My z roku 1986. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj děvčata a mladenci, milé nevěsty a ženichové. inspirovali mě podobné diskuze kolem našeho roku narození. Tak ho zakládám. Budu ráda když se nás sejde více. Já jsem se narodila 3. Marca ,zatím svatbu nechystam,rada bych,iba že nemam toho pravého. Těšim sa nan. To je zatím vše.Tak holky piste,piste. ;-)
Odpovědět
My tu uz burku mame. Zateka nam na balkon...... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, díky za gratulace :-) ;-) vidím že jdu pozdě, je tu ještě někdo ? ;-)
Odpovědět
Ja som tu a budem asi az do jednej...Priatel odcestoval sluzobne do Ziliny takto na vecer a ja nedokazem zaspat pokym mi nezavola ze dorazil v poriadku....Poznate niekto ten pocit? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Deesse tak ten pocit znám moc dobře, taky jsem taková nervozní a neklidná když přítel někam odjíždí a o to víc když je to v noci nebo večer... :-| Jinak jak se dneska máte???To počasí je fakt hrůza.... ]-(
Odpovědět
Tak aspon niekto Lil :-S Je to blby pocit... Ja mam dnes hlavu asi v zachode....Celu noc nam tiekla voda po zabradli na balkone a cinkala a suchotali veci a stale som sa budila...Zatepluju nam totiz bytovku a my sme na bocnej strane domu. Tam je lesenie a ja mam stale pocit ze niekto po nom lezie.....Strasne sa bojim ze sa raz zobudom a niekto tam bude stáaaaaaaaaat! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to se ti ani nedivím, to já jsem takovej strašpytel že bych se taky strašně bála.. :-o Já se včera v noci taky bála byla u nás hrozná bouřka ale měla jsem štěstí že jsem měla miláčka vedle sebe, tak to nebylo tak strašný ale být tam sama nevím nevím, nejspíš bych utekla k mamince :-D
Odpovědět
Pri mne bola aspon moja havinka :-N A to som s nou bola este o pol jedenastej vonku! Musela som cakat kym prestane trosku prsat...To som sa teda bala.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
To je fakt, my doma žádé zvířátko nemáme, tak když jsem sama doma tak je mi strašně smutno a ještě když je nějaká bouřka nebo když se bojím, tak je to děsný...Taky bych chtěla nějaké zvířatko, kočičku nebo pejska...
Odpovědět
Az na to, ze pejsek sa bal viac ako ja :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobré :-D ale alespoň si tam nebyla sama... ;-)
Odpovědět
Aspon som nemyslela na svoj strach a ukludnovala ju 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak včera jsem se vrátila z chaloupky (tábor pro děti,kde jsem byla jako vedoucí.) Bylo to tam moc pěkný děvčata nezlobila.A počasí docela dobře vyšlo nejdříve trochu byl déšť ale potom se vyčasilo a zůstalo až do odjezdu. Dnes jsem byla na koupališti (konečně je lepší počasí.Mám radši když je teplo než když mi drkotají zuby zimou.) :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky nějak to tu vázne... :-p Kam se letos chystáte na dovolenou??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, ja som tiez rocnik 86, 13. nov. ;-) na dovolenku sa chystam do chorvatska a uz sa velmi tesiiiiiiiiim... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda zdeni... a svatbicku planujes???
