Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
vsetko su nejake stare modely, u poslednych je pekny len vrch - sukna o nicom, skusaj dalej :-)
Odpovědět
Jééé, moc děkuju holky, ono, prošla jsem už asi 9 salonů, a to je všechno, co mě zaujalo a co mi bylo velikostně... Mám v pase jen 55 cm, takže spousta šatů mi byla veliká, a málo kde na mě něco pěkného měli... :-( . Já osobně strašně moc tíhnu k č. 5, výborně se v nich cítím, sedí mi a líbí se mi... Jen bych si nechala upravit sukni, nelíbí se mi to nařasení, chtěla bych ji hladkou... No, a vložila jsem tady psaní o rady proto, že dneska, když jsem fotky ukázala v rodině tetám a sestřenicím atd., tak se jim č. 5 nelíbily, že v nich mám velké prsa a že je to nesouměrné... Tak mě rozhodily... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
...máš v druhém albíčku šaty od Maggie Sottero ty jsi nebyla zkoušet? ;-)
Odpovědět
Byla, ale na mě nic neměly, jen jedny, takové jako "mořská víla", ale nevypadaly na mě nic moc... I paní, která mě obsluhovala uznala, že jsem v nich taková utopená... Povídala paní, že Maggie dělají od velikosti 36 a já mám velké i 34, takže by tam byl problém se zmenšováním:-((( A většina, která se mi líbila, byla 38... Byla jsem jak na Vinohradské v Praze, tak i na Národní, na ty salonky jsem vsázela a :-(
Odpovědět
Ehm, holky, a dost blbá otázka, ale ženich by mě neměl ve svatebním do svatby vidět ani na fotce, coo? :-D Bych to tak zkonzultovala s ním, ale :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aha tak to je škoda, mají ty šaty většinou šněrovací tak jsem si říkala že by Ti nějaké mohly sedět, ale je fakt že jsi hodně hubeňoučká ;-) a na Národní v Nuanci jsi byla? ;-)
Odpovědět
ano... na vinohradské je Maggie, na Národní Nuance, a tam mají pokud ruším i St. Patrick, ale pořídila jsem na chlup stejně... ]-( Přitom jsem si myslela, jak to budu mít jednoduché a ani nebudu vědět, které si z množství vybrat, říkala jsem si, že modelky jsou hubené, takže v malých velikostech mají určitě výběr, ale už jsem oběhla 9 salonů, po Praze i okolí a nadšení mě přešlo... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
...v Nuanci mají Pronovias a st.Patrick teď ještě šaty od jiných značek, ale je fakt že to jsou takové "ženské" šaty, na to musí mít člověk nějaké křivky, mě tam všechno odstávalo přes boky a to nejsem ani zdaleka hubená jako ty ;-) tak nevím jedině zkusit salóny kde mají mix všeho a třeba budou mít i malé velikosti, napadá mě akorát andělské svatební studio, Kleinod a taky ještě Vewe
Odpovědět
Profilova fotka
xxxluciexxx: Jestli si musím vybrat z tohohle výběru tak jedině 5, ale ani ony nejsou ty nejlepší.. Možná by to vyřešilo šití šatů na míru - o tom jsi neuvažovala? Jsi hodně hubená, můžes si dovolit víc, větší extravaganci.. Myslím, že v Top Bride na nábřeží lze nechat ušít šaty na míru a pak je tam nechat, aby je půjčovali dál.
Odpovědět
xxxluciexxx: ja jsem mela zas problem se saty La Sposa a White One, meli jenom velikosti 36, nektere 34 a jenom par kusu 38, kterou jsem potrebovala...takze mozna zkusit tyhle znacky...ale v Praze jsem je nezkousela, tak nemuzu doporucit svatebni salon...
Odpovědět
xxxluciexxx: koukam na web stranky salonu nevesta na Praze 4 a maji tam i saty 32 ;-)
Odpovědět
je pravda, že ty prsa v nich máš velké, ale proč ne:-) co by za to jiné daly... a jinak, neřeš nějaké tradice, jestli tě může vidět, nebo nemůže, jestli se mu v tom chceš ukázat a poradit se s ním, tak mu to ukaž a příště ať jde klidně s tebou....já si šaty budu nechávat šít, ale konzultuju s přítelem všechno a ani by mě nenapadlo vybrat šaty bez něho, určitě by do salonu chodil se mnou:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kopretino, u mě jednoznačně vedou Paloma 9, krásně ti tvarují postavu.
Odpovědět
Ahoj xxxluciexxx, tak to más fakt nemilý problém, ale neboj, vsetko sa dá vyriesit. Podla mna satky c.5 ti náhodou svedcia. ;-)
Odpovědět
Ahoj xxxluciexxx, šaty číslo 5 jsou fakt moooc krásné ;-)
Odpovědět
xxxluciexxx: idu Ti uplne vsetky ale pre mna naj 4 a potom 5.
Odpovědět
holky, ked ste take rozpisane, tak mrknite aj na moj album, prosim... :-) diky za rady
Odpovědět
Meindzi,jednoznačně ...saty trudy lee 58610
Odpovědět
hanyli: neprijdou ti moc?
Odpovědět
Nee, jsou moc krásné a máš v nich pěknou postavu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, tak se jdu taky poradit, jestli poslední šatičky v albíčku (Dolomita) jsou ty pravé? :-) :-)
Odpovědět
Z těch všech, co v albu máš, tak jednoznačně ty poslední
Odpovědět
Ty šaty dolomita jsou hezké ,ale nejpěknější postavu ti dělají šaty č.9.
Odpovědět
Holky, strašně moc Vám všem děkuju za názory!! Co se týká andělského sv.studia, tam jsem byla, šatků dost, ale malých výběr nic moc v bílé barvě... A v nevěstě jsem moc nepořídila, byla jsem jak na Praze 4, tak i na Praze 9, ale co měli v 32, nebo 34, tak byly modely z dost staré doby. Fotky mám doma v počítači a fakt teda neee, tak maximálně pro zasmání :-D A z kleinodu jsou první troje, tam mi nabídli v mé velikosti 5 šatků, ale troje z toho byly docela ucházející, viz. foto 1,2,3, takže tam mě nabídka zaujala nejvíce. Pak jsem ještě navštívila Adinu, ta mě zklamala - všehovšudy nabídka dvou šatů v bílé barvě vel. 34, jinak všchno ve větším:-( A co se týče šatků č. 5, ty jsou právě jediné od firmy, která šije na míru, takže ty by byly dělané přímo na mě...
Odpovědět
Ahoj verisek.s, tak svedcia ti takmer vsetky satky, napr. aj Fedra aj Dolomita. ;-)
Odpovědět
verisek, tie Dolomita ti velmi svedcia :-) ale takisto sa mi pacia na tebe c.9 ako uz pisala rakaja :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: Dolomita ti moc sluší, jsou nádherné ale líbí se mi taky La Sposta Fedra ;-) jsou hodně podobné akorát má každá jinak řešený vršek...
Odpovědět
Profilova fotka
xxxluciexxx: nejvice se mi na Tobe libi cislo 4, ale i saty cislo 3 a 5 Ti slusi... Zkusila bych ale trosku mensi velikosti ;-) Verisek, Dolomita Ti slusi, ale mne se nejvic libis v satech cislo 4 nebo 5 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
xxxluciexxx šaty č. 5 ti pekne sedia tie sa mi najviac na tebe pačili
Odpovědět
verisek: Určitě Dolomita, nejlépe v nich vypadáš, mají pěkně řešený vršek a vypadají na Tobě nej... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?