Svatební cesta - Dominikánská republika. Poraďte!

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, zakládám téma už přímo na Dominikánu - našla jsem pouze tipy kam na svatební cestu apod. a takové rady už nepotřebuji, proto zakládám nové. Máme 5* hotel, all inclusiv, Punta Cana, 21 nocí, říjen-listopad. A chtěla bych se zeptat: - jaká všechna očkování? Žloutenka, co dál??? - kam na výlety,kromě hlavního města? Chtěli bychom aspoň pět výletů... - s kým a jak na výlety? S CK nebo s domorodci...??? - měli jste i nějaký léky proti střevním problémům? My než jsme jeli na Djerbu, začli jsme něco brát a brali celou dobu pobytu a vše bylo OK. Nevím, jestli je něco podobného nutného i sem... - další zajímavé tipy - varování před... ??? - jsou ochotni komunikovat v angličtině? - co s sebou vzít - co by nás nemuselo napadnout ;-) - jak se tam pohybují ceny různých suvenýrů a blbůstek, jinými slovy kolik peněz, když jídlo máme a výlety do toho nepočítám ;-) to je asi vše, předem všem moc děkuji za rady. Už se tam strašně moc těšíme a chtěla bych toho vědět co nejvíc, abych si to tam pak mohla co nej nej užít a nemyslet na to, že jsem zapomněla tohle očkování, ... ;-) x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky. Viva wyndham je řetězec hotelů a mají je po celém světě se stejnými službami a vypadají téměř stejně.. jen v některých zemích nedělají all in, to už si nepamatuji kde.. To nám tam cpali do hlavy ty lidi v modrých uniformách tam, nechali jsme se od nich přemluvit na nějakou jejich propagační akci, nevěděli jsme, co po nás chtějí, no a hodinu jsme poslouchali, jak je výhodné si předplatit jejich řetězec hotelů na x let, že pak můžete kamkoliv a v ceně jsou asi 4lidé.. no ptákovina, když jsme to přepočítali s letenkou, tak je pro nás výhodnější jezdit s něm.cestovkou a navíc člověk může pokaždé jinam, takhle by byl třeba 10let uvázán jen na jejich hotel.. Mag: my minulé vánoce v té akci dělali ty nástěné velké kalendáře 4 a dohromady to vyšlo na 1000Kč ;-) Jiřinko: když bude miminko, tak si myslím, že ti nějakou dobu cestování ani chybět nebude, budeš mít plnou hlavu jiných starostí a nikdo neříká, že až přestaneš kojit, ž enemůžete někam vyrazit a mimčo nechat babičkám, aby jste si zase užili sami sebe, no anebo i s mimi se dá cestovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci jezdit i s mimčem :-) Evax to je hezká cena, já koukala na ten stolní kalendář. Používá ho babička i tchýně. Do nás také něco hučely. Já jsem to pochopila, ale dělala jsem, že nevím, co chtějí. Docela mně to obtěžovalo, nedalo se projít kolem hlavního baru k recepci bez obtěžování.
Odpovědět
Profilova fotka
Nás to taky štvalo, snad týden se nás každodeně ptali, kdy jsme přijeli, kdy odlétáme, pak vždy Petr jen zamával tím prstem, aby si vzpomněli, že s náma už mluví po několikáté.. no a jednou jsme byli trošku víc cáklí, tak jsme jim vše odkývali, a pak museli na tu sejšn, ale byla to jen hoďka a provedli nás i po pokojích v Palaci, kam ubytovávají ty předplacené hosty.. holky hukot, koupelna v mramoru a celkem luxus :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To já bych taky chtěla jezdit s prckem, nebo pak nechávat u babičky, ale uvidíme. Možná ani nebudou penízky. Nás ty lidé vůbec neotravovali, jen ten pán s CD, ale my si s ním povídali, protože jsme nějaké chtěli. Jinak tyhle akce jsme zažili na Kanárech. Taky jsme nějaké hotely projezdili a bylo to nádherné. Říkali nám, že si zaplatíme např. na týden apartmán a pak můžeme měnit s lidma z jiných států, co je mají v tom řetězci taky. Ale je to bez jídla a bez cesty. Což pak vyjde většinou o dost dráž. Mončo, my máme za 70 Eur přímo u Kolosea. Hledala jsem na www.hotelinroma.com a mají tam i levnější, ale je to o něco dál. Ale třeba u toho hlavního nádraží a je tam hned metro. Pak jsme koukali myslím ještě. www.venere.it a tam si zvolíš i cenové kategorie. A když jsi vemeš, že je to v centru, tak v Praze by ses ubytovala třeba za dvojnásobek.
Odpovědět
Profilova fotka
holky Míša se ještě neozvala :-o a já letím jak blázen domů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jiří a to je cena za osobu? Moje švagrové tchýně si koupila takhle kanáry, ale asi před deseti lety, internet neměli, no prostě byli tam jednou a konečná, vůbec se to nevyplazilo. Kdyby člověk měl dos peněz a ta akce se vztahovala na celý řetězec ve všech státech, kde je hotel, tak by to bylo fajn. My na to mít nebudeme. Já opravdu musím spadnout na zem a uvědomit si, že ta svatebka byl nadstandard a raději si starat o pěkné bydlení. Ta holčina co píše tu recenzi z Mexika, tak přesně takový pokoj popisuje, no naše líbánky je bohužel nezajímaly :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
mag koho mezajímali líbánky..a o jakém hotelu se tu bavíte?? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím tím na recepci v té naší Vivě, psala jsem tam i mail, ale ani lepší pokoj, ani ovoce a šampus, prostě nic se nekonalo. Ale to nevadí, zkusili jsme to a nevyšlo to. Popiji koukej už vstávat a nenapínej nás.
