Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Samain: 11 jsou absolutně nejhezčí - mají šmrnc, 1 hned po nich. Smisek: stačilo by jen vyměnit tu divnou spodnici ne?Jen ta dělá takový divný tvar...Ty šaty jinak přece vypadají moc hezky.
Odpovědět
Profilova fotka
Simisek: já bych zkusila ještě nějaké další šatičky, ale samozřejmě záleží na tobě ;-) mě se tyto šaty bohužel vůbec nelíbí, konkrétně to asi nepopíšu, ale jako celek to na mě působí tak nějak divně i ten materiál a to že je mělo letos na sobě asi milion nevěst tady z beremka tomu moc nepřidá :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Smisek:musím se přidat ke kajsav. Mě to evokuje, jako kdyby jsi stála v nějakém dortu (jak z něj vylezla Marylin Monroe na narozeninách JFK)...vršek ti sedí, ale ta sukně není fakt pěná...ale tak snad ti to nezkazí náladu...ještě bych zkusila něco jiného...
Odpovědět
samain_night: mne sa najviac pacili tie s oznacenim 24.11:1 tie s priesvitnym korzetom sa mi moc nepacia, 1 a 11 su sice pekne, ale podla mna by si mala este pokukat nejake salony a zas vyskusat nieco ine. Vela stastia a hlavne stastny vyber ti prajem :-), najme nevesta by mala by vo svojich satach spokojna.
Odpovědět
samain night aj mne sa najviac páčili na fote č.1, :-) :-) :-) priesvitný korzet je krásny ale na mna je to moc také kostičkové :-) :-) niečo jemnejšie a elegantnejšie, ešte pohľadaj stojí to za to :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marcelatif Ahojky, zkoušela jsem si nějaké šaty. Něco mi padlo do oka ale pořád nevim. Cítila jsem se v nich dobře ale na fotkách si v nich připadam jak tlusťoch:o( (mam na mysly šaty v mém albu http://www.beremese.cz/fotoblog/marce... fotky číslo 32 až 40. Řekněte mi prosím váš názor a hlavně pravdu??? Děkuji předem Dnes v 08:58 • Svatba bude v červenci 2011 scvrcek tak, oni ti tohle téma asi zavřou, protože téma, kde se radí se šatama u tu je, ale snad to stihnu dala jsem ti do fotoblogu, které se mi líbí, ale obecně ti řeknu, že se mi na tobě nelíbí šaty ,které jsou obepnuté přes boky a zadek - máš poměrně široké boky, a přijde mi to prostě moc - dělá ti to takovou hruškovitou postavu...ještě ke všemu, když tam ty šaty mají nařasení nebo vodorovné sklady....moc se mi ale líbí šaty, které ti zvýrazní štíhlý pas a boky, ale jsou od boků rozšířené, nebo alespoň splývavé, prostě ne obepnuté přes zadek...snad mi rozumíš... jinak jakej tlusťoch, jsi jako proutek! Dnes v 09:15 • Svatba bude v červnu 2011 civet Zezadu jsou ty šaty velmi krásný, ale zepředu už se mi nelíbí - dělají ty velké boky (což jiné šaty v albu nedělají) a jak je ta sukně šikmo střižená, tak mi to opticky přijde jako kdybys celá ujížděla do jedný strany. Na druhou stranu, nebýt té šikmé sukně, jsou to nejlepší šaty v tvém albu. Dnes v 09:17 • Svatba byla v říjnu 2010 scvrcek jé, teď koukám, že si chtěla komentář jen k těm jedněm, já se vyjadřovala ke všemu obecně ale jinak platí to, co psala @civet - a to, co jsem psala výše, dělají ti moc velké boky a zadek, raději bych volila něco, co je přes boky už volné.. Dnes v 09:20 • Svatba bude v červnu 2011 kristyn.g tak mě se líbí šaty třeba na 10. fotce. Ty na které se ptáš se mi na tobě taky líbí, zvírazní ti tvou siluetu. Nepřijde mi to tak "hrozný", vypadají krásně Dnes v 09:24 • Svatba bude v září 2011 mendie @marcelatif Ahoj, tak mně se moc líbí fotky 26 a 61. Ty, co ti tak obepínají boky se mi líbí taky - tedy myslím ten střih, šaty jako takové nejsou podle mého vkusu, ale jestli podle tvého ano, tak bych se jich nebála. Myslím, že máš moc hezkou postavu, výrazně štíhlý pas a kulaté boky, já myslím, že tvému nastávajícímu by taková hezky vykreslená siluetka určitě nevadila. Mně se to líbí. I když ty 26 a 61 jsou podle mě ještě hezčí. Každopádně se vůbec nemáš za co stydět. Dnes v 09:35 • Svatba byla v září 2010
Odpovědět
Ahojky, zkoušela jsem si nějaké šaty. Něco mi padlo do oka ale pořád nevim. Cítila jsem se v nich dobře ale na fotkách si v nich připadam jak tlusťoch:o( (mam na mysly šaty v mém albu http://www.beremese.cz/fotoblog/marce... fotky číslo 32 až 40. Řekněte mi prosím váš názor a hlavně pravdu??? Děkuji předem
Odpovědět
Ahoj, asi ti to moc nepomůže, líbí se mi tvar šatů - tj. obepnuté boky a pak volnější sukně, ale myslím, že jinak máš v albu hezčí šaty :)
Odpovědět
@marcelatif ahoj :) podla mojho nazoru ti tento strih velmi pasuje ;-) (32-40) a saty ti velmi pekne sedia. vobec v tom nevyzeras tučno. mas dobru postavu a to je vidno. Ja som si vsimla na viacerych nevestach saty podobneho strihu robia taku postavu (vynimkou su asi iba princeznovske, lebo tie zvýraznia driek). Aj ja som mala taky pocit v mojich satach, ale na videu a na foto som si vsimla, ze vizeram dobre .. x-)
Odpovědět
@marcelatif za mně jsou to nejlepší šaty, co máš v albiku. nevypadáš v nich tlustě. spíš mi vadí, jak vypadají ty šaty..ten bok,..vypadá to dle mě jaksi křivě či co..viz. foto 38..
