Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
markketax neviem mozno je to len fotkami ale vsetky tie saty mi pripadaju take biedne ako keby nesedeli nikdy nikomu.a naozaj skus iny strih nieco co si myslis,ze by ti nikdy neslo a mozno aj zopar salonov.aby to bolo proste ze waw pri ziadnej z tych fotiek nemam taky pocit. mas pekne prsia tak asi tie by som zvyraznila ;-)
Odpovědět
@mofa Já když se na ty některý fotky dívám, tak se mi ty šaty taky nelíběj, ale ve skutečnosti jsou některý fakt krásný.
Odpovědět
Profilova fotka
@markketax Taky ti asi neporadím konkrétní střih, spíš bych si nechala poradit od obsluhy v salonu. Když jim řekneš, že přítel je menší a nechceš nic moc širokého, tak ti určitě nabídnou nějaké lepší střihy. Jinak ty, co jsi vybrala, jsou ze všech, cos zkoušela opravdu nejlepší, nicméně ještě to není úplně ono.
Odpovědět
Profilova fotka
@markketax ale možná je to fakt jen tím, že ty fotky nejsou v nejlepší kvalitě, profi fotograf z tebe udělá rozhodně princeznu, neboj ;-)
Odpovědět
@ptjj Já jim to řiíkala, nijak se tím netajím, nestydím se za to.:-) Předtím jsem zkoušela volný bez spodnice a dopadlo to děsně, je to taky vidět. Pak jsem zkoušela se spodnicí a je to určitě lepší, není nějaká široká, větší už by byla blbá. Taky jsem tam byla sama, ségra je nemocná. Ale ty, co jsem vybrala tak mi je doporučila i ta pani, jí se taky zdály nejlepší. Ve skutečnosti jsou fakt krásný. Mám je rezervovaný, takže kdybych je měnila, tak musim vybírat tam, ale výběr tam maj obrovský.
Odpovědět
aj ked je priatel mensi asi by si mala ist po takom trochu rozsirenom strihu.to uz ho nespravi vyssim ake ty budes mat saty ;-) takto sa ti nepacia? inak aj moj manzel je mensi a o dost:)ale je to proste tak a so zavojom a topanockami na uplne minimalnom opatku som ho aj tak prevysovala. no ale co narobime.
Odpovědět
@mofa Určitě v rozšířeným, rovný mi nesedí! Ale já jsem bohužel vybíravá, nechci žádný šlehačkový! Jakmile to má někde nějaký nabírání, už se křenim. :-D Ale zamilovala jsem se do krajky. Řekla bych, že mi i docela sluší. Hodim si do alba ty, který by se mi líbily, jo? :-)
Odpovědět
@ptjj To určitě jo, ale zázraky neudělá :-D Ale myslim, že fotografku máme dobrou ;-)
Odpovědět
Holky díky, že se tu se mnou takhle pářete, jsem ráda, že to mám s kým probrat!!!
Odpovědět
@markketax hodně se mi na tobě líbí šaty co jsou na fotce 64, asi víc než ty co sis vybrala, kdyby se k nim došily ramínka tak by to vypadalo pěkně, ale zas vidím jen co je na fotce, ne jaký je materiál a jak se líbily tobě...
Odpovědět
@lek Taky se mi líbily, ale přišel mi divný ten tvar prsou. Jinak kraječka krásná ;-)
Odpovědět
Mne sa pacia akurat tie prve skusane, ostastne nic moc
Odpovědět
Článek se načítá
Mne se taky nejvíc líbí šaty na fotce 64. Myslím, že ti dělají mnohem hezčí postavu - alespoň podle fotky. Líbí se mi u nich i ta ramínka :-)
Odpovědět
@markketax hehe tie posledne co si dala som skusala aj ja takto pred rokom.:)tie predposledne su fajn.no skus sa poobzerat po takych nejakych, honosnejsich.a aka si vysoka? este pridam nejake co si myslim,ze by ti sli:) a neboj nakoniec budes krasna:)
Odpovědět
@mmlenka Ta ramínka jsou od podprsenky :-) bála bych se ale, aby mi znich nevypadly prsa, kdybych se ohnula :-D
Odpovědět
@mofa a jak vypadaj ve skutečnosti, myslim ty poslední? Mám 173 cm, přítel kolem 160 cm. Líběj se mi ty druhý, to jsou maggie sottero, ne? Ale u těch ostatních je strašně nabíraná sukně. Já takovou mít fakt nemůžu. Měla jsem široký plesový šaty a když jsem se spolu s přítelem fotili no ani popsat se to nedá, jak to vypadalo děsivě :-p
Odpovědět
@markketax no v skutocnosti boli pekne ale mne sa nehodili.tie ramienka boli take odveci a mne celkovo ten styl do acka nesiel,a to som stale take chcela,potom som sa konecne nechala nahovorit na ine a nasla som hned co som hladala:) tu je fotka:)
Odpovědět
@markketax - uprimne, zmen salon 8-) so svojou postavou si mozes dovolit ovela viac. vsetky tieto modely mi prijdu nejake zastarale. sorry. a nechces radsej mrknut na bazar na stranke? je tam dost peknych siat aj za dobre ceny, urcite si viem predstavit na tebe mnohe z nich a vysledok bude ze wow! ;-)
Odpovědět
@mofa Jsou pěkný! Ale myslim si, že nepůjdou ani mně. To spíš ty druhý! Asi si počkám na veletrh v Diplomatu, snad tam budou mít zase slevu a pak bych tam zašla znovu a změnila bych to, ale změna šatů stojí 1000, co jsem koukala do smlouvy, ale obětuju to, kdybych našla lepší! Ale tentokrát už musim mít ségru s sebou!
