Svatební cesta - Dominikánská republika. Poraďte!

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, zakládám téma už přímo na Dominikánu - našla jsem pouze tipy kam na svatební cestu apod. a takové rady už nepotřebuji, proto zakládám nové. Máme 5* hotel, all inclusiv, Punta Cana, 21 nocí, říjen-listopad. A chtěla bych se zeptat: - jaká všechna očkování? Žloutenka, co dál??? - kam na výlety,kromě hlavního města? Chtěli bychom aspoň pět výletů... - s kým a jak na výlety? S CK nebo s domorodci...??? - měli jste i nějaký léky proti střevním problémům? My než jsme jeli na Djerbu, začli jsme něco brát a brali celou dobu pobytu a vše bylo OK. Nevím, jestli je něco podobného nutného i sem... - další zajímavé tipy - varování před... ??? - jsou ochotni komunikovat v angličtině? - co s sebou vzít - co by nás nemuselo napadnout ;-) - jak se tam pohybují ceny různých suvenýrů a blbůstek, jinými slovy kolik peněz, když jídlo máme a výlety do toho nepočítám ;-) to je asi vše, předem všem moc děkuji za rady. Už se tam strašně moc těšíme a chtěla bych toho vědět co nejvíc, abych si to tam pak mohla co nej nej užít a nemyslet na to, že jsem zapomněla tohle očkování, ... ;-) x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://airstop.cz/last-minute/dominik...
Odpovědět
Profilova fotka
markétko, máš ho tam, tak jsem tedy zvědává :-N Jinak kdyby jste se chtěli mrknout, tak jsem do alba příprav dala fotoknihy z happy fota. Foťák mi fotí špatně, ale jde to vidět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
yany, tak ta první cena je úžasná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jiřinko super moc krásnéééé :-) také pak chci dělat z DR x-) tak už bys to tam měla mít :-D na mailu yany-ta první cena fakt super,ale moc nás nezlob :-D |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak děkuji příteli, už jsem se podívala ;-) Murynko, já bych u toho nejraději sedělap pořád. Chtěla bych udělat ty knihy i na předchozí dovolené, i když už máme fotky vyvolané. Musím jít udělat miláčkovi večeři, za chvíli se vrátí z tréninku ;-) Ale za chvíli jsem zpět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ještě jsem ti poslala jeden,ten je legrační :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a Míša už by měla být zpátky že??? :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
No tak mně kope jeden kopanec do zadku za druhým, většinou né úplně mou vinou :-) , ale mezitím se i občas něco povede. Na druhou stranu jsme zdraví a to je v životě nejdůležitější. Holky, né každý musí být smolař, někdo má štěstíčko. Jiřinko, já si naopak myslím, že Vám všechno na sebe logicky navazuje.
Odpovědět
Profilova fotka
Myslíš Mončo? Abychom se moc rychle nevyčerpali :-D A máš pravdu, hlavně že jste zdraví a nakonec i šťastní, viď ;-) Markéto, já si také myslím, že by už tu Míša měla být. Měli to do 14.9. nebo do 15.9. Nepsala ti sms? Dlouho se tu také neukázala fsvojap. Ale asi toho má hodně, v sobotu jí čeká svatba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nepsala mi,já jí nechci otravovat :-N myslím že dnes měli přiletět :-o al nejsem si jistá no jo Pája toho má asi hodně,na ní tel.číslo už mám abychom se tam sešli x-) hrozně mě tlačí břicho takové křeče do podbřišku ;-( dost to bolí |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holkyyy jsem tu :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Miško, tak tě zase vítám. Dneska už musím vypnout počítač, ale moc se těším na vyprávění a fotečky. Pa a dobrou noc :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
murynko promin ze jsem neodepisovala, nesli odesilat mms, sms, tak jsme nekdy museli i volat a to dost lezlo do penez. S kalex jsme se sesly, je to super holcina, ale i kdyz jsme byli par metru od sebe tak ani tam nam nesli mezi sebou posilat smsky.
Odpovědět
Profilova fotka
zitra sem vse napisi, jak to probihalo atd.. ..vlozim sem pak nejake ty fotecky:)..ted se jdu najist a spat:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ahoj to nevadí já jsem si to myslela :-) ach jo a já seto dočtu až zítra odpoledne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zase jen tak v rychlosti, máme už napečíno, ale v pokoji mám jak po výbuchu, tak to musím trochu pofackovat a v tom bordelu najít číslo na květinářku :-D a v kuchyni máme vyvěšené úkoly přesně po dnech, kam je potřeba zajet, co kde v kolik vyzvednout... tak snad to v sobotu dopadne bez větších zádrhelů, počasí nachávám osudu, mám zamluvené k šatům i bolerko, tak doufám nezmrznu mury - podklady z cestovky nám ještě nepřišli , zítra tam zavolám, ale zatím to nijak nehrotím, chvilku jsem pro jednu CK pracovala, tak vím, jak to tam chodí :-) pipiii - těším se zprávičky o vaší dovče :-) jiri - držím pěstičky, aby to s mimi vyšlo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap držím palečky, všechno bude super, uvidíš. Ahóóóóóój pipiii, tak jak bylo? Povídej, přeháněj. Jestli máš ještě volno, tak určitě ještě spíš. Vrátit se zpátky do našeho časového pásma je síla. Těším se na fotky a na vyprávění.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, to je novinek :-) já už chci mít net zase doma, to je strašné utrpení..ale na druhou stranu máme doma už jakž takž vybaleno, nic mě nesvádí k tomu, ležet u kompu 8-) Pipiii: vítám tě zase v ČR, už s enemůžu dočkat, až se probudíš a napíšeš zážitky x-) Jiřinko: fotoknihy jsem vyzvedla včera, jsou naprosto super, opět musím poděkovat za doporučení ;-) Manžel byl z toho unešen, je to určitě lepší než klasické album, přesně jak jsi psala, je to lehčí a přitom hromada fotek, no mám z toho obrovskou radost x-) Jo a ohledně té švagrové, já mám zase opačný problém, je teda taky super, moc si rozumíme, je o 2 roky starší, s Petrovo bráchou jsou spolu asi 5let a před 3 lety byla již těhotná, ale v 5.měsíci jí museli vyvolat porod, protože dítě mělo roštěp páteře, takže o něj přišli :-( No a od té doby nemůžou otěhotnět, jí to trápí a já se strašně bojím, jak to vezme, když náhodou otěhotním dřív.. Ona to podle mě bere i trošku jako závod o první vnouče pro naše tchánojc, protože ti se nemůžou dočkat. A fakt mám strach, aby to nějak nezkalilo naše vztahy se švagrovou, když se nám to povede dřív, aby se netrápila a neuzavřela do sebe.. :-( Mag: Podařilo se ti, prosím, něco zjistit ohledně těch papírů? Jak to trestají vím, to mi včera paní na přestupkovém pěkně povyprávěla, spíš by mě zajímalo, zda je třeba možnost, že mu to odpustí a šel by jen s pokutou, jestli tohle můžou anebo musí vzít řidičák.. Moc ti děkuji za účast, ty si to umíš asi nejlííp představit, jaká jeto tragédie, protože kdyby se tohle stalo tvému drahému, tak je asi taky nahraný, viď. Včera jsem se poprvé od maturity večer modlila :-) Mury: jak jsi psala, že to máš nepravidelné, byla jsi s tím u lékaře? To se dá prý nějak upravit.. nebo ono se to spíš srovná samo, viď, jsi také chvíli po vysazení. Fsvojap: držím moc palce, aby sobota klapla dle tvých představ a aby bylo krásně!!! Jo a napiš mi třeba do IP tu firmu, jak jsme se o tom bavily ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evax. Ta moje kamarádka, co jako jediná zůstala na dopravce, tak je z manželem v Itálii, byli tam jen na pár dní, ale stále tam není. Už jsem jí psala, ale žádná reakce. Nejpozději se uvidíme v sobotu, ale hned až dorazí, tak se poptám.Představit si to umím, Pavel by si musel zařídit někoho jako řidiče, jinak by to prostě nešlo.