Odpovědět
Profilova fotka
@marcelatif Já bych řekla, že ti sedí, ale taky mi to přijde nesymetrické - dole..
Odpovědět
Ahoj. Děkuji za názory. Asi kouknu ještě po nějakých jiných. I když se mi moc líběj necítim se v nich. Za další připomínky budu ráda. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
samain night: nejvic se mi libi ty s cislem 24.1:1, jsou 8 v poradi.. :) jsou naprosto skvele, krasna barva, Poslavu v nich mas uzasnou, to je tak jedine, co mohu posuzovat. :) Zive si te dovedu predstavit s patkouna stranu a takovy ten drdulek na strane s nejakou kviti, popr zavoj. Takovy druh zdobeni v hornich casti satu ti opravdu sedi. Hodne stesti
Odpovědět
@marcelatif mne sa páčia šaty 4,32, tie 32 najviac a pekné sú aj 57,65 ale tie 32 sú asi najlepšie, tie obopnuté boky sa mi páčia :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marcelatif mne sa zdas v tych satach z fotky 32 nejaka divna... najviac sa mi k tebe vizualne hodia - kedze ta nepoznam - take ako mas na foto c. 12 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marcelatif mne osobne sa na tebe pačia šaty na foto č. 4 a 60. Tie 32 su nejake divne
Odpovědět
@marcelatif mne sa tie 32-40 velmi nepacia, zda sa ze sa v nich zle hybe. Viac sa mi na tebe pacia saty s rovnejsim vystrihom a uplne najviac sa mi na tebe pacili tie posledne. :-)
Odpovědět
Holky, mám prosbu. Nevypadám v těch šatech blbě? :-| Klidně kritizujte ;-)
Odpovědět
Foto mám v albu :-)
Odpovědět
@markketax šaty jsou dobrý, jen si trošku nejsem jistá jestli ti úplně sednou přes prsa? ale to musíš vědět ty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lek @markketax Ahoj, jsou docela hezké a šluší ti, ale zepředu si nejsem úplně jistá tím vrškem, něco mi na tom nesedí. Jestli by nebylo hezčí něco na ramínka nebo na spadlá ramínka, co by dělalo trochu "véčko". Chtěla jsem dát na ukázku fotku, ale nejdou mi přidat.
Odpovědět
@lek já jsem měla hodně vyztuženou podprsenku, tak to bylo tim. Jinak jsem se v nich cítila fakt dobře. Jsou úžasně lehounký.
Odpovědět
@romcovaklarka Já jsem zkoušela i s ramínkama, ale ségra mi říkala, že to vypadá divně, prej jsem jak Sněhurka. Ke všemu se na těch fotkách hrbim :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@markketax ono to je taky strašně podle vkusu. Ale rozhodně v nich nevypadáš nijak špatně, to se nemusíš bát x-)
Odpovědět
@romcovaklarka To je jasný, že to je podle vkusu ;-) ale možná ty ramínka zkusím na zkoušce, třeba krajkový, jen abych viděla jak to bude vypadat! :-) Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@markketax nevypadaji spatne, ale prijde mi, ze Ti jsou pres prsa trosinku male...ale mozna je to jen tou podprsenkou... Byt tebou, tak jeste pokracuju ve zkouseni jinych modelu ;-)
Odpovědět
Já toho zkoušela víc, nakopíruju sem fotky, ale tyhle se mi líbily nejvíc. Díky ;-)
Odpovědět
Tak v albu mám další fotky. Nedala jsem je tam proto, abych vás vyděsila :-) ale aby jste mohly vidět, který střihy a materiály jsem zkoušela. Některý jsou fakt hrozný!
Odpovědět
Profilova fotka
@markketax taky mi připadá, žes zkoušela vesměs dost podobné střihy, možná by stálo za to vyzkoušet ještě něco úplně jiného. Já mám taky nakonec úplně jiné šaty, než z jakých jsem vybírala původně. A byly nejlepší.
Odpovědět
@ptjj Já toho zase tolik zkoušet nemůžu, můj přítel je o dost menší, takže nějaký široky princeznovský nepřichází v úvahu! Já ani nevim, co jiného zkoušet. :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?