Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
wera: díky, paní je nějaká chytlavá :-D Hlavně nevím na co se tady ptá, v albu je jasně popsáno co se dělo a co se bude dít a to že to byl překlep je jasné naprosto každému, takže nevím kde je problém :-D já totiž fakt miluju takové lidi co tady ani nemají albíčko a místo aby někomu napsali do gratulací třeba nějaké hezké přání, tak tam vpisujou kraviny, toť můj názor ;-)
Odpovědět
Holky klid :-) datum je opraven, mofa vi odpoved a jdeme dal :-)
Odpovědět
Profilova fotka
meindzi: já jsem klidná, vraťme se k tématu ;-)
Odpovědět
Ahoj meindzi ;-) Podla mna ti najviac svedcia: c.6. La Sposa, c.7.+8. MS - Geneva, c.11. MS - Rachelle a c.36. Trudy Lee. ;-)
Odpovědět
Ahoj meindzi, mne sa na tebe velmi pacia hned prve La Sposa (neviem aka je cena ale stoja zato ;-) ) a este MS Rachelle. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
claire: naprostý souhlas, ty LaSposa vypadají skutečně úchvatně a sedí jak ulité :-)
Odpovědět
claire767: 490,--EUR :-)
Odpovědět
meindzi - no, cena za pozicanie v podstate normalna ;-) uz som videla aj za 600 :-p ci dat tolko penazi alebo nie, to je zhava tema tejto stranky :-D zavisi na tebe aku mas predstavu ;-) ale saty su to pekne a sedia ti. ak si rozhodnuta si pozicat, tieto by boli podla mna dobra volba ;-) :-)
Odpovědět
claire767: ja jsem take videla saty i za 600,--EUR, ale tolik do toho nich urcite dat nechci...prijde mi to proste zbytecne... :-D
Odpovědět
Ahojky, potřebovala bych pomoci, mám už nějaké šaty vyhlídnuté, ale ještě pořád nevím které... Poraďte... www.morrilon.rajce.idnes.cz a nevím jestli se závojem nebo bez... díky za radu
Odpovědět
Profilova fotka
jé, právě jsem ti, morrilon, napsala do diskuze Princeznovských šatů...psala jsem, že líp ti sednou šaty z Palomy, některý z nich jsou jak kdyby byly šitý přímo na tebe. Šaty z Evanie ti nějak nesednou přes prsa - korzety máš posazený dost dole
Odpovědět
jj, asi nejvíc přemýšlím nad těmi v palomě cimg5665 jsou úplně nové, ještě ani neprané a nejspíše budu první kdo je bude mít, takže by se vlečka střihla dle mě.. nejspíše by se střihla tak,aby na zemi bylo tak 30 cm ještě se mi líbí ty v oriele... moc se mi líbí provedení
Odpovědět
Článek se načítá
morrilon: z palomy sedeli vsetky moc pekne, mne sa pacia 5678
Odpovědět
Profilova fotka
...tak pokud jde o Palomu tak za mě určitě CIMG5670, sedí Ti jak ulité a jsou fakt luxusní, postavu v nich máš dokonalou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
souhlasím s kajsav, jako druhé případně ty, co sis vybrala sama 5665, na ty v oriele bych moc nevsázela
Odpovědět
mě se moc na tobě líbily ty evanie cimg 5639.
Odpovědět
mě připadají zajímavé ty poslední v albu evanie - luxusní, originální takové nesluší jen tak každému a pak obr.23 evanie, jinak ti moc sluší vícero šatů z palomy.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se nejvíc líbí evanie CIMG5632. Sedí perfektně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Morrilon, hodne satu Ti sedi v tom prvnim albu Paloma ;-)
Odpovědět
a k memu vyberu uz nikdo? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
meindzi mně se bna tobě nejvíce líbí hned ty první la sposa a pak jsou ještě krásné trudy lee 58610. je to myslím foto 36-37. ;-) pěkné jsou i geneva foto č. 7, ale tam mi příjde, že ti nesedí moc přes prsa. nebo to dělá jen fotka? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Meindzi: Za me Maggie S. Geneva nebo Rachelle...Krasa x-) ;-) Jen nevim jak Ti ty Geneva sedi pres prsa...z te fotky to moc nejde poznat...
Odpovědět
meindzi: promin stáhla jsem pozornost na sebe, tak jsem si prošla ty tvoje fotky a dle mého ti moc sedí šaty na fotce č.6, na šatech na fotce č.7 se mi zdá,že se ti ztrácí pas.... foto č.11 moc hezké... sedí ti dobře a moc hezky řešená sukně ze zadu..jenom nevím zda bych pod ně nedala jinou spodničku no a šaty na fotce č.24 ti úplně nesedí nahoře musely by se to hodně upravovat a zbytečně tě zakrývají...(ty vpozadí s tím bolérkem jsou hezké...) ostatní mi nic neřekly...
Odpovědět
markys9+veronila: ty genevy byly krasne, jenom to chtelo trochu upravit prave na prsou :-) Ja mam trosicku problem, ze jsem vysoka 1,8m a to nepocitam boty a druha vec - mala prsa :-) vyber je pak trosicku omezen :-S
Odpovědět
Profilova fotka
meindzi: Mne se nejvic na tobe libi ty prvni, moc hezky ti sedi, a pak ty satenove s tim bolerkem. Ty krajkove moc zdobene se mi nelibi vubec, a ty stou moc mohutnou sukni mi pripadnou, ze hrozne pridavaji kila.
Odpovědět
Profilova fotka
meindzi: tak za sebe říkám šaty trudy lee 58610, pak se mi jako skoro všem tady líbí šaty La Sposa a Geneva...v takovém pořadí, jak je napsáno. A všude říkám, že rovně useknuté "výstřihy" sluší málokomu. Vždycky to chce aspoň malé srdíčko, jestli mi rozumíš... a to na těch mnou vybraných šatech je.
Odpovědět
meindzi: za mě la sposa první a nebo rachelle morrilon: podle mě ti sedí úplně všechny pěkně, nejvís se mi líbí 5621, 5639, 5660 a 5668 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
meindzi: Tak já jsem pro šaty geneva a rachelle. A geneva se mi líbí nejvíc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rachelle? co je na nich pěkného? Zepředu jsou hezké, ale copak se vám líbí ta podivně uchycená vlečka? Možná kdyby byly pořádně zašněrované, ale takhle teda nee...
Odpovědět
Profilova fotka
A když už jsme u sotterek, tak tyhle mě zaujaly a mohly by ti slušet: http://www.1-svatebni-saty.cz/Saty/43... http://www.1-svatebni-saty.cz/Saty/39... http://www.1-svatebni-saty.cz/Saty/43...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?