Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@pikolino bylo to super!!!! ten pocit, když ti jde u nohy lev se nedá popsat :-))) byl to nezapomenutený zážitek! V Casella park lze platit kartou :-)
Odpovědět
@janek83 A vy chcete Les Pavilons? Tak to bude na min 14dní pěkná palbička :-D Tiše závidím...
Odpovědět
@pikolino Lvy taky doporučuji ;-)
Odpovědět
Leni já si ted kolikrát říkám jestli sjme neměli investovat třeba do malediv nebo dominikány. Bude to asi naše poslední exotika.
Odpovědět
Ahoj holky, vy jste se teda rozjely ;-) Plavečky od VS jsem si také objednávala od paní z MMB a jsou super, super, jsem z nich hrozně nadšená :-) Taky mi dnes přišly šaty (mám orig. foto v albu) a ta paní od které jsem je objednala nejspíš nějak pozapomněla jakou velikost jsem chtěla, protože ze mě šaty padají, jsou brutálně dlouhé a je to fakt hrůza. ]-( To jsem se na ně tak těšila :-( Psala jsem ji mail tak doufám, že s ní bude řeč a vymění mi je nebo něco. Fakt opruz.
Odpovědět
@lenule26 tak to je super, že nemusíme ještě vyběhávat clo. No popravdě, jak jsem nikdy u moře nebyla, tak mě to vcelku ani neláká, za prvé, že zrovna moc neumím jazyky a budu tam vypadat jak hňup když mi bude přítel vše překládat, a za druhé, kvůli své postavě, že tam budu mít hodně velký mindrák když uvidím hubené holky v plavkách. Ale tak vše se má v životě zkusit, vzhledem k naší situaci je nejlepší svatba na Mauriciu a a co bych pro miláčka neudělala. No právě přemýšlím zda zvolit ten Les pavillons nebo ten Oberoi no. Nevím kde to je lepší. Nemyslím hotel, ale okolí a moře
Odpovědět
@lucil07 My jsme byli v Dominikánský před třemi (nebo čtyřmi-teď nevím :-D ) lety-Punta Cana-nádhera!!! Nám se tam líbilo více než na Mauriciu. Ale je to věc názoru-to je má oblíbená věta :-D Možná je to i tím, že tenkrát to byla naše první exotika... Krásné dlouhé pláže-to nám na Mauriciu trochu chybělo... V Dominikánský zase nebyl tak krásný vodopád... Každá země má své kouzlo. A Dominikánská by Vás vyšla levněji :-D Ale já ještě před svatbou netušila, že tam je to taky právně platné. Já se původně chtěl vdávat na Fidži nebo na Seychelách-no ale to už jsou strašné ceny ]-( Já myslím, že jste určitě vybrali perfektně a budete nadšeni! V Dominikánský by Ti určitě neudělali tak krásnou kytku ;-) A nemají tam ty nádherné frandžipány (fakt netuším, jak se to píše). A taky by jsi si tam moc nezašnorchlovala. Neviděla by jsi sedmibarevnou zemi a ten úžasný vodopád (který mimochodem nemám vyfocený, protože jsem zapoměla foťák). A taky by jsi tam nemohla na procházku se lvy a tvůj budoucí manžel by si nesplnil sen-hlubokomořský rybolov. Takže jste se určitě rozhodli správně! 8-)
Odpovědět
@janek83 Oberoi ani neznám, ale Pavilnos je určitě super-prý je to jediné místo, kde jedna pláž vypadá podobně jako pláž na Maledivách :-) Asi záleží na hotelu, ale na našem žádné "modelky" nebyli. Spíše starší... A hlavně je to tak velký hotelový komplex, že se na pláži nepotkáváš s davy. Na nějaké komplexy se vyprdni! JInak kdy to plánujete? Pokud Ti vadí, že nerozumíš-kup si knížku angličtiny a trošku se uč ;-) No a pokud Ti vadí nějaké to kilo navíc, tak pokud je čas, tak i to se dá vylepšit. No já to taky měla v plánu, ale nakonec to dopadlo tak, že jsem měla ještě pár kil navíc místo míň :-D
Odpovědět
@lenule26 Oberoi je myslím kousek od Victorie. Jsou to samostatné vily s bazénem. Na Maledivy jsme chtěli původně na svatební cestu, ale myslím si, že je tam málo příležitostí na vyžití, což na Mauriciu je furt co dělat. No to už jsem zkoušela s fráninou a vydrželo mi to 14 dní, teď už si na to ani nevzpomenu, takže je mi jasný, jak to dopadne s tou ajinou, ale budu ji muset trochu oživit no. Od základky jsem měla jen němčinu, na kterou jsem měla vždy učitelku na dvě věci, buď nepřišla na hodinu, nebo nás nechala dělat svou práci a na střední to samý akorát tam jsem měla i ajinu 2 roky, ