My z roku 1986. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj děvčata a mladenci, milé nevěsty a ženichové. inspirovali mě podobné diskuze kolem našeho roku narození. Tak ho zakládám. Budu ráda když se nás sejde více. Já jsem se narodila 3. Marca ,zatím svatbu nechystam,rada bych,iba že nemam toho pravého. Těšim sa nan. To je zatím vše.Tak holky piste,piste. ;-)
Odpovědět
scifi, trosku neskor odpisujem, ale odpisujem :-D Konecne niekto, kto ma chape! Ja nechcem byt nejaka negativne rozmyslajuca alebo co.... :-N Ale proste ked priatel niekam cestuje straaaaaaasne sa o neho bojim! Ja sa nebojim ze on havaruje, ale ako cerstva absolventka vodicskeho preukazu sa bojim viac ze pojde okolo nejaky blbec.... :-S Neboj, nie si psycho. Alebo si, ale potom som aj ja :-D Aj ja mu volam ked cestuje. Vravim mu, nech mi to aspon zlozi tak viem ze je ok! Neznasam ked neberie telefon vobec...A potom zavola, ze mu hucalo radio a nepocul. A ja som cela sediva =-) 8-( A co studujes? krista, taktiez sa pripajam ku gratulaciam k miminku! Vela stasticka a zdravicka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
desse: Teeeeda, to snáď ani nie je pravda!!Úplne, ako keby som o sebe čítala :-D Presne, môj frajer je dobrý šofér, neriskuje, ale okolo chodí plno imbecilov na silných autách, ktorým to asi dodáva sebavedomie, keď riskujú...Ja by som takých priškrtila. A presne toto pripomínam môjmu, že nech ma aspoň zruší, že aj to mi bude stačiť, lebo budem vedieť, že je v poriadku. Neznášam, keď neberie, ale keď sa mu na ceste vybije baterka v mobile, tak to ma ide poraziť!!! :-o Vieš, vtedy pociťujem takú bezmocnosť alebo čo to je... :-| Takže Ty mi hovoríš z duše. Študujem medinu (všeobecné lekárstvo) :-S :-D
Odpovědět
Mne sa raz snivalo, ze som priatelovi volala a zdvyhol to policajt ze ho zabili :-S ;-( Odvtedy sa bojim este viac.......Ano, az prilis dobre poznam ten pocit neistoty... Ja viem ze paranoik, ale nemozem za to a uvedoujem si ze sa prehnane bojim...Ale neviem sa ukludnit. Mne sa strasne kruti brucho a boli ma od tej nervozity zaludok...A stale chodim po byte, alebo ked nieco robim neviem sa absolutne sustredit a on to nechape! A vybity mobil poznam velmi dobre 8-( A kde studujes medinu?
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeemine, tak to je hrozný sen. Možno sa Ti to snívalo preto, lebo to máš niekde v podvedomí, ten strach. Aj mne, keď cez deň, alebo dlhšiu dobu na niečo myslím, tak sa mi potom o tom sníva. Môj frajer tiež nechápe môj strach. Vždy len hovorí, aby som sa toľko nebála. Ale aspoň že ho to neotravuje, že mi musí každú polhoďku prezváňať :-) A čo je hrozné, bojím sa, že je to so mnou čím ďalej, tým horšie. Mojej kamošky frajer rozvážal po celom Slovensku, ale aj do zahraničia všelijaký tovar. Ja by som to asi neprežila, keby mal môj frajer takéto povolanie. Byť v kuse na cestách :-( Uf... Študujem v Brne.
Odpovědět
Profilova fotka
desse, myslíš, že to len my sme také trafené? :-| Ako to robia baby, ktorých priatelia, manželia chodia často na služobky do zahraničia napr... Niekedy rozmýšľam, či to nie je nenormálne, takto sa báť, veď takto sa žiť nedá. Ako sa potom budem báť o svoje deti?Nie som pesimista, ale v tomto vždy myslím na najhoršie.
