My z roku 1986. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj děvčata a mladenci, milé nevěsty a ženichové. inspirovali mě podobné diskuze kolem našeho roku narození. Tak ho zakládám. Budu ráda když se nás sejde více. Já jsem se narodila 3. Marca ,zatím svatbu nechystam,rada bych,iba že nemam toho pravého. Těšim sa nan. To je zatím vše.Tak holky piste,piste. ;-)
Odpovědět
1
13
14
Profilova fotka
@hubertka Já jsem se hlásila na specku a na češtinu v komunikaci neslyšícíh, na ČNES byly přijímačky dřív a vzali mě, takže jsem pak specku vypustila. Bohužel na ČNESu mě to moc nebavilo a tak jsem skončila na právech. Svatba bude v kostele sv. Klimenta na Novym Městě, tajné to rozhodně není. :-) Máme skoro stovku hostů, takže to bude pořádná akce. A jakou představu máš na svatbu ty?
Odpovědět
@assol Tak to je zajímavé, čeština v komunikaci neslyšících, to je hodně zajímavý obor, škoda, mohly jsme si sdělovat poznatky :-) ale zas na druhou stranu není na škodu mít známou právničku ;-) . Máte opravdu dost hostů, kostel je to pěkný, jistě to bude krásná svatba :-) . Já a moje představy? na jednu stranu bych ráda oběd s rodinou (ale už nás moc není :-( ) a hlavně miluju polévku s játrovými knedlíčky - ta by nesměla chybět :-) , Určitě budeme mít poté nějakou party, sice jsme spočítali s přítelem dost kamarádů, ale kdo z nich skutečně přijde? Muziku chceme mít vlastní, pravděpodobně žádnou kapelu, neboť posloucháme jiný žánr než kapely hrají. Představ mám spoustu, tak doufám, že se toho všichni ve zdraví dožijeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hubertka To zní dobře, určitě se takový svatby brzy dočkáš. :) Jste s přítelem už dlouho? A ty máš na specce nějakou specializaci? Nebo rozmyšleno, kam budeš směřovat? Surdopedie to nebude? Tam bychom si mohly vyměňovat poznatky dlooouho. :-)
Odpovědět
@assol myslím že se vezmeme nejdřív příští rok, jde jen o peníze, o nic jiného. Ráda bych se specializovala na logopedii, surdo mě chytla tak trochu, jestli je to vyučujícími... ovšem uvidím kam mě vítr zavane :-) usuzuji že máš mnoho zkušeností se surdo :-) jsem včera zrovna měla zkoušku ze surdopedie, dopadlo to výborně :-D s přítelem jsme spolu přes 9let, tudíž se nás každý ptá kdy bude svatba a jestli už není pozdě atd. A vy? hezký den :-)
Odpovědět
@assol jinak jsem četla ve vláknu pomoc! statnice něco o obchodním právu, jaká náhoda že přítel dělá asi za 2týdny zkoušku.. když jsem to viděla, tak jsem se opotila hrůzou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hubertka Gratuluju ke zkoušce! Máš jich ještě hodně před sebou? My jsme s přítelem šestým rokem. Moje máma mi řekla, že si myslela, že už se nikdy nevezmem, po takový době. :-D Já myslim, že na tom zase tak nesejde, hlavně když k tomu ten vztah dospěje. He he, obchodní právo je největší hnus. Držím příteli palce, ať se mu to povede, mně to napoprvé nevyšlo.
Odpovědět
@assol ještě dvě, zítra asi půjdu na tyflopedii a ještě mě čeká diagnostika...už jich mám pár za sebou... 6let to je taky docela dlouho, naši se mě taky pořád ptají kdy se budu vdávat, tak každý rok jim říkám že za rok :-) no uvidíme. a ty už končíš školu nebo jsou to nějaké státnice menší?
Odpovědět
Profilova fotka
@hubertka Tak držím palce, ať všechny zkoušky zvládneš! Tohle jsou jenom státnice menší, resp. první ze tří, takže po nich mě čekají jenom další zkoušky. :-(
Odpovědět
@assol děkuju! taky Ti držím pěsti, hlavně v klidu, to dáš! :-D
Odpovědět
1
13
14
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?