Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
podla mna orfea 10,11
Odpovědět
koopretina, aj mne sa paci ta 13 ale ta Evanie 3 taky vrsok korzetu ti pristane...neviem ako ti radili predavacky....mne napriklad povedali ze mne sa nehodia taky korzet...ze musim mat len bez ramienok ... mne dost pomohli oni to uz maju v oku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Za mě paloma 6 ale bez toho ramínka kolem krku. Pěkné, elegantní, nezvyklé šaty.
Odpovědět
díky za vaše názory :-), šaty ze salonu orfea byly všechny opravdu moc pěkný, rozhoduju se mezi č.13 , č.10, č 9. všechny mě perfektně sedly a moc se mi líbí... šaty č. 13 a 10 mají vlečku, č. 9 nemá..... Možná ještě vyrazím ještě do jiného salónu a třeba narazím na něco wauuuu.... :-) dracica: jj máš pravdu, že "prodavačky" už mají hodně zkušeností, a když na tebe mrknou, tak ví co ti padne.., ale stalo se mi, že v různých salonech mě radily různě :-) spíš protikladně. Jednalo se o to zda pod šaty podprsenkou nebo ne. V jednom salonu říkali že rozhodně ano, a v druhém, že je to na obtíž...
Odpovědět
orfea 13:-) nebo ještě hned ty první...
Odpovědět
koopretina no ale aj tu ti kada poradi inak..je dolezite v akych sa ti citis dobre a co tebe sa paci..a na druhych nezalezi nie ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
paloma 9 a orfea 12
Odpovědět
Profilova fotka
koopretina: střihově nejlepší Orfea 12, ale nelíbí se mi barevná výšivka a pak jsou krásné Paloma 7.
Odpovědět
Profilova fotka
koopretinka: a Orfea 10 jsou rozhodně hezčí než Orfea 13
Odpovědět
Ahoj koopretina, podla mna tieto saty ti fakt idú: Paloma 7, Orfea 10, Orfea 12 - sú pekné ale "robia" ti o cosi sirsie boky a Orfea 13. ;-)
Odpovědět
Ja som za 4, 9 a 12 :-)
Odpovědět
paloma 7, 9 a orfea 12 ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Paloma6,Orfea13
Odpovědět
loopretina: Podla mna Orfea13 su na tebe najkrajsie (ozaj ako princezna), a na duhom mieste (ako jemnejsi variant) urcite paloma9. :-) Drzim palce v rozhodovani ;-)
Odpovědět
kopretina : ja by som poradila tieto satky v nasledovnom poradi: Orfea 13, Paloma 9, Paloma 7 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jednoznačně Orfea 13
Odpovědět
Profilova fotka
u mna jednoznacne palome 9 alebo orfea 10 ,tie ti krasne vytvarovali postavu ..este mozno orfea 13..inak ostatne ani jedny z nic ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kopretina, nejvice Ti to podle me slusi v Orfea 12, pak Orfea 13 a pak Paloma 9 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Orfea 13 ....kráááásne :)
Odpovědět
Orfea 12,13. :-)
Odpovědět
holky díky za názory, je fakt, že v orfea 13 jsem se cítila jako princezna byly nádherné, u orfea 10 jsem byla taky nadšená a jak říká nadula10 vytvarovali mi krásně postavu...
Odpovědět
koopretinka, jedny šaty krajšie ako druhé ;-) . Pekný výber, naozaj. Jednoznačne Ti nehorázne sadli Orfea 13!!!Ja som mala možnosť skúšať Palomy 6 vo Fany v BA. Tiež krásne šatičky ;-)
Odpovědět
koopretina orfea 13 a 11 :)
Odpovědět
Podle mě Ti nejvíc sedí Orfea 10. Samozřejmě jsou dost jiné, takže nevím jak se líbí, ale fakt Ti lichotí ;-)
Odpovědět
Ahojte a ja hlasujem za orfea13, bud tieto alebo žiadne... ;-) si v nich prekrásna ako princezná...
Odpovědět
Profilova fotka
Paloma 6 a orfea 12. Prostě se mi k tobě nějak hodí. ... ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, můžete mi poradit, které šatky se Vám na mě nejvíce líbí? Nějak se neumím rozhodnout:-( Všechny fotky mám v albu, prosím o komentáře... Moc a moc děkuju všem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se nejvíce líbí ty poslední, moc hezké a krásně sedí ;-) Pokud si nejsi jistá, určitě doporučuji ještě zkoušet dál ;-)
Odpovědět
ja by som poradila c.5-krasne ti sedia a este aj cislo 3, mas v nich krasnu sumernu postavu. Model c.1-starsi model, podla nie, model cislo 2-v nom mas vyslovene az "osi" pas :-N ale zda sa mi to potom take nesumerne voci prsiam (ale co by sme ini za to dali, ze ano :-D ), no a cislo 4-pekne ale velmi jednoduche, so svojou postavou si mozes dovolit viac 8-) este poskusaj aj ine ;-)
Odpovědět
zkoušej dál...ale pokud jen tyto, tak ty poslední..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?