Svatba až v roce 2016

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojkyyy, je tu taky nějaký blázen jako já,který má termín svatby až na léto 2016 a už by nejradši teď plánoval a zařizoval ?? ;-) :-)
Odpovědět
Ahoj holky :) tak se pridavam k vam, svatbu budeme mit az 2016, tak zjistuji, jestli je neco,kde uz ted muzu mit naskok :) terminy pry na matrice vypisuji az v zari, takze zatim nic neorganizuju...kazdopadne se uz ted tesim ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky taky planujem na 2016, ale lamem si hlavu s tim, kde to udelat? mame na hostinu okolo 60 lidi+30 kamaradu co prijdou odpol....nemate nektera typ? Šumperk a okolí
Odpovědět
Profilova fotka
Yaannicka pokud víš jaký chcete termín a kde můžeš to brát jako skoro 100%spousta holek ještě nemá potvrzeny termín včetně mě já mám volat v říjnu;-)ale počítám s tím místo hostiny+oddáni tam už mame
Odpovědět
me rekli, ze si mam vse domluvit ze termin bude, tak jsem zamluvila hostinu a pomalu vymyslim dekoraci na stul. Pristi rok maturuju a chtela bych mit do konce roku doma prstynky, komplet vyzdobu a snad i saty. Pak uz jen po maturite dodelat posledni upravy.
Odpovědět
Profilova fotka
Já nematuruju ale taky to chci mít do prosince doma nebo objednané;-)
Odpovědět
@andilek85 tak super, v tom pripade vyresno a mame 16.7.2016 :) jupiiii :) misto uz mame vyhlidnute a pak uz jen doladit :) porad premyslim jestli zivou kapelu nebo dj, protoze tam je to taky tip top rok predem :(
Odpovědět
@andilek85 pak je člověk v klidu
Odpovědět
@mirkaema Taky jsem květnová ;-)
Odpovědět
Kveten bude prima! Maj lasky cas. Povery jsou uz prekonane:) kde mate svatbu,spetule?
Odpovědět
Profilova fotka
@mirkaema poprve jsem se vdávala v Květnu a vydrželo nám to 15let tak proč ne květen ono je to stejně jedno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
v pohodě já se hlásím my máme na Duben 2016 ale uz ted zacinam planovat a pripravovat a co jde dopredu si chci zaridit ted, at pak neni takový mazec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Yaannicka : my budeme mít nahrané CD i na obřad i na hostinu;-):-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezky vecer :-) prázdniny nám začaly,bude čas s dětičkama vyrobit nějakou dekoraci a zařídit co se dá. Objednala jsem si na ebay celenku na můj svatebni účes, tak jsem zvědavá, kdy dorazi!vzala jsem stejnou i pro dceru at jsme krasavice :-D příští neděli se jedeme podívat na ten náš vybraný Albertovec kde bude obřad i hostina, tak doufám, že budeme nadšeni a potvrdíme si tam rezervaci.
Odpovědět
Profilova fotka
@yannicka my budeme mít CD k obřadu a obědu a pak živou kapelu.moc se na ně těším,vypadají perfektně! www.yezz.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holčičky, tak to mi se dnes jdeme kouknout na misto kde bude zabava a raut. Jinak jsem dnes drahoušovi objednala kravatu v barve nasi svatby, jsem nadsená. Mrkněte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee ta je krásná!my budeme mít přírodní tóny a levanduli.je to moje zamilovaná kytička :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ahoj,snad nevadí že se sem přivtírnu :-D Svatbu plánujeme na červen 2016,ideální by bylo datum 11.6.2016.Jednak se nám líbí a taky je to dva dny před naším výročím kdy spolu budeme 8 let. :-) Máme už dvouletýho chlapíka a tak je na čase do toho praštit :-D Chtěli by jsme mít obřad v Sokolově na zámku a na hostinu si nejspíš pronajmeme ranč Vránov.Přes prázdniny tam jsou dětské tábory a mimo prázdniny to majitel pronajímá na svatby a oslavy. :-) Budeme mít k dispozici celý areál včetně velkého grilu a chatek :-) Barvy bych chtěla sladit do bílo-bordo :-D Oběd uvaříme samy s tchyní svíčkovou a polívku a k večeři bude maso na grilu + po celý den chlebíčky a koláčky. :-) Na svatbě budeme mít asi 60 lidí,z toho 11 dětí a tak skusim vymyslet i nějaký dětský koutek aby se zabavily i děti a my dospělí se mohli bavit :-) Asi jsem blázen,rozhodli jsme se teprve minulý týden že se vezmeme a já už mám skoro všechno naplánované :-D Už jen to zrealizovat :-D :-D Jako první pojedeme okouknout ten ranč,protože se už v září musí předčasně zarezervovat termín.Bohužel termíny na příští rok zatím nejsou k dipozici a tak nevím jestli to bude 100% toho 11.6. :-)
