Svatební cesta - Dominikánská republika. Poraďte!

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, zakládám téma už přímo na Dominikánu - našla jsem pouze tipy kam na svatební cestu apod. a takové rady už nepotřebuji, proto zakládám nové. Máme 5* hotel, all inclusiv, Punta Cana, 21 nocí, říjen-listopad. A chtěla bych se zeptat: - jaká všechna očkování? Žloutenka, co dál??? - kam na výlety,kromě hlavního města? Chtěli bychom aspoň pět výletů... - s kým a jak na výlety? S CK nebo s domorodci...??? - měli jste i nějaký léky proti střevním problémům? My než jsme jeli na Djerbu, začli jsme něco brát a brali celou dobu pobytu a vše bylo OK. Nevím, jestli je něco podobného nutného i sem... - další zajímavé tipy - varování před... ??? - jsou ochotni komunikovat v angličtině? - co s sebou vzít - co by nás nemuselo napadnout ;-) - jak se tam pohybují ceny různých suvenýrů a blbůstek, jinými slovy kolik peněz, když jídlo máme a výlety do toho nepočítám ;-) to je asi vše, předem všem moc děkuji za rady. Už se tam strašně moc těšíme a chtěla bych toho vědět co nejvíc, abych si to tam pak mohla co nej nej užít a nemyslet na to, že jsem zapomněla tohle očkování, ... ;-) x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, to ty fotky ale jsou dost drahý, viď. Tak jsem na ně zvědavá. My si kupovali 2 z lodi ze Saony a každá asi těch 10 USD, ale nejsem si jistá. Kdy myslíš, že stihneš ty fotečky?
Odpovědět
Profilova fotka
A jak je tam vůbec spokojená Kalex, kdy se má vrátit?
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo pak mi musíš napsat kde jste koupili ten balíček ta cena za výlety je úžasná 8-) a to jeden den bylo safari a druhý den saona??
Odpovědět
Profilova fotka
fotecky dam asi az v noci, mame uplne posunuty ten cas:-Dtakze se nam nebude chtit spinkat, urovnalo se to ted mezi nama opravdu hodne.ten tyden byl oprabdu kratky, ale oprabdu hodne jsme toho stihli jeli jsme jeste na kanoi a hrali tenis, myslim ze super vyuzity cas. Miminko bych strasne moc chtela ale jsme moc mlady, uvidime jak manzilem dopadne s novou praci. Jinak jsme meli cely tyden doma otevreny okna, po tom malovani, takze tu mame porad jeste strasnou zimu, byla vypnuta i elektrina, takze v boileru byla studena voda:-D a v praci mi rekloi ze nejedu na ten parnik cesat ty miss tak jsem to hodne oplakala, nechci si nejak fandit, ale jsem jedina ktera soutezim, cesu modelky, myslim ze mi to udelali naschval ze sem ted mela dovolenou, vybrali mou kolegyni, ktera je jeste maldsi a sama mi rikala ze se boji neco takoveho cesat a ze ji to ani moc nebavii...Ja jsem kvuli tomu ted delala pred dovcou tri modelky do souteze a doufala jsem si ze se budou koukat na to jak kdo pracuje....mrzi me to tak jsem to oplakala...jsem nejaka precitlivela:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj jeden den safari a druhy den saona, melo se jet na saonu uz dva dny predtim ale hodne hralo roli pocasi..takez to porad menili. Kalex tam je asi take moooc spokojena, dneska by uz take mela odjizdet domu, jen jsme se videli malo, moc jsme spolu nepokecali ale mame spolecnou fotku na saone:)....
Odpovědět
Profilova fotka
míšo to se nedivím že tě to mrzí,když něco slíbí a pak tě takhle dají na druhou kolej to se nedělá ]-( jsem ráda žes se to mezi vámi urovnalo....zima?to mi povídej je tu hnusně ;-( Míšo nezapomeneš na mě s tím výletem?nebo mi napiš kde jste ho koupili cestu nebo tak něco ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tu svatbu jsme vzdali, pac oni to chteli delat i s jidlem atd, nam to prislo uplne zbytecny za 500 dolaru at si to strci do kalhot:) ty fotecky byl lepsi napad:)
Odpovědět
Profilova fotka
hned jak prijde kubik tak napisu nazev je to v rovne ulici podel hotelu, jeden obchudek vedle druhehom v tom prvnim dopise co jsem sem psala a smazal jsme jsem psala nazev ale pak se mi vakouril z hlavy..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo Miško přecitlivělá, čím to bude :-D To já jsem teď taky a hodně ;-) Ale chápu, to musí hodně mrzet, hlavě když se těšíš a víš, že je to pro tebe velká šance. A jestli se jí moc nechce, tak proč to neřekne? Je fajn, že vám to takhle pomohlo, tak se ta dovča moooc vyplatila :-) Taky jsme jeli na kanoi a tak daleko, že pro nás přijeli na člunu :-D Nechtěla bys dát alespoň malou ukázku do svatebního alba nebo do příprav? Jsme tady hrozně zvědavý, tedy alespoň po tom stráveném čase tady to mohu říci i za ostatní, doufám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kalex už to taky končí? Myslela jsem, že jela na dýl. A s tim miminkem, já si vždycky přála být mladá maminka, ale kvůli škole jsem to musela přehodnotit.
