Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Baby ktore prve myslite?uplne prve v albume alebo tie priesvitne?
Odpovědět
samain - úplně první v albu, je u nich datum
Odpovědět
Profilova fotka
tak mně se libí ty první a poslední
Odpovědět
Myslím si ,že nevěsta by na svatbě měla působit něžně ,nevinně a to prostě u těch všech průhledných šatů není.Je to takové divné mít průsvitné břicho na svatbě. :-|
Odpovědět
prve
Odpovědět
Profilova fotka
samain_night: už jednou jsem tuším doporučovala ty úplně první, teď se mi víc líbí ty jedenáctky. V těch průsvitných to působí až vulgárně, aspoň podle mě... smisek2011: nezlob se, ale tvé šaty se mi moc nelíbí, mohla sis vybrat určitě lépe :-/ s takovou postavou...ta sukně je taková krabicoidní...
Odpovědět
smisek2011: a nemas nejaku divnu spodnicu pod tymi satami? podla mna sa ti uplne startil pas, od prs to mas cele uplne rovne a potom odrazu do bokov taky skok to rozsirenie sukne... zvlast na foto c.3 je to dost vidno. tiez by som ti asi poradila ine... 8-)
Odpovědět
samain: mě se moc líbí 2.Nejlíp sedí a tak vůbec. Ale je fakt, že takový styl má každá. Zbylé šaty moc velikostně nesedí, tak se to špatně posuzuje. A ty s tím průhledným břichem nebo ty ála "noční" korzet...no nevím no. Asi věc vkusu. Můžeš mi prosím napsat do pošty, co to jsou zač ty šaty č.5? Takový střih bych chtěla a miluju krajky...Děkuju smisek: souhlas s claire767-ta sukně není úplně košer. A přijde mi, že ta růžová stuha pod prsy ti opticky dělá zvláštní tvar prsou. Možná ještě jukni, za to nic nedáš:)
Odpovědět
Semain, mne sa najviac na tebe pacia saty c. 8. A tie z holym bruchom posobia podla mna stranse vulgarne. A so zavojom trochu absurdne - zavoj ma symbolizovat nevinnost a to hole brusko k tomu... podla mna sa to na svadbu nehodi, a urcite by si sa v tom necitila ani dobre - predstav si, co by na to povedala napr. babicka. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Semain - číslo 4 anebo 11 ;-)
Odpovědět
Danaxi, sme hadam velke, a trosku sexi mozme byt, resp ak mame na take saty postavu! A babicka na svadbe nebude :)
Odpovědět
Profilova fotka
Samain, bezkonkurenčně č. 11 x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Samain, to teda dufam, ze sme velke! :) Ak chces, aby sa cely cas na svadbe riesilo tvoje hole brucho (a na to netreba ani babicku :) ), tak si ich daj. Postavu mas na ne urcite. ;-)
Odpovědět
Jej, Semain, a uprimne, ty by si mala tu guraz ist v tych nahatych satach do katolickeho kostola? 8-( Ten kostol odhadujem na zaklade toho katolickeho krizika, co mas v albume.
Odpovědět
to hole brusko sa da riesit tenkym korzetikom alebo podsitim latkou.. salony to robia, sama som take satky skusala a aj mi nukali to tak urobit.. hlavne si daj to, na co sa citis.. ja by som teda urcite neriesila, keby som bola na svadbe, kde ma nevesta hole brusko (ak ma na to postavu) - praveze ocenim, ze je trosku ina.. zavoj k tomu ale urcite nie, jednoduche vlasy a makeup a moze byt .. z tych holobruchovych sa mi najviac pacia c. 14 ale nevidno ich dobre spredu..
Odpovědět
Krizik sice mam na foto,ale kto povedal, ze v tych satach sa vydavam v kostole? Matrikar,kludne moze pozerat, a pri matrikarke si pomyslim bud ze zavidi,alebo..
Odpovědět
ludincek, ked chces foto spredu tych siat ti poslem na mail - je to vacsia foto a sem sa mi neda dat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
samain já jsem rozhodně buď pro č. 1 nebo ještě 11. K těm průsvitným se přidávám, že na mě taky působí vulgárně, zvlášť ty první označené 10, možná ještě ty druhé průsvitné, ale už se mi tolik nelíbí ta sukně. Ale je to tvoje svatba a tak si vyber dle toho, jak to cítíš ty a ne my cizí, které tě neznáme a na svatbě nebudeme, ale myslim si, že vždy se najde nějaký kritik šatů ať už to budou jakékoliv.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já si myslím, že ty průsvitké můžou být klidně taky, na mě to vulgárně nepůsobí ;-) nejvíc se mi teda líbí ty č. 11, přijdou mi k tvé štíhlounké postavě nejlepší, ale v průsvitných zase budeš origoš :-) Na to, co si o tom pomyslí svatebčané, bych úplně kašlala, je to tvoje svatba a hlavní je, aby ses v šatech cítila dobře. Já jsem si taky zkoušela jedny hodně sexy a líbily se mi moc, ale nakonec jsem si vybrala víc princeznovské, ve kterých jsem se cítila líp :-)
Odpovědět
dík, aaspoň niekto "trafený ako ja" 8-) uvidíme, že ktoré, ešte idem skúsiť jeden salónik
Odpovědět
Profilova fotka
...za mě tedy ty průhledné šaty teda taky nee, ještě když čtu výše že máte svatbu v kostele, to mi přijde trošku mimo mísu, nevím, ten kostel má takové své kouzlo a člověk věřící by měl mít trošku "respektu" nevím jak to napsat, nedávno jsem viděla video ze svatby kde měla nevěsta vepředu šaty úplně kraťoučké, k tomu průhledný korzet a ještě se při polibku dost "ocucávali" tak mi to přišlo takové zvláštní no, ale samozřejmě je to každého věc ;-) x-)
Odpovědět
samain: já jsem taky pro 11, přijde mi, že ti sedí a stylově se k tobě hodí, vypadáš v nich skvěle. Ty s průhledným korzetem mi přijdou ošklivé, na svatbu nevhodné, sprosté a ty jsi do nich moc hubená. Toť můj názor.
Odpovědět
kajsav - NEMÁM svadbu v kostole ... a hádam matrikár sa vydrží pozerať na mňa tých 10 minúť bez .. :))
Odpovědět
samain: Kdyby číslo 10 bylo bez ramínek, tak ještě budiž, ale na mě to teda působí hrozně. Nic ve zlém....Přitom na fotce 11 vypadáš uplně fantasticky...
Odpovědět
sandra , bez ramienok sa to nedá, pretože sú to také šatky - nie sú to špagetové ramienka - v takom prípade - budiš, ale pri týchto ramienkach NIKDY V ŽIVOTE
Odpovědět
Profilova fotka
samain: tak to se omlouvám, mrkla jsem do alba a tak jak psaly holky výše, že asi máte svatbu v kostele tak jsem myslela že to tak je ;-) mě se nejvíce líbí 11 ty jsou nádherné a krásně Ti sedí x-)
Odpovědět
kajsav ... vyššie som písala: samain_night • Včera o 22:36 Krizik sice mam na foto,ale kto povedal, ze v tych satach sa vydavam v kostole? Matrikar,kludne moze pozerat, a pri matrikarke si pomyslim bud ze zavidi,alebo.. a holky písať môžu, oni nebudú na svadbe :)
Odpovědět
Profilova fotka
Samain: u mě také 11. Smisek: Už když jsem šatičky viděla v albech z příprav, tak se mi ten tvar vůbec nelíbil, přišly mi jak ušité na koleni. Ale je to jen na tobě ;-)
Odpovědět
mne sa paci 1,2 a 11
Odpovědět
Profilova fotka
Tak za mě 1...jsou nádherné... ;-) 11 jsou taky pěkné... když už průhledný korzet tak 13 bez závoje...ale ty 10 jsou hroznééé.... :-S přijde mi to jak plavky a kolem boků zavázaný šátek.... :-D ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?