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky o jíká fotoknize mluvíte? Mně přišla nějaká nabídka sem do pošty a nabízí mi 500Kč slevu. To je ono? Já o tom uvažuji jako dárek pro mamču a babičku k Vánocům a i pro nás. Zatím jsem udělala jedno album pro naše. Fotky mám od fotografky vyvolané, tak je musím zužitkovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Mag: jde o fotoknihy od Happy fota, byla tam akce 50% slevy na fotoknihy, takže 64stránková mě vyšla na něco málo přes 600Kč, nechala jsem udělat rovnou 3 svatební, 1 pro nás a i pro naše a tchánojc. Vešla se tam komplet celá svatba a na 2 stránky ještě svatební cesta :-) Ještě čekám, až zase bude akce, tak udělám knihu z DR x-) Jo a přišla mi nabídka na mail od Skyeurope, už mají zase akci na letenky!!! Lety od listopadu do března za necelých 200Kč včetně poplatků, mrkni na to ;-) Jdu hledat nějaký vhodný termín a místo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evax a můžeš mi poslat odkaz? Nevím jak se tam dostat. Holky koukala jsem teď na Mexiko a ten náš hotel má hotel i v Mexiku, za podobnou cenu a podle recenze i podobnými službami http://airstop.cz/last-minute/mexiko-... Ta cena je super. Musím se podívat, na ten odkaz, jak nabídli tu slevu, ale tohle by se mi líbilo víc, protože ty knihy chci také tři.Tak počkám, třeba ještě bude akce. Asi to probíhalo když jsem byla pryč.Jsem ráda, že jsem si jí neobjednala od fotografky, myslím, že tenkrát byla okolo 5000,- :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Mončo, o tomhle hotelu už jsem psala - ten mám také vyhlídnutý a není v Cancunu, což se mi líbí. Ta sleva na 500 Kč je od hey smile, tam bych si chtěla udělat pak knihu z Říma, protože jinak je tam bez akce u happy fota levnější. Můžeš si tam vybrat hezké designy a pak jen v kládáš fotografie. Mě se to bohužel na mé fotky nehodilo. Tak se na to mrkni, je to hezký, já už mám ten prográmek stáhnutý. Evičko, tak jsem koukala na ten skyeurope také včera. Jenže když jsem tam dala Řím, cena sice byla levnější, ale pak tam ještě přibilo cca 1500,- poplatky :-( Ale na druhou stranu, i když teď mají akci, tak nám to vychází stejně a neprodělali jsme.
Odpovědět
Profilova fotka
Mag: tady je ten odkaz: http://www.skyeurope.com/cz/specialni... Ta akce od happy fota určitě ještě bude v prosinci před Vánoci, bylo to přeně tak i loni ;-) To jsme nechávali dělat našim a tchánojc a babičce zase nástěný kalenrář s našima fotkama.. moc se jim to líbilo, dobrej typ na dárek! :-) Jiřinko, jak je možné, že k tomu přibilo ještě za poplatky? Vždyť tam píšou vč. poplatků, jsou to lumpové :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak na to skyeurope koukám a taky mi k tomu vždy přiskočí poplatky, jak je to možné, když tam všude píšou bez poplatků???? Jo a te´d jsem si všimla toho strašnýho překlepu nahoře.. samozřejmě jsem chtěla napsat přibylo :-N .. píšu to v rychlosti a nečtu to po sobě a pak si tu rvu vlasy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jsou potvory, viď ]-( Já také napsala přibilo :-D, nemá cenu si to už po sobě číst dál, vždycky na něco narazím ;-) Tak by bylo fajn, kdyby ta akce zase byla před vánocema, to bych určitě nechala udělat další. Včera jsme se bavili z manžílkem a jestli bude mimi, tak nějakou dobu nikam nepojedeme. Ale doufám, že pak to zase bude stát za to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak Mončo, já původně myslela tenhle hotel: http://airstop.cz/last-minute/mexiko-...
Odpovědět
Profilova fotka
Evax pravopis já už neřeším, a vůbec, když píšou bez poplatků a pak je připočítají, tak si zaslouží přibít :-D . Já si to také myslím, že ještě nějaká akce bude. Už jsem si nechala posílat novinky. Chodí mi to poštou, ale nějak jsem to asi vyhodila s letáky. Jinak tam píšou, že z důvodu velkého zájmu o fotoknihy při je dělají do 20 dnů :-D :-D :-D . Mně by se líbil ten kalendář, ale né za 400,-, tak uvidíme, co bude před Vánocemi. Tak to jsem nezaregistrovala Jiřinko, že jsi o tom hotelu psala. Mně ten náš hotel díky službám opravdu vyhovoval a ty večerní programy, prostě super.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem pitomá, já jiný hotel myslela jsem ten samý s tou recenzí, ale myslím si, že to bude stejné jako v DR budou to asi dva spojené hotely.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem asi opravdu mimo. Chtěla jsem si prohlédnout letenky, jenže nejsem zaregistrovaná a zaregistrovat se mi také nepodařilo. Holky za kolik korun máte to ubytování v Římě. Já tam našla hotely od 69 euro, ale to se mi zdá dost. Ty hostely se mi opět nepodařilo otevřít. Já jsem vždycky tak vzteklá z toho, že jsem neschopná.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?