My z roku 1986. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj děvčata a mladenci, milé nevěsty a ženichové. inspirovali mě podobné diskuze kolem našeho roku narození. Tak ho zakládám. Budu ráda když se nás sejde více. Já jsem se narodila 3. Marca ,zatím svatbu nechystam,rada bych,iba že nemam toho pravého. Těšim sa nan. To je zatím vše.Tak holky piste,piste. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katuska, len tak...ze toho stihas dost... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no stiham a su to prijemne povinnosti neplanovala som ale stalo sa a keby viem ze dieta je mat tak krasne tak si ho naplanujem vobec nelutujem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
super :-)
Odpovědět
Ahojte:) Aj ja by som uz rada babo... Jaj, tesim sa:) papa a pekny vecer
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte pridávam sa k Vám 21.9.1986
Odpovědět
Profilova fotka
nejak nas je malo.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte je tu niekto?
Odpovědět
Ahojky holky, koukám, že se to tu začlo hýbat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krista no zacalo ako zacalo....stale to viazne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mozem sa pridat?27.11.1986 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je tu niekto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dzidzuska ja som tiez 27 ale v maji ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
je tu niekto?
Odpovědět
Aj ja sem patrííííím ... 13. február... Ahooooooooooooooojte ;-)
Odpovědět
aj ja :-) 21.7.´86 :-) a uz vydata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja na tom nic nevidim kdyz se nekdo vdava treba i v 18 letech!!Vzdyt to driv byla uplne normalni vec a podle meho nazoru bylo mnohem mene rozvodu nez je ted!Jen za posledni roky ta vekova hranice se zvedla!Ja se taky ted budu vdavat a nevidim na tom nic zvlastniho!Jen okoli se na to diva trosku zvlastne,kdyz to slecne neni minimalne 25 tak je asi na vdavani pro spolecnost moc mlada!Ale to snad zalezi na ni neee??
Odpovědět
ahoj holky, tak já se taky hlásím, 7. 8. 1986 ywushka - tak zas tak mladé nejsme, neee? vždyť se budu vdávat skoro ve 23
Odpovědět
Cawte :-) 11. 8. 1986, mozem sa pridat? Tiez si myslim že na veku nezalezi, ja sa budem vydávat tento rok v auguste a už sa na to tesiiim :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holčiny, jsem taky ročník 86 a svadbu jsem měla vloni v prosinci tedy v 21letech. Vůbec mi to nepřišlo brzo, jsem prostě takový rodinný typ :-) Celé okolí to vzalo úplně v pohodě až jsem se divila, protože dnešní trend je mít svatbu okolo 30 a před tím si užívat. Nic proti tomu, ale můj názor je, že nejkrásnější je užívat si ve dvou ;-) !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Omlouvám se za tu svadbu, myslela jsem samozdřejmě SVATBU :-N No nedivte se, jsem v práci, tak píšu na tajno a nekontroluju co napíšu. Mějte se krásně!
Odpovědět
jéé, to vidím moc ráda, že se to tu začlo trošku hýbat..:-) Jinak moje mateřské pudy už jsou také v pozoru, takže bych se miminku nebránila..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moje řeč... Prostě je to individuální :-) JInak já se sem taky hlásím... 12. prosinec... ;-)
Odpovědět
ahojky narodila jsem se 15. června 1986 ]-( ]-( mamča říkala že bylato dřina ... :-p
Odpovědět
Ahojte, ja jsem v cervenci 86..tak se pridavam k vam :-)
Odpovědět
TAAK NEJSEM NEJMLADŠÍ :))
Odpovědět
Ahoj holky, můžu se přidat? jsem taky 86 leden
Odpovědět
sunik: jak se to pojevuje ty mateřské pudy, já to mám tak že koukám s úžasem na každý kočárek a každé dítě v mých očích je dokonalost sama...a už mi ani nevadí dětský křik a už nemám chut každé ječící dítě přizabít .) :-N
Odpovědět
tak ked to spoznavate podla toho, tak moje materske "nieco" este asi ani neexistuje :-) ale snad sa to raz opravi :-)
Odpovědět
mariola: Tak u mě se to projevuje podobně. Koukám do každého kočárku, na každé dítě. Ale, ne že by mi nevadil křik některých dětí. Některé děti jsou uřvané až moc. Kamarádka má holčičku a s tou když si hraju, tak to bych si jí nejradši odvezla domů s sebou..:-D Prostě, to cítíš, že bys chtěla miminko. například přemýšlím, co by bylo, kdybych už ho měla. Co bychom dělali atd..:-) Možná jsem magor..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte.můžu mezi vás?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?