Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
xxxluciexxx: šaty č. 5 jsou nejlepší ze všech, ty ostatní ti myslím neslušely, tvůj tvar postavy nijak pozitivně nezdůrazňovaly. S tím hořejškem u šatů č. 5 a komentáři ostatních avšak souhlasím, s tím je třeba něco udělat. To nařasení Ti "zvláštně" zvětšuje prsa. Ty potřebuješ něco jiného, aby jsi nevypadala jako když máš v šatech 2 perfektně kulaté tenisáky. Promiň za upřímnost. Nejlepší by bylo si je nechat ušít na míru. Šaty jsou t nejdůležitější z celé svatby, budeš středem pozornosti, na všech fotkách, myslím si, že na nich nelze vyloženě šetřit. Hodně štěstí s výběrem. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, děkuji mockrát!!! :-) :-)
Odpovědět
xxxluciexxx : Šaty č. 5 jsem si zkoušela taky (mám je i v albíčku) a podle mě jsi do nich moc štíhlá, ten vršek opravdu nevypadá dobře... což není kritika, jen konstatování, ty šaty opravdu dost zvětšujou horní objem :)
Odpovědět
A dívala jsi se na bazar? Zrovna minule jsem tam viděla krásné šaty v mini velikosti :)
Odpovědět
Profilova fotka
Verisek: Za mě Fedra... krásná postava
Odpovědět
verisek: Podle mně jsou na 1. místě šaty Dolomita, 2. místo šaty č. 4, 3. místo Fedra (bez kanýrku).
Odpovědět
Profilova fotka
xxxluciexxx: teď jsem mrkla do tvého albíčka protože ho vidím na přendní straně a ty nové šaty, číslo 6, to je velký luxus, moc krásné ;-) :-) kde jsi je nakonec ulovila?
Odpovědět
Profilova fotka
xxxluciexxx: ty šestky jsou bomba - jdi do nich!!!
Odpovědět
xxxluciexxx: Waaaaaaaw!!! =-) :-) kajsav ma pravdu, su prenadherne! a neskutocne ti sedia! v prvom momente som myslela, ze to je foto modelky z nejakeho katalogu ;-) uz ine ani neskusaj, tieto ber! :-D :-)
Odpovědět
xxxluciexx: tak šestky jsou bomba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
xxxluciexxx, súhlasím s dievcatami, c. 6 sedia ti perfektne, ako princezná, a pritom nie sú ani velmi prezdobené. ;-)
Odpovědět
č. 6 náádhera, luxusní ,krásná princezna.
Odpovědět
Článek se načítá
Jééééje, holky, děkuju:-) Na ty jsem dneska natrefila v Adině... Jediné, které byly v mé velikosti, ale padly jak ulité... Ehm, a fakt se Vám tak líbí? :-) Na můj vkus to je dost moc velké :-D , mám ženicha, který měří 168 cm, a je drobounký, taxe bojím, aby se vedle mě neztratil :-D
Odpovědět
xxxluciexxx: v cisle 6 vypadas skvele... :-)
Odpovědět
xxxluciexxx: absolutna parada c6, si 1. na ktorej sa mi taketo saty pacia-budes za princeznu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
xxxluciexxx: s tím ženichem to bude v pohodě, neboj (mám své zkušenosti :-) ). Vůbec to nebude vypadat blbě. Opravdu vem tyhle šaty a neváhej ani minutu!
