Ročník 1983. Pokec

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, ráda bych věděla kolik Vás tady je,stejně starých jako já. ;-)
Odpovědět
no kde jste holky??? já překvápko neplánuju, spíš to vždy tak nějak po vzájemné domluvě oslavíme - véča, čajovna, sauna. teď si chceme zajet do toho aquaparku v Čestlicích, nebyla jste tam některá? prý jsou tam různé sauny, to mě láká nejvíc! andysz, jak Ti je? v kterém už jsi týdnu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. andysz: Mým žáčkům je různě. Nejmladší holčičce je 7 let a nejstarší holce je 21 let. Překvápko na Valentýna nechystám, překvápka mám ráda na narozeniny. Na Valentýna půjdem jen někam na dobrý papu. mishmash: Já tuhle práci dělám čtvrtý školní rok a zatím se statečně držím :-D Pangamin se mnou ohledně chuti k jídlu nic neudělal.
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: jsem ve 14. týdnu a cítím se docela dobře. Občas se mi zamotá v hlavě, ale jinak je to dobré. Už jsem přibrala něco přes kilo a moje ploché bříško je fuč :-D 16.2.2009 mám kontrolu. nunacek: tak to máš docela pestré.
Odpovědět
Lennus v Čestlicích jsem nebyla, vím že je tam saunový svět, asi 8 druhů, ale to vstupné vyjde víc než draho :-S a Valentýna jako takového neslavíme, nic proti tomu kdo ho rád, ale přijde mi to jako kýčovitý a hlavně komerční svátek, nemá u nás tradici, hezké chvilky máme celý rok, tak to jančení nechápu..
Odpovědět
mishmash, já to chápu, že to dost lidí nemusí, ale já si z toho beru to hezké. nelíbí se mi názory, že je to americký svátek, to je blbost. ta tradice přeci pochází přeci odjinud a ten původ mi přijde zajímavý. my to nějak nepřeháníme s nějakými dárky a blbůstky, spíš si někam zajdeme. když se přeci slaví jmeniny a různé svátky žen, matek, dětí, proč ne zamilovaných?
Odpovědět
Profilova fotka
my valentin slavíme tak, že si zajdem do super restaurace, nebo si zajdeme na film do kina a poté na super jídlo :-) Prostě na valentina se pěkně napapáme :-) Tak uvidím, zda zůstaneme u tradice. Můj mě moc potěšil, protože dostal peníze z práce na dovolenou. Jelikož letos se k moři nedostaneme (kvůli těhotenství), tak si půjdeme zarezervovat ubytování v hotelu Zlatý orel, kde bychom byli na pár dní v březnu, abychom si odpočali. Je to super místo. Moc se tam těším. Už jsme tam totiž byli před dvěma lety na zásnubách.
Odpovědět
andysz, tak to asi záleží na tom, jak Ti bude. spousta mamin cestuje i s bříškem, ale chápu, že asi nechceš moc riskovat. mně se třeba moc líbilo ve Slovinsku, mají tam taky moře a je to kousek. nebo nádherná jezera jsou v Rakousku. andysz a jak rychle jsi otěhotněla po vysazení HA? kontrolovala sis nějek např. ovulaci nebo jsi to nechala na náhodě? a na kdy máš termín? mishmash, je fakt, že je to drahé, ale chceme se tam mrknout. ty sauny mě lákají. asi bychom tam šli jen na pár hodin a já mám ještě slevu na Isica
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: když my jedeme k moři, tak za teplem, abychom se trošku opálily a užili si teplého počasí. Jelikož rermín mám zatím stanoven na 6.8.2009, tak už bych k moři přijela s bříškem a ke všemu se nedoporučuje opalovat se. Takže bych se tam docela nudila. Poslední tabletku jsem si vzala koncem září a otěhotněla jsem v listopadě, takže docela brzy jsem zapadla. :-D Každý nám říkal, že to bude trvat asi půl roku, takže nás to docela překvapilo, ale je to super. Ohledně té ovulace. Akorát jsem si jentak vypočetla na netu, kdy asi bych ji mohla mít, protože ono se to špatně počítá, když jsem měla pouze 1 cyklus bez antikoncepce. Ale nějak jsem se tím neřídila. Prostě to nějak vyšlo po haluzy :-)
Odpovědět
lennus to jo, ale kvůli svátku matek nebo dětí se neplní výlohy příšernýma červenýma srdcema ani nikde nevisí plakáty, prostě jsem na tom lpěla v 18ti a pak jsme to nějak odbourali a slavíme už jen výročí společně s narozeninama, které mám za dva dny potom.
Odpovědět
Profilova fotka
mishmash: to je ale divné. U nás v Karviné, vždycky v obchodách a v květinářství na den matek upoutávky jsou.
Odpovědět
andysz-jiný kraj, jiný mrav ;-) možná někde ano, ale není to tak masivní propagace.
