My z roku 1986. Přidáte se?

Profilova fotka
Ahoj děvčata a mladenci, milé nevěsty a ženichové. inspirovali mě podobné diskuze kolem našeho roku narození. Tak ho zakládám. Budu ráda když se nás sejde více. Já jsem se narodila 3. Marca ,zatím svatbu nechystam,rada bych,iba že nemam toho pravého. Těšim sa nan. To je zatím vše.Tak holky piste,piste. ;-)
Odpovědět
1
2
14
no nevravim? a zase je tu tema, ktora je uplne o nicom... ale dotoho, este tu nie su vsetky rocniky.... :-|
Odpovědět
toto je nejaký pokec.sk? =-) ja že svadobné fórum
Odpovědět
jo jo, přesně to jsem chtěla napsat - ročníků je spousta, proč nezaložit pro každej diskusi.... 8-(
Odpovědět
A pak má tahle stránka fungovat :-p
Odpovědět
Profilova fotka
viky asi zbytecny tema nas 86 tu asi moc nebude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky verusinku, neboj ono nás pribude trochu pokud sem začnou chodit naše ročníky, ty co se vdávají kolem 18 je docela dost ale je to zas jiný ročník aspoň taková téma tu je,snad nejsme slabý ročník.Vím že jsem ještě mladá a pomýšlet na svadbu asi nemůžu když nikoho zatím nemám.To ale neznamená že se nemůžu koukat pro inspiraci a sledovat trendy ikdyž si tu svadbu pak udělám a třeba nebude v módě. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ved preco by nebolo???? ja som tiez rocnik 86,narodena 27.aprila... mohli by ste mi poradit baby,ja tak neznasam muzov,som zarita feministka.......vsetci mi len ublizili a v dusi nosim len to,ze jak ich neznasam...
Odpovědět
Profilova fotka
hlasim sa do klubu 31 .marec.86 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dakujem že píšete už som myslela že sem chodím iba já z našho roku, navíc začiatok tejto témy není nič moc,ale toto tema je schvalne vo volnej diskuzii,tak nechapem co proti nej maju. :-( Ps: leevia, - neboj ten pravy pride,len zkus nejprve zamerat sa na nejaku cinnost ak uz konicek ci pracu alebo skolu.Potom sa moze objavit, ci vyskytnut niekde ten ktory Ti bude vyhovovat,ktory bude slusny,poctivy,mily a ja neviem akeho este chces. ;-) bude dobre uvidis.
Odpovědět
Já jsem taky ročník 1986 :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky já jsem taky ročník 1986 :-) tak se hlásím do klubu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Viky, prave to,robim v rakusku a rakusania su taki hnusni,ze sa to neda vyjadrit!!za pol roka som tam nevidela ani jedneho normalneho...a nielen normalneho ale ani pekneho...take nieco ze parfem nepoznaju,na disko chodia v teplakoch...hroza!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
leevia: tak to musí být hrozné ale i do Rakouska přeci zavítají turisté nebo přijedou tam lidé za prací, určitě brzy někoho potkáš,a budeš se mít fajn, budu ti tady z Brna držet pěstičky a by se brzy objevil ten pravý.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
LIL, dakujem velmi pekne....z Brna sme mali inak dost hosti cez zimu,ale teraz chodia uz len sami stari rakusania,ktori truhlu za sebou tahaju.... ale teraz idem zmenit zamestnanie,doteraz som robila ako recepcna,teraz idem robit au-pairku,mozno budem mat viac stastie na novom mieste:-)
Odpovědět
Profilova fotka
lee a muzu se zeptat proc chodis na stranky o svatbe kdyz jsi takova feministka??? Nemyslim to zle jen by me to zajimalo :-N a holky co nemate v profilu zadany datum svatby uz ji planujete???
Odpovědět
Ahoj,taky k vam patrim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jee ahojda tak jak se dari??? x-)
Odpovědět
Ja se mam fajn,stale na materske,znas to... :-D A co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to jeste neznam :-| ... ja dobry ted mam dovcu zitra odjizdime do jeseniku tak se tesim...
Odpovědět
Ahojte! Pripajam sa tiez som rocnik 86 :-D Ja uz toho praveho mam, len setrime na svadbicku....Aj ked este nevieme presne kedy, ja uz planujem ako diva :-p Leevia, aj ja som bola femisnistka! Ale potom prisiel moj sucastny priatel.... Je tu este niekto kto nema urceny fixny datum svadby a rok, ale planuje tak ako ja??????????
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda dees tak to je krasny a jak dlouho jsi se svym pritelem???
Odpovědět
V novembri to budu styri roky...Chudak, asi mu nebudem o svadbe dlllllllllho rozpravat, je kameraman spravodajstva a vcera, kedze bol ten magicky datum 7.7.2007, absolvoval dvadsat svadieb......Ale aspon sa najedol :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dees to tak to si tedy uzil :-D
Odpovědět
To teda ano...A Ty si sa kolko poznala so svojim manzelom ked ste sa brali? Si vydata nie?
Odpovědět
Profilova fotka
dees ano jsem rok vdana a letos jsme spolu sest let, brali jsme se po petiletem chozeni...
Odpovědět
Tak to je podobne ako my....Mas tu album?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, to je skvělý že jsme se zas trochu rozrostly :) verusinku já zítra odjíždím na (chaloupku) tábor pro děvčata od 6 let, jako vedoucí a místo máme kousek od Brna Svitávka. Tak se taky těším.Doufám že děvčata budou hodná a že to ve zdraví přežijeme. ;-) A jak jsi se ptala na plánování svadby tak ještě neplánuji, ale chodím sem ráda tedy když zrovna nemají holky špatnou náladu.A neví do koho by si rýpli. Jinak ráda poradím třeba nově příchozím založi-li již existující diskuzi,tak se jim snažím najít již běžící.atd. A i já čerpá různé představy na den D,který je ještě v budoucnosti. :-)
Odpovědět
Ahoj Viky! Ja tiez nejako prehnane neplanujem....Ale s priatelom sme sa dohodli aspon na mieste svadby tak to pozeram....To sa podla mna oplati popozerat si nieco dopredu. A samozrejme satocky pozeram :-D To Vam zavidim dovolenku! Len v dobrom samozrejme ;-) Ale momentalne som najstastnejsi cloviecik na svete bo iba sedim vyvalena na gauci a niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic nerobim! Parada 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
dee staci kliknout na ten fotacek a ukaze se ti album ;-) viky jee tak to mas fajn, to si to uzijes... ;-) jdu na obed tak se tu pak jeste objevim
Odpovědět
Dobru chut! Ja som prave doranajkovala :-D
Odpovědět
1
2
14
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?