Odpovědět
Profilova fotka
mě ani nejde o název jako spíše kde to je? :-) takže až přijde kubík zjisti cestu a název :-D PROSÍÍÍÍMMMMM,MĚ na tom láká ta cena za oba výlety x-) hod pár fotek do alba prosííímmmm ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja peru jak blazen jedna varka za druhou, musim to tady dat malinko do kupy, cekam do hodky tchyni:-D takze ty fotecky sem hodim az v noci :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mury mam fotku pred tou cestovkou, kdy odjizdis?:) kuba rikal ze jsi nasi dovolenou prozivala vic nez my:-D:-Dnekdy se musime videt:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pipiiii to je síla v té práci. Závist hýbe světem. To je super, že je vše O.K. Já také dávala fotky na rajče. Jiřinko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky jak jste to delali v DR s komary????? ja se strikala porad ale denne jsem mela pres 10 obrovskej stipancu i na obliceji a mam je doted?!?!:/
Odpovědět
Profilova fotka
proč to říkal :-o :-o ?? :-D to nebude problém bydlíme od sebe kousek ;-) tak mi napiš šlo se do prava či do leva a kolikáty baráček?a já to najdu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkně nás napínáš, ale tchýně to chápu :-D Já se musím už konečně pustit do žehlení. Manžílek včera hledal mikinu a já řekla, že je určitě nevyžehlená a prý to není možný, protože jí musel mít na sobě naposled tak v květnu ]-( Nejhorší je, že má asi pravdu. Holky, jdu se do toho pustit. V 7 se vrací z baráčku, tak ať vidí, že nesedím jen u vás ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak už jsem psala, my z komáry problém neměli. Vašík měl nějaké štípance, ale vůbec nevěděl od čeho, spíš to byly jen takové červené flíčky. Asi záleží na období.
Odpovědět
Profilova fotka
samozřejmě "s" komáry :-D Promiň Mončo :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ty komari byli asi kvuli tem destum co tam byli... ten ital je hned prvni v rade a kdyz pujdes smrem od hotelui do leva je to asi 3. kramek. Kdy jedete market?
Odpovědět
Profilova fotka
já nechci itala chci ten krámek jak jste to měli vy za 280 doláčů?? :-) jedeme 2.10
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo my komáry neměli, jen z výletů, ale i to stačilo. Jiřinko ty červené tečky jsou od těch naprosto mikroskopických černý mušek ;-) . Jiří a co když ti přivezu i moje prádlo a zase jsme u těch zakletých domácích prací. Fuj. Já se těším na fotky. Mně vůbec nenapadlo nechat si udělat fotky a přitom jsem říkala, že je škoda, že u těch postelí nefotí a to jsem každý den šla okolo stánku s fotkami a tam měli vystavené velké fotky. Jsem trubička. My máme tři fotky se zvířátky jednu za 10 USD, ale vždy tam vypadáme hrozně :-D . Já tyhle fotky nemůžu najít a také nemůžu najít album, které jsem si tam také koupila.
Odpovědět
Profilova fotka
já mám takovou radost :-D manžílek kývnal na ten výlet jak byla Pipii-Míša za těch 280doláčů,takže uvidím i Safari juchůůůůů x-) profi fotky ze saony nějak nemusíme,vyfotíme se tam sami nebo od někoho :-N ale určitě si necháme udělat prý profi fotky u hotelu se zvířátky nebo u postýlky...pak si ještě půjčíme skůtra to je tak vše.... 8-) ale i za to jsem ráda... ted mi volala kamarádka co nás povezou do Lipska benzín nás vyjde jen 1000kč,ještě berou jejich bráchu a prý tam přespí v lipsku kouknou po památkách a druhý den je tam nějaká veliká výstava lodí a oni ty kluci jsou blázni do lodi tak spojí užitečné pro nás s příjemným pro ně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, tak u mě by jsi neuspěla, nakonec jsem začala až v osm :-| Markétko a oni za tu cenu pro vás i přijedou? Nás tam odvezli naši - byla to součást svatební cesty ;-) Už nás tam bylo tolik a každá zjistila něco nového. To se ti to hezky vyplatilo, viď Murynko ;-) Nám se líbila i ta Catalina s tou řekou a viděli jsme dům Michaela Jacksona :-) Máte na výlety hodně času a ono je lepší, když se to flákání u moře prolne výletama, protože jinak je těžké tam v kuse vydržet. Sluníčko je silný a potřebuje si to od něj trochu odpočinout. I když na Saoně jsi taky jen na sluníčku, tak je to zase něco jiného. Ta Míša mi dává. Zase to nevydržím a všechno budu prohlížet zítra v práci ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
já až někdy po práci ]-( jiřinko :-( to se mi tedy vyplatilo opravdu moc :-D víme do čeho jdem a co můžem čekat... x-) bojím se trochu letu a ubytování :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak to je šílený. Kdo tam chce jen cestovat a nepotřebuje AI, tak pro něj je to úplně super! http://www.airstop.cz/last-minute/dom...
Odpovědět
Profilova fotka
holky uz jsem tu, tchyne odjela, tak se jdu vrhnout na fotky, to video je krasne z toho safari:)... mury ta cestovka se jmenuje SEA VIS TOUR
Odpovědět
Profilova fotka
Jiří já si myslím, že se vyplatí jet za těch 15 000 s plnou penzí. Ty 4000 tam na 100% projíš. Já čekám, až se natáhnou fotky do happy fota, mají fotku za 1,9, přiznám se, že jsem nikdy fotky z CD nevyvolávala, tak ani nevím, kolik to stojí. Z DR fotoknihu dělat nebudu, ale album chci.
Odpovědět
Profilova fotka
mag, posles mi odkaz na rajce??? ja obracim fotecky, pk je promazu, no je toho dost:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak mam tu alespon od fotografky rano vlozim vse ostatni, musim je trosku zmensit:) pipiii.rajce.net
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?