Odpovědět
to je pravda, že je toho moc. i když přiznám se, že zatím jsem nic, co se týká Valentýna, neviděla. holky, co plánujete na víkend? my dnes už budeme balit, zítra má přítel zápas, hraje floorball, tak pak s kámošem přijedou to přestěhovat a já budu zatím s kamarádkou balit. no mám hrůzu, jak se to tam vleze, jdeme přeci jen do menšího. ale už se těším na zařizování, musíme ještě pár věcí dokoupit, tak se chystáme do Ikea.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
andysz: Tak to si v hotýlku krásně odpočinete. Taky bych těhu nejela nebo neletěla k moři.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak my budeme o víkendu vystěhovávat věci, protože v úterý začínáme s přestavbou baráku, takže blázinec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nunacek: tak hodně zdaru a ať vám to jde pěkně od ruky. Já mám naštěstí tento víkend odpočinkový. Můj celý víkend pracuje, tak já si budu užívat sama doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a tady jsou stránky od hotelu: www.zlatyorel.cz Kdo by tomu odolal? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky. O víkendu jsem měla nemilý zážitek z Tesca. Šla jsem na nákupy a udělalo se mi zle. Bylo mi slabo na omdlení. Takže jsem nestihla vše nakoupit a naposlední chvíli jsem si stačila sednout, abych to rozdýchala. Byla jsem z toho celá spocená. Pak jsem šla pěšky domů a procházka mi jen prospěla. Jen doufám, že tato zkušenost se nebude často opakovat. Pravděpodobně mám to asi z nízkého tlaku. Měřila jsem si totiž tlak a měla jsem 103/60 a 83 tepů za minutu. Za týden jdu k lékaři, tak si s ním o tom asi promluvím. Jinak jsem celý víkend odpočívala. Můj měl totiž pracovní víkend. A jaký víkend jste měly vy?
Odpovědět
ahoj holky, já jsem sem v pondělí napsala zprávu, ale pak se mi nějak smazala. o víkendu jsme se stěhovali. v Pá jsme to nějak pobalili a v So nám to kamarádi pomáhali převážet. naštěstí je to nové bydliště jen kousek. jen těch věcí! už jsme to trochu přebrali a dost krámů chceme odvézt domů na Moravu. ten nový byteček je dost malý, takže bychom se tam nevlezli. v Ne jsme byli nakupovat v Ikea, ale ještě nám chybí nějaká skříň či komoda. andysz, já mám také nízký tlak a občas je mi mdlo, proto se těhotenství docela děsím. snad to bude lepší, drž se. nunacek, už máte vystěhováno? je to otrava, že? vy rekonstruujete? v jaké jste fázi?
Odpovědět
andysz, mrkni na tento odkaz: http://www.fhs.cuni.cz/etologie/tehot...
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: tak to se mě již netýká, protože já už jsem ve 4.měsíci. :-) Tak stěhování máte za sebou a teď se pěkně v novém bytečku ještě uvelebit. Nás na jaře čeká zařizování ložnice a pak později zařizování výbavičky pro malé. Jak jsem se tak zhruba dívala, co to asi tak stojí, tak dítě nás výjde hodně draho :-) Ale snad se to nějak zmákne. Musela jsem si v posledně době občas uvařit jedno kafe denně, aby mě mdloby nepřepádavaly. A kdypak vy plánujete malé?
Odpovědět
my zatím neplánujeme. já už si to umím představit, oba jsme s přítelem rodinné typy. on má dvě neteře a synovce a oba je máme hrozně moc rádi. já si chci ještě splnit to zahraničí, jak jsem o tom už tady psala. tak snad za rok ještě někam vyrazíme. ráda bych na rok, ale kdyby dostal přítel nějakou nabídku na kratší dobu, tak proč ne. chci se totiž posunout v jazyku a podle zkušeností, kdy už jsem byla v zahraničí, je to ta nejlepší cesta. na mimi bych ráda začala pracovat tak nejdřív ve 28, ale kdyby se náhodou povedlo, určitě budu ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: tak to jo. máš to krásně naplánované, tak snad to vyjde.
Odpovědět
ani ne naplánované, spíš si to přeju, ale znáš to: člověk míní, pán Bůh mění! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak u nás je přestavba v plném proudu, můžete mrknout na modrou střechu, máme tam už dvě alba :-D andysz: Miminko vyjde docela draho pokud chce člověk vše nové a moderní, ale dá se pořídit výbavička i levněji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennus: My říkáme člověk míní a život mění ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My mimíska plánujeme, těšíme se, ale prvně chceme dopřestavět, dozařídit bydlení, já chci ještě zkusit další studium, poplatíme trochu dluhy a pak se vrhneme na snažení, viděla bych to tak za 3 roky.
Odpovědět
Profilova fotka
nunacek: já bych chtěla příští rok zkusit dálkové studium na vysoké škole. Tak snad to vyjde. Chtěla jsem už letos, ale jelikož mi porod vychází na srpen, tak si myslím, že by ta škola nebyla úplně ideální. S dálkovým studiem mám dobré zkušenosti. Tak pěkně přestavujte. Jdu se tedy kuknout na to vaše album. lennus: to znám. Já si moc věci dopředu neplánuju, protože to většinou dopadne úplně jinak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
andysz: Tak to budu moc držet palce, aby ti dálkové studium vyšlo ;-) Moje tři kolegyně z práce se taky chystají na vysokou, tak pořád řešíme přihlášky a obory a tak :-D Já jsem celých 5 let vysoké studovala dálkově a i když to byl někdy záhul, tak nelituju a na denní bych nešla. Ale nejsem zastáncem studia při malých dětech.
Odpovědět
Profilova fotka
nunacek: tak to máte ještě moc práce před sebou. Držím palečky, ať to zmáknete co nejdříve.
Odpovědět
Profilova fotka
andysz a co by jsi chtěla studovat?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?