Odpovědět
Ja neviem....Podla mna este nie sme uuuuuuuplne trafene :-D To mas od povahy. Ja flegmatik rozhodne nie som! Vsetko prezivam az prilis intenzivne a som strasne citliva, takze toto ma neprekvapuje...Podla mna to casom opadne ako budeme starsie. A deti? Nooooooo.....Budu mat smolu, mne sa budu musiet hlasit :-D Vsak uvidime...Ale podla mna to casom samo opadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To dúfam...ja som prišla na to, že čím som staršia, tým mám väčší strach..Ale to je asi tým, že ako decko si človek neuvedomuje nebezpečenstvo v takom rozsahu, ako keď je dospelý. Je to asi o zodpovednosti. Ale máš pravdu, závisí to aj od povahy. Mne teda frajer nevyvoláva každú pol hoďku, keď niekam idem. Zavolá v predpokladaný čas,kedy by som už mala byť na danom mieste či všetko ok, a je spokojný :-D A nemyslím si, že ma má preto menej rád ako ja jeho...
Odpovědět
Vsak to je jasne! Muzickovia to vnimaju inak ako som si vsimla...Aj ten moj mi samozrejme vola! Ale ja jemu viac :-D A hlavne ked som ja vonku snazi sa mi nevolat...Neboji sa ako ja. Po pravde...Dost casto sa mi zabuda ozyvat on a ja ho potom vrazdim cez telefon... 8-( Ze vie velmmi dobre ako to neznasam ked zabudne a nech mi to aspon zlozi tak viem ze je ok, ale nie! On musi mat bud nahlas hudbu, alebo je niekde kde nie je signal, alebo podobne..... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Však jasné, to poznám. Chlapi rozmýšľajú chladnou hlavou ;-)
Odpovědět
A ako sa Ti paci medina? Prechadzam z tejto negativnej temy, lebo sa mi bude snivat zase nejaka kravina :-D
Odpovědět
Profilova fotka
desse :-D :-D Dúfam, že nie :-D Medina je fajn, ale najmä v prvých ročníkoch veľmi ťažká. Je to spôsobené systémom, aký tu máme...Ale ináč je zaujímavá. Hlavne prax, bola som v nemocnici nedávno na dva týždne na prax a bolo to dobré. Nielen teória. Ale práve sa učím na jednu hnusnú skúšku, takže nie som schopná nejakých oslavných ód :-D
Odpovědět
Ked mi niekto povie medicina, predstavim si serial Grey´s anatomy a doktora Shepherda :-D x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
desse :-D :-D :-D To by som tiež chcela, ja som už o také ilúzie prišla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
desse-a Ty si odkiaľ, ak sa smiem spýtať? Z Prievidze?
Odpovědět
Byvam v Ba....A snazim sa dostat na vysku.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
A kam by si sa chcela dostať na výšku? Myslím tým, na aký obor?
Odpovědět
Dejiny umenia :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se máte, co víkend já jsem ted v praci na denni,ktera celkem jde,ale tešim se dom. ;-) Nevim pripadam si nejak nesoustredena,vsechno je raz na raz ,vsechno musi byt ted hned.
Odpovědět
Ahojte, fíha aj takáto téma tu je. Aj ja sa hlásim k 86 :-) Ale nečítala som čo ste tu popísali, sa mi nechcelo :-D A je tu aj nejaká 86 čo sa onedlho vydáva??
Odpovědět
No ja sa sice nejdem, ale uz by som sa aj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A zoberiete medzi seba aj 87cku??? ;-)
Odpovědět
jani, ty si este mladsia ako ja???? no toto........ja som 86 8-)
Odpovědět
No jasne! Nech sa nezakladaju nove temy na kazdy rok ze ano :-D ;-) Jani a Ty sa uz ides nebodaj vydavat??????? :-)
Odpovědět
silvi, este sme mlade na vydaj, nie???? terba si ste uzivat :-D skoly dokoncit a tak
Odpovědět
Aj ja si myslim...Urcite ze ked sa niekto ide vydavat len prajem stastie, ale ja sa este citim prilis mlada... Ako povedala Blondiatko, treba si uzivat :-D Ked sa vydam, budem uz chciet deti a vtedy sa budem rodine venovat na 100%! Ale najprv treba vytvorit to zazemie.... :-N
Odpovědět
ahojte 29aprila 1986 svadba bude 9augusta 2008
Odpovědět
Ahojte, Petulienka: takže nie som sama, ktorá som zošalela ked sa idem tak skoro vydávať ;-) Ja som zas marcová a svadba bude v apríli.
Odpovědět
Waw, gratulujem ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hiiiii baby ja som len o rok od Vas mladsia, nie o 10rokov :-D :-D :-D Dakujem, za prijatie. Zajtra oslavujem s drahym 4roky a za dalsie 4 mozno svadba tak som tu, aby som nic nezmeskala :-D :-D :-D
Odpovědět
Janina, aj my budeme mat v novembri styri rocky :-D ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?