Odpovědět
Profilova fotka
sfvojap-tak to mi čekáme pdoklady tenhle týden a jestli nepřijdou tak uvidí ]-( ]-( já tohle čekání nemám ráda...kort když letím od jinud a přes němce,jsem zvědavá zda nakonec odletíme :-N ale všem se to povedlo tak snad nám také jiřinko tak co vyvolávačka nic?jestli ne tak jsi určitě těhu x-) ale je mi divné že tam nic neviděl :-o mě řekl zpoždění od MS 14 dní at přijdu a udělá ultrazvuk,že už by tam něco vidět bylo =-) tak ti nevím...abych tam nešla zbytečně :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo kde jsi???já se kvůli Tobě honím běžím z práce :-( ]-( :-D a ty nikde????? nás pěkně napínáš :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem ted napsala asi na milon radku vse a ono se to cely smazalo....
Odpovědět
Profilova fotka
nez sem to napsala (asi hodinu a pul) :-( tak me system automaticky odhlasil....me se to uz nechce psat znova, achjo :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
napiš znova :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pipii: to je na provaz, taky se mi to párkrát stalo :-( nepsala ¨jsi o tom mail třeba nějaké kámošce nebo tak, že by jsi nám to jen překopčila sem? Jsme všechny fakt dost zvědavé, myslím, že budeš přinucena to stejěn ještě jednou napsat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Miško, tak to se ti do toho už asi nebude moc chtít, vid :-| Musíš si to hned raději zkopírovat. Ale máš smůlu, mi se těšíme na zážitky, tak nás nenapínej ;-) Mončo je to cena za dvoulůžák se snídaní :-) Markétko, tak zatím nic :-N Ukazoval mi to na ultrazvuku a viděli jsme tam malou bílou tečku, říkal, že to může být ono, ale třeba nemusí. Tak se právě uvidí za těch 14 dní. Já měla zpoždění cca 10 dní, bohužel nevím jistě, protože si nepamatuji tu poslední přesně :-( Prý to potřebuje vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
aha, zase taková hrubka: my!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jdu si udelat jidlo a potom se pokusim tu 1,5 psat znovu....tyy jooo to snad neeee!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Pipiii tak to máš smůlu, koukej si dát panáka a napsat znovu :-D . Já po zkušenostech s beremese si vše píšu ve wordu a pak to kopíruji. Jéééé malá bílááááá tééééčka, to je pěknýýýýýýýýýýýýý. Jinak ta cena za dvoulůžák tu už je dobré, ale pro jednoho se mi to zdálo dost. Pošleš mi prosím odkaz? Já o tom Římě začínám vážně uvažovat. Moc by se mi to líbilo na jaře od března do května., když už nestihneme podzim a máme tu Paříž.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky kašlete na ten pravopis, nebo vytáhnu pravidla, protože to sledujete :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo Mončo, je to tak :-N Já tu stránku mám doma, tak až dorazím z práce, tak to hned pošlu, ju. Míšo, je mi tě líto, ale už se mi to taky stalo. Většinou mě nebaví psát znovu ani 3 věty.
Odpovědět
Profilova fotka
hele ja to opravdu psala 1,5h bez prestavky y to pisu docela rychle, takze se najim, pustim si nahlas hudbu a dam se znovu do toho:)
Odpovědět
Profilova fotka
Mag: to ubytování, co má Jiřinka je moc hezké a taky si myslím, že se s nídaní pro 2 je to dobrá cena.. Nechávala tady nedávno odkaz, pokoušela jsem se ti ho těď najít, ale bohužel, stránek je moc a času málo :-| Jiřinko: a pociťuješ na sobě nějak tu změnu stavu? Vůbec nám nic o tom nepíšeš a my jsme tady z toho všechny totál vydřený :-D pipii: najez se a pusť se do toho, je to strašná škoda, teď už tobudeš strašně zkracovat, protože tě to nebude po druhé bavit, viď :-S tak to teda néééé!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jirinko,jeee co to tady ctu????:)...tedaa ani nevis jak bych taky moc chtela:)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tohle je teda super cena :-o :-. http://airstop.cz/last-minute/dominik...
Odpovědět
Profilova fotka
huustaaaaaa cena:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jdu na to, jdu se rozepsat znovu a radsi ve wordu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
yany: tak to je paráda, to je už levnější než egypt!!!! x-) Škoda, že už nemám dovču :-( to je až neuvěřitelná nabídka, co :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neskutečný, jako svatební cestu bych si hotel 300m od pláže nevybrala, ale jen tak za odpočinkem a poznáváním, to snad není ani možný, i letenka snad stojí víc. Mít penízky , tak nějak navíc a dovolenou, tak jedu hned.
Odpovědět
Profilova fotka
pipii-šup,šup :-D :-D jo ty ceny jsou lákavé,jenže při mém zaměstnání nemůžu jen tak přijít a říct zítra odlítám,mějte se tu :-S :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mag já mít penízky tak letím i bez dovči a vezmu si neplacené volno :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?