Je mi jasný, že to nemuselo být s ledadlem spojené, ale mohlo...těžko říct. Nedávno jsem se prolétla i menším letadlem...a ten tlak při startu je prostě cítit...nehledě na to, že jsem pak z toho letadla vyskočila ven :-) A i jsem někde četla, že do určitého stadia těhu musí letadlo povolit lékař, pak je to risk matky...
Odpovědět
Profilova fotka
No podle doktorů by se od 34-36 tt nemělo létat vůbec, i když je těhotenství bezproblémové. Některé letecké společnosti to dokonce zkrouhli na 28 tt a prostě těhotnou od 28 tt do letadla nepustí. Taky některé letecké společnosti vyžadují lékařské potvrzení, že může těhule letět. V jakémkoli stupni těhotenství můžou změny tlaku způsobit předčasný porod. Je taky větší riziko embolie a trombózy. V kabině je nedostatek kyslíku, ale údajně by tento nedostatek neměl dítě ovlivnit, ale člověk nikdy neví. Je tam hluk, vibrace, zrychlení (někomu to vadí, někomu ne, jestli to bude vadit dítěti, to nikdo dopředu neví). Pak je tam záření, ale to údajně není problém, pokud člověk nelítá hodně často. Lítá hodně těhulí, je to asi dneska celkem normální, ale já bych to prostě neriskla.
Odpovědět
Profilova fotka
ahááá, tak to jsem zas o něco chytřejší, jen jsem někde slyšela že od začátku 8měsíce je to jedině na lékařské povolení a doporučení, jinač zákaz.... taky bych už brala mrňouska....
Odpovědět
Profilova fotka
holky naprostej souhlas, taky bych neletěla. A ještě v prvním těhotenství, když vůbec člověk netuší, co se s nim bude dít... my budem s mimčem muset ještě tak 2 roky počkat (pokud se teda nestane nic mimořádnýho), a to hlavně kvůli práci :-( mmarch, jak dopadla nová zkouška účesu??
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: A budoucí manžel by už taky bral mrňouska? avano: Taky jsme museli čekat kvůli práci. Manžel měl smlouvu na dobu určitou, teď už má naštěstí na neručitou. Sice to není žádná záruka, ale je přeci jen lepší mít práci na dobu neurčitou ;-) A jelikož půjdu na mateřskou a rodičovskou jednou já, tak to byla pro nás nutná podmínka, aby měl práci na dobu neurčitou. Teď ještě aby mu aspoň trochu zvedli plat... ]-( abychom se nechodli pást, až budu na mateřské :-D
Odpovědět
Profilova fotka
avano: zkouška dopadla nad mé očekávání, naprostá spokojenost a cena - zkouška jen 130kč a sobotní česání jen 300kč, což jsem hleděla.... ta kráva z pondělka si vzala za 15min tupírování a pak uhlazení toho příšerného banánu 400kč přítel by už taky bral miminko, ale po svatbě teprve budem řešit nové bydlení a to taky zabere nějaký čas, takže to vidím až tak za rok :-( ale bydlení je na prvním místě, momentálně jsme v 1+1 ještě se dvěma kočkama a tam by se už mimčo opravdu nevlezlo no a pak má přítel teď v práci nějaké problémy, prý nejsou peníze na výplaty, tak mu výplata chodí na 2x tak nějak různě kdy se jim zachce, tak musíme počkat jestli se to nějak vyvrbí a hledá si novou práci....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?