Máte zkušenost se swingers party? My se tam chystáme

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, nenašla jsem tady podobnou diskusi a myslím že to tady bude divoké, když začnu toto téma, ale nedá mi to. Příští týden se s manželem chystéme do swingers klubu, mám trochu obavy, máte s tím tady některá zkušenost? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
saru to ma teda slecna ale smulu co? :-N ty jo z toho dostane predcasne infarkt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
její problém.. :-D bývalýho je mi líto..a to mě vykládal,jak jsem žárlivá..dneska prý by se mě zase hned vzal, když mě vidí :-D :-D fakt vtipný..
Odpovědět
Profilova fotka
jo kdo pozde chodi sam sobe skodi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj,ja nevim,proc ty chlapi se po nejaky dobe chteji vzdy vratit.....ten muj ex mi VCERA rekl, ze kdybych nekdy zustala sama,tak ze si me vezme...
Odpovědět
Profilova fotka
no jeden muj ex mel taky takovy tendence 8-( no oni si totiz neumi vazit toho co maji a pak se desne divi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsou to paka,no
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak to je, nejdriv si toho nevazi a pak litujou, ale muzou si za to sami, hlavni je, ze my se ted mame lepe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to je fakt, kdyz to srovnam s byvalima tak sem na tom ted mnohem lip nez oni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám kamaráda, s kterým jsem nikdy nic neměla, ale miluje mě už skoro 10 let... Po 7mi letém vztahu se ženil a řekl mi, že stačí kývnout a všechno zruší... A můj bývalý přítel, s kterým jsme rozejití už tak 3-4 roky (byli jsme spolu 4) mě má taky furt rád...od našeho rozchodu furt nemá holku... Na něj myslím často, ale ne, co se týče sexu, ale jako na oázu klidu... byl strašně hodnej, se vším pomohl... a co se týče představ u sexu - nikdy na nikoho nemyslím, protože se soustředím jen na TO :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky mam jen samy podobny zkusenosti... a rikate si nekdy jaky by to bylo, kdyby jste do toho sly znova? treba s prvni laskou?
Odpovědět
Profilova fotka
to asi ne, protoze jsem to parkrat riskla a nestalo to za to.
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm, ja jednou a bylo to fajn....teda bylo to fajn po dobu asi 8 meiscu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
moje první láska se mi pletla do života 13 let, báli jsme se s manžem, aby nepřišel do kostela říct, že zná důvod, proč bychom se neměli brát :-D týden před svatbou mi ještě psal, ať se nevdávám a vemu si ho, že se mnou chce mít děti... s jinýma chlapama jsem tyhle myšlenky měla, ale díky manžovi jsem se toho zatím zbavila (nevím, jestli to někdy přijde zpět) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych do toho sla znova s clovekem, kterej se mnou ale bejt nechce...takze si rikam, ze chlap, kterymu neni jasny, ze jsem pro nej ta nejlepsi, za trapeni nestoji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda sami co ty s tema chlapama delas? :-N no ja mela jednoho co se mi do zivota pletl spoustu let ale uz jsem ho par let nevidela
Odpovědět
Profilova fotka
to víš, jsem jedinečná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo,ten pocit znam..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no podle toho jak za tebou lezou chlapi rozhodne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
me vzdycky milovali chlai, o ktery je nestala a ja byla blazen do chlapu, co nechteli me...Ted jsme se snad konecne sesli :-N
Odpovědět
Profilova fotka
rubi tak to sem mela taky vzdycky tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rubi - přesně tak :-D mia: neboj, mám i takový, který nechcou nebo nechtěli mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo ale aby ti nekdo po tolika letech nabizel ze zrusi svatbu a bala jsi se aby ti nejakej nenabeh do kostela tak takhle po me jeste ani nikdo nesilel :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ten narušitel je nejspíš akorát nemocnej, tak proto a toho druhýho nechápu, ani jsme spolu nic neměli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabco proste po tobe tak moc touzil, s tim nic holt nenadelas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, narostl mi hřebínek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
můj ex mně prudí neustále i po více jak třech letech od rozchodu :-| Někdy je to vážně síla. A taky občas přichází s originálními nápady, jako třeba nainstalovat webkameru a vzájemně pozorovat naše sexy hrátky - my s manžou jeho s přítelkyní a naopak :-D Někdy fakt nemůžu uvěřit, s kým jsem to tři roky mohla chodit, zvlášť když začne s těmi svými sebelítostnými scénami. Prostě jižanská krev, Esmeralda hadr :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no clovek se nekdy opravdu divy s kym se mohl tahat :-N ja mela taky vystupy s byvalym typu don Carlos a spol :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo! nejlepší byl výrok "tak my jsme od sebe tři roky a ty UŽ si bereš někoho jiného!" zbývalo dodat jenom "no fuj"! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je fakt dobrej zachvat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě taky ex napsal po půl roce, že by se se mnou chtěl pomilovat a to jsem s ním nespala (naštěstí) ani jednou :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?