Odpovědět
@claire767 Já už jsem tam složila zálohu, takže bych o ni přišla a to jsou 2000, ale je pravda, že to jsou starší kolekce. Při změně šatů se platí 1000, zkusim nějakou novou kolekci a věřim, že najdu ty pravé ;-) ale až po Diplomatu ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@markketax...pripojim sa ku vam do diskusie ked mozem...a aka je to znacka siat,co si si skusala?Lebo ja som si bola skusat tento tyzden podobny model,ale to je nova kolekcia od Colet a tie saty su podla mna nadherne,aj ked som este neni pre ne uplne rozhodnuta,pretoze chcem este ine poskusat ,aby mi potom luto nebolo..ale tieto boli hned prve,ako ma oslovili...ak chces,pridam foto do albumu a mozes porovnat,mne sa totiz dost podobaju :-) su na zivo naozaj nadherne a to som dost narocna si myslim :-) a inak,tiez mam nizkeho partnera,teda sme rovnako vysoky,teda 170 cm...tiez som kvoli tomu nechcela ist do nejakych obrovskych siat,takze ta chapem
Odpovědět
Profilova fotka
@markketax...hodila som si ich do albumu,tak mozes mrknut ;-)
Odpovědět
@mofa tie saty, co si vlepila do diskusie - tie, co su fotene na tebe, su nadherne!
Odpovědět
@lindush Ahojky, šaty máš nádherný!!!!!!! Úplně slintám! ;-) Strašně Ti sluší! Podle mě to je Madora,to, co mám já, ale nejsem si jistá! Já se nemusim mít nějaký značkový, hlavní je, aby mi slušely.
Odpovědět
@lindush Já bych se do takhle úzkejch šatů asi nevešla, mám dost široký boky. To Ty vůbec nemáš!
Odpovědět
Profilova fotka
@markketax...dakujem ti :-) Mne tiez nezalezi na znacke,musia ma proste oslovit a musim sa v nich citit prijemne :-) takze saty uz mas rezervovane?Podla mna urcite nazivo vyzeraju krajsie,ako na foto,navyse ak k num budu doplnky,uces a vysmiata nevesta,nemozu byt zle ;-) a fotograf dokaze tiez divy .. Ale zase na tvojom mieste by som este asi poskusala aj inde,ved mas dost casu na vyber,aby si bola na 100% presvedcena ,ze ano,tieto saty chcem ! ;-) Ja som bola zatial len v jednom salone,tam som vyskusala 5 siat,podla mna mi sadli na postavu vsetky,ale v tych co mam v albume som sa citila najlepsie,boli take lahucke..ale tento tyzden sa idem s kamaratkou vyhrnut na dalsie skusanie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pockaj,dohodim este,ake strihy som skusala,mozno ti nieco z toho padne do oka...navyse,zenich bol so mnou na skusani,prave kvoli tomu,ze som chcela vidiet,ako bude vedla mna vyzerat ,ked budem mat saty uzsie,sirsie atd a vsetky boli v pohode..(pisalasom,ze je rovnako vysoky ako ja).Ja by som ho na tvojom mieste mozno zobrala tiez zo sebou a uvidis...moj chce mat napr tiez prekvapko a nechce vediet,ktore saty si nakoniec vyberiem,takze uz ho viackrat zo sebou nevezmem,ale aspon som kludna,ze ak by som si dala trochu sirsiu suknu,tak to neprekaza...
Odpovědět
@lindush Bohužel jsem si je rezervovala, takže kdybych to chtěla stornovat, přijdu o 2000 zálohy, což nechci. Podle smlouvy změna šatů stojí 1000, což ještě jde. Asi si počkám na veletrh, jestli tam nebudou mít slevu na půjčovný a pak bych tam zašla znovu. Je ale pravda, že ve skutečnosti jsou ty šaty fakt krásný, i když na tý fotce to neni vůbec vidět! Za prvé proto, že jsou šampaň a v tom světle nevyniknou a za druhé asi i foťákem. Určitě zkoušej dál, ale myslim si, že tyhle jsou naprosto úchvatný! ;-)
Odpovědět
@markketax tie saty su pekne, ale ked mas pochybosti, tak to nie su tie prave. V ten den sa mas citit ako princezna a nie rozmyslat, ci si si namala radsej vybrat ine.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?