Odpovědět
Profilova fotka
xxxluciexxx: waaaaaaaauuuuuu, tie šaty sú naozaj nádherné, sadnú ti ako uliate. A ja tiež nemusím také veľké šaty, nie je to môj štýl, ale keby mi sadli tak ako tebe, tak neváham a beriem ich. A poviem ti že som videla v tejto téme strašne veľa neviest v rôznych šatách, ale ešte nikdy som nevidela že by šaty až takto dokonale niekomu sadli, naozaj neváhaj a ber :-)
Odpovědět
Profilova fotka
xxxluciexxx: Já nejsem přílišnám příznivcem princeznovských velkých šatů, protože to většině holek nesluší (ač ony si myslí opak), ale u tebe musím uznat, že jestli takhle velký šaty někomu sluší, tak jsi to ty. O 100% lepší než cokoliv, co jsi do teď ukazovala (to byla proti těmhle šatům pohroma). Jen doporučuju k tak velké róbě sladit ženicha - takže to bude potřebovat víc než obyčejné sako a kalhoty. Doporučuju adekvátní oděv, což je žaket (viz třeba naše album, manžel měl žaket). Štíhlým chlapům žakety sluší a navíc k žaketu patří i cylindr a to tvého nastávajícího i víc protáhne a zvýrazní (i když je poměrně malinkej). Ještě mě napadlo, že bys mohla vyzkoušet takový ten lehký antický styl - šaty na širší ramínka a vzdušné, nebo empírový střih. Něco takového třeba: http://www.svatebni-saty-naive.cz/obr... , http://www.svatebni-saty-naive.cz/obr... nebo http://www.svatebni-saty-naive.cz/obr... Zatím jsi tu prezentovala snad všechno jen s korzetem, bez ramínek... Ale pokud se rozhodneš pro ty velké z Adiny, chybu neuděláš:o)
Odpovědět
xxxluciexxx :Všimla jsem si v albíčku ,že nosíš brýle.Pokud můžeš mít kontaktní čočky,tak by to vzhledem k těm princeznovským šatům bylo vhodnější.
Odpovědět
já jsem tady snad ještě neviděla nikoho, komu by takhle krásně padly šaty, je to fakt neskutečný, krásně ty zvýrazňují dokonalou postavu, já bych neváhala!!!!!! Podle mě by byla velká škoda takovou postavičku zahalit do empírového nebo antického střihu!!!!!!!!!!!!!!! A ženicha se neboj, jsi hubeňoučká, jen máš prostě bohatší šaty, jsou tady mnoooohem větší nevěsty a nijak zle to nevypadá!
Odpovědět
Profilova fotka
Opravdu jsou ty šaty parádní a moc ti sednou...taky jsem naprosto pro! A žaket by se k tomu hodil báječně..
Odpovědět
Profilova fotka
xxxluciexxx - náááááááááádherná si v tých šatách, krásne ti sedia :-) až som začala uvažovať aj ja o takých a to som takú veľkú sukňu nikdy nechcela :-) ešte že už šatky mám, by som špekulovala :-D
Odpovědět
holky, musím opět moooc všem poděkovat, tolik chvály, to jsem ani nečekala, že těma šatkama dozvířím takovou debatu :-N civet - s tím žaketem máš asi pravdu, potřebovala bych tedy něco, pokud se pro ty šatky rozhodnu, co toho mého drahého trošku zvýrazní a žaket by byl v tom případě ideální :-|
Odpovědět
xxxluciexxx : 6- tky naozaj nadhera...budes krasna nevesta x-)
Odpovědět
ahojte .. skuste kuk na moje :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte....Holky ja u mam vybrano neco jsem sem pridala tak mrknete ale fotky nejsou moc kvalitneee
Odpovědět
samain - určitě hned ty první, vypadají moc hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
samain - ty prvni ti opravdu sednou nejlepe....Jen mozna podle meho vkusu kratsi zavoj???
Odpovědět
xxxluciexxx : suhlasim so svrcekom, urcite taku postavu ako mas ty neschovavat do empiroveho strihu! :-p dolad uz len zenicha 8-) takisto si myslim, ze tak skvelo satky padnu maloktorej, proste nadhera, sup na nejaku svadobnu titulku! :-) nevahaj a ber tieto ;-)
Odpovědět
samain_night : no mne osobne sa take tie typy siat s priesvitnym korzetom nepacia, i ked si stihla a sadnu ti velkostou. Mne sa viac na tebe pacia c.11 - su take nadychane, s tymi farebnymi maslickami, si v nich taka jemna :-) este poskusaj nieco ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?