Odpovědět
Ahojky holky!! Perlita jsem taky 31.3.1986 x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čau baby, tak nejak to tu fakt viazne? Čo nemáme o čom diskutovať? Ja som tiež ten silný ročník 86´ ;-) . Nie som ešte vydatá, ale už plánujeme, a budúci rok...no čo budem predbiehať :-p ;-)
Odpovědět
Ahojky Scifi to je fajn, jj nějak to tu vázne :-p No já jsem se stihla vdát a ještě čekáme mimi :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kristi ;-) No, neviem, načo bola založená táto téma, keď tu nikto nechce o ničom diskutovať :-( Mne sa zdá, že ten náš ročník patrí ešte medzi silné ročníky, myslím, že nás bolo dosť...A kedy čakáte to mimčo? Už viete, či to bude chlapček alebo dievčatko?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
desse: tak s tým strachom o priateľa mám ja tiež bohaté skúsenosti. Je to hrozný pocit,ale ja by som nevydržala čakať, kým mi zavolá až dorazí. To ja mu vždy každú hodinu preventívne volám alebo aspoň prezváňam, že na ceste je všetko v poriadku. Niekedy mám ale pocit, že nie som normálna, že sa tak bojím. Mama mi vraví, že nemám hneď myslieť na to najhoršie, ale to sa fakt nedá...ono mi to samo príde na um... :-| Čo už, asi som zrelá na psychoša, lebo takto sa asi fakt žiť nedá.Veď to keď budem mať deti, tak ich ani von nebudem chcieť púšťať od strachu, aby sa im niečo nestalo :-N Našťastie môj frajer ma už pozná a nevadí mu to, a vie čo má robiť, keď ide na dlhšiu cestu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte kristi a scifi, taky si myslim že sme silný ročník ;-) gratulujem k očekávání mimi kristi. Kde ste byly a jak ste si užily vikendu.? Já jsem byla doma pozerala na net a večer jsem byla s našim psíkom krížencom spice. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj viky...no ja sa momentálne učím na skúšku, takže asi tak :-( Prázdniny sú také "školské" či ako to mám nazvať,ale neva, lebo ďalších 300 mojich spolužiakov sa učí na skúšku... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
scifi, kristi,: ja budem od 3.9. pracovat v nemocnici ako zdravotná sestra na internom odd.,chtela bych jeste studovat,ale nedari sa urobit prijimace zkusky ,snad na dalsi rok.Chcela bych na porodnu asistenciu asi v Pardubicích,Plzni či v Olomouci ještě presne neviem kde.Lebo doteraz som skusala iba fyzioterapii zde v Prahe na 1,2,3,lekarskej UK. a nic.Tak skusim zmenit obor :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Viky, ty hovoríš aj po slovensky? ;-) Alebo kombinuješ? :-D Až som sa zarazila, lebo teraz som nevedela, či si Češka, či Slovenka. Tak poď do Brna:-) Ja tu študujem na LF,a tiež tu máme fyzioterapiu ;-) Veď Olomouc je už od Brna len kúsok, tak to máš jedno...
Odpovědět
Profilova fotka
scifi: kombinujem moja mamička je zo slovenska iba ze na 2.st. zakladky chodila uz tu v Prahe.Ja som sa narodila v Tabore a uz 15.rok žijem v Prahe.Ocko je čech ale studoval na slovensku. :-) Alebo do Brna to mozem tiez skusit iba ze az v červnu.chjo 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky Dobrou noc.Zatim se mejte ;-) ,krasne sny preji.
Odpovědět
Profilova fotka
Čauko viky a rozmýšľaj o tom Brne ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, omlouvám se dřív jsem nějak nestihla odpovědět ;-) Děkuju ke gratulacím, miminko čekáme 18.3.2008 ale jestli to bude přesně ten den to těžko říct :-D Jinak jsem momentálně na neschopence kvůli rizikovému těhu, mám dodělanou SŠ a něco přes rok praxe v práci tak snad seženu i něco po těhotenství ;-) Teda holky vy jste takový študentky :-) Já jsem zkoušela přijímačky na VŠ, přijímačky jsem udělala ale bylo málo míst, nevešla jsem se do kapacity, chtěla jsem jen vědět co ve mě je a říkala jsem si že když budu 3 roky doma tak bych měla pěkně Bc. :-) No nevyšlo to :-p Viky příště už to určitě vyjde ;-) A máte už nějaký vysněný datumy svatbiček? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kristi, krasné dopoledne, díky za podporu,letos to budu mít těší v tom že budu chodit do práce tak se asi nebudu stíhat učit,ale myslím že se to snad něják zvládne.Letos (2006/2007) jsem ještě šla na připravku 0.ročník přírodní vědy a medicina. No co se týče datumu svadby :přála bych si to stihnout než se přehoupne desetiletí a ráda bych se vdávala někdy v květen - září jelikož mám radši teplejší počasí než když mi drkotají zuby ,život mě provází čísla 1,3,6,7,8,9,11,12,17 tak možná některý datum z těchto čísel, ale taky možná že to bude úplně jiný datum ,třeba nebude mít matrika či kostel zrovna volno.Jenže ještě se zřejmě v mém životě neobjevil ten pravý.Ale moc se na něj těším i na budoucnost a to nejenom sním.Ale i na naše budoucí děti. :-D
Odpovědět
Teda ty máš čísel, no to si určitě vybereš a nebudeš zklamaná x-) Ten pravý taky jednou přijít musí tomu věř a jsme ještě mladé že, tak je to pořád dobrý :-D Když jsi se takhle pylně připravovala tak to musí určitě klapnout a přeju ti aby ti to klapalo i s prací :-) Já jsem v práci měla krátké a dlouhé týdny, to bylo super, tam bych si klidně nějakou tu školu dala i hodně holek od nás něco studovalo, no mě nikam nevzali tak jsem měla smůlu :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?