Odpovědět
Holky,co vsechno se "odvazujete" poridit rok predem? Treba populnocni saty asi jeste nemam shanet,kvuli mozny zmene postavy i vkusu. Ale dekorace na auto je ok,ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@mirkaema Ahoj, pokud máš jasnou představu o dekoracích, tak myslím, že je určitě můžeš pořídit ;-) .... Šaty ještě neřeším (svatbu máme koncem června), doufám, že se ještě postava změní.. stejně tak si myslím, že je čas na prstýnky, oznámení, květiny
Odpovědět
Profilova fotka
@mirkaema tak já zatím spíš koukám,všechno jsem si sepsala na papír (seznam hostů,místo,zábava atd.) ale protože si budu výzdobu a všechno dělat sama tak myslím že postupně začnu vyrábět vývazky,jmenovky,pompomy a kupovat dekorační předměty,třeba když mě někde něco trkne do očí tak to vezmu. :-) Samozřejmě už to mám všechno v oku tak jak bych to chtěla :-) No a pomalu zařizovat věci na které dost času není(rezervovat termín,fotografa,dj atd.) protože bývají obsazené dlouho dopředu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@lavender23 moc dekuju, byla jsem z ní unesená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punkzuza jéé tak to gratuluju a máte to skoro jako mi. Já chtela taky 11.6. 2016 jelikoz 10 mám narozky a 12 máme vyroci taky 8 let :-D :-D dobrá náhoda :-D :-D ale nakonec přítel (milovník tepla) :-D :-D jestli bychom to nemohli udělat třeba v dubnu když jeste nebude takové teplo. Nakonec teda 16.4.2016 . Tak jsem teda souhlasila, taky chci aby si ted den užil a kompromisy se musi delat. ale hodne stesti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janickazabicka děkuji za gratulaci,taky gratuluju :-D :-D 16.4. je taky pěkné datum,budeš mít svatbu dřív než já ]-( :-D já se na tu svojí totiž strašně moc těšim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@punkzuza tak to jsme dvě, ja se taky nemuzu dockat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Punkzuza : já to mám ještě déle o týden:-D;-) jinak 11.6.má mamka narozeniny;-)
Odpovědět
Ahoj holky, také plánujeme léto 2016, nejspíš srpen, ale ještě ani nejsou termíny???, já už se ale teď bojím, aby jsme něco neprošvihli a aby bylo pak volno :-) asi nejsem normální :-) Nejradši bych neřešila nic jiného než svatbu, pořád mě napadá spousta otázek :-) Poraďte jak moc dopředu zařizovat? A jak na to jdete? Zatím nemám nic.
Odpovědět
Profilova fotka
@irenka123 tak nejdulezitejsi je zajistit si datum, podle toho hostinu ci zabavu a kolik lidí. Potom uz se vse odehrava od toho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@irenka123 my začali seznamem hostů.podle toho jsme hledali prostory pro celou akci a teď v neděli se tam jedem podívat.a taky jsme stanovili předběžný rozpočet.termín se tak nějak našel sám,na žádném speciálním datu jsme nebazirovali, bohužel potvrdí nám hi na matrice až po novém roce :-( ale prý se nemám bát... zamluvili jsme si už fotografku a hudbu a oslovila jsem i svadlenu,která začala shánět krajku na saty. šít bude ale až někdy na jaře předpokládám. teď momentálně shromažďuju jakoukoliv inspiraci tady z beremka, z ebay a pod. a podzim/zima zacnu vyrabet dekorace. Až budem mít jistý termín,vrhnu se na oznámení.
Odpovědět
Profilova fotka
My máme místo hostiny+-oddáni vše na jednom místě ještě v říjnu musím volat na matriku ohledně potvrzení datumu jinak ještě nic nemám zacnu satana cca v zari-rijen....;-)
Odpovědět
holky ono to utece jak voda...my mame svatbu 23.4.2016 tak uz odpocitavam :) a zarizene mam fotograf,kameraman,hudba,misto hostiny, za fararem pujdem koncem srpna se domluvit a na saty jdu tento mesic.. :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?