Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
prostě každému se líbí něco jiného, mě zase přijde nepochopitelné jak se vám můžou líbit ty trudy lee... :-)
Odpovědět
clifulka: nevim, pro koho jsi vybrala ty saty, jestli pro mne nebo pro morrilon. Za mne: ani jedny by mi nesedly, vsechny jsou uzke pres boky, neoblekla bych je. A zkousela jsem samozrejme i takovy typ, ale saty do A nebo se sukni sedely mnohem lepe. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
meindzi: aha, tak mě přišlo, že jak jsi zkoušela ty šaty geneva, tak že ty byly taky takové užší a padly ti pěkně. Tak nic. :-)
Odpovědět
clifulka: mela jsem na sobe treba http://www.maggiesottero.com/dress.as... nebo http://www.maggiesottero.com/dress.as... nebo http://www.maggiesottero.com/dress.as... a proste to neslo...moc siroke boky ;-( :-p
Odpovědět
Profilova fotka
meindzi: a přitom mi na fotkách přijdeš hezky štíhlá - no nic, na fotkách prostě člověk nepozná všechno, nejlepší rádce je ten, kdo s tebou ty salony obchází a vidí tě "naživo"
Odpovědět
clifulka: fotky nekdy klamou :-)
Odpovědět
morrilon: mne sa na tebe pacia najviac : Paloma 5665 a 5677-tie uplne posledne. Krasne ti sedia, mas v nich super postavu. Tie Oriela sa mne osobne nepacia 8-) .Evanie - som sama prekvapena zo seba, pretoze vacsinou sa mi paci uplne iny typ siat, ale z tejto ponuky si vyslovene "svietila" v tych poslednych hladkych satenovych s jemnou vysivkou, c.56140. Neviem ci v reale su naozaj sampan ako sa zdaju na fotke ale vobec nevyzeraju zazltnute ako niektore ine kvazi sampan, a tento odtien ti mimoriadne svedci. Ten vystrih je uplne super, aj dlzka, mne pridu ako site priamo na mieru pre teba. :-) Su jednoduche ale take luxusne zaroven. Zavisi na tom aku mas predstavu o style siat. Byt tebou, vyberam tieto alebo tie Palomy.
Odpovědět
Tak zašla jsem... ještě jednou do palomy... a porovnala šaty ještě jednou a nakonec jsem složila zálohu na místě na šaty č.5674, tu vlečku budu mít na vrásněnou nahoru, tak aby na zemi zůstalo tak 30 cm. (vybrala jsem si je, protože jsou extrémně lehké... a nechci se převlékat.... Nebudu mít závoj... ale mám domluveno s kadeřnicí, že jemně ztmavím vlasy a budu mít příčesek... spustím je po rameni dopředu... a chci ve vlasech květiny, asi kaly... a budu bez brýlí... bižu mám taky domluvenou... jenom takový jemný skleněný jednořadý náhrdelník... Tak snad to dopadne, tak jak bych si to přála... :o) každopádně díky za názory...
Odpovědět
Profilova fotka
morrilon: ty se mi na tobě líbily nejvíce, tak jsem ráda, budeš kočka ;-)
Odpovědět
kajsav: moc děkuji....o)
Odpovědět
Profilova fotka
Super výběr, morrilon! Tyhle šaty ti jsou totiž úplně nejlíp ze všech!
Odpovědět
ktoré sú zatiaľ tie naj? postupne budem dopĺňaťt foto - tieto mám z včerajšieho úlovku ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
samain: koukám ty jsi hodně hubeňoučká, ještě že se dají šaty upravovat ;-) mě se nejvíce líbí ty první i se závojem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
samain_night: 2 a 5 ujdou (ale hledej dál, není to ono), ostatní jsou ti podle mě dost velké a nesedí.
Odpovědět
ako sa na seba na foto pozerám, zdajú sa mi dobré, len majú moooc dlhú vlečku + originál závoj je aspoň 2x dlhý ako vlečka - čo sa mi zdá nepraktické :-(
Odpovědět
Profilova fotka
samain_night: bohužel ani jedny. Nejlepší jsou zatím ty první, líbíš se mi víc v širší sukni. Při dalších zkouškách ať ti šaty někdo vzadu drží a stahuje, ať vynikne postava, nebo ať ti je našpendlí. Jinak toho moc nepoznáme...
Odpovědět
Profilova fotka
...tak vlečka by se měla dát zapnout, je to tak snad u každých šatů, jinak by se v tom nedalo moc fungovat ;-) závoj je krásný, k obřadu a na focení bomba, záleží jestli ho plánuješ mít celý den, většina nevěst ho pak třeba odloží, takže pak by nebyl problém s délkou ;-)
Odpovědět
samain_night: sluší ti 1 a 2. Být tebou, zkusím 2 se závojem. Zdají se mi o něco málo lepší než 1.
Odpovědět
samain_night: z tychto podla mna c.1. Si velmi stihla, mozes si dovolit aj nadychane modely, take uzke kopirujuce postavu radsej nie, ale asi by som skusila este nejake poskusat, nie su to este tie prave ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
docela se mi libis v tech c. 2 ale byt tebou a mit tvou figuru jdu do daleko vetsiho experimentu
Odpovědět
Ahoj samain_night ;-) , podla mna ti z týchto modelov najviac idú: c.1 a c.2. Ale urcite by som este nejaké satky skúsila. ;-)
Odpovědět
Aj tie posledné sú krásne, aj farba ti pristane, no asi sú najlepsie. ;-)
Odpovědět
jasné, skúsime ešte toho dosť.. pridávam mne sľúbené skúšanie (a vyzlečenie figuríny) :-D a zajtra, keď vydá, pôjdeme do extravagancie trošku .. thnks za hodnotenia
Odpovědět
Profilova fotka
Samain, mne se nejvic libis v satech cislo 8 :-N Vetsina satu je Ti trosku vetsi, takze souhlasim s holkama: urcite zkousej dal ;-)
Odpovědět
najviac 2 a potom 1.
Odpovědět
samain_night: posledne su najlepsie, ale skusala by som dalej ;-)
Odpovědět
ahojky holky, můžete mrknout i do mého alba, mám svoje typy, ale chtěla bych vědět názor někoho jinýho...
Odpovědět
Profilova fotka
koopretina: Pěkně Ti sedí Evanie 3 a moc se mi líbí Orfea 13 a Orfea 12 jsou moc krásné ;-)
Odpovědět
koopretina: podle mně ti nejvíc sedí Orfea 10, Orfea 12, po nich pak Paloma 7, Paloma 9.
Odpovědět
koopretina, za mě nějvíce šaty z Orfea. 12 jsou krásné, ale podle mě dělají větší bříško, 11 ti moc nesedí, 10 na mě už moc zdobné ;-) takže za mě vítěz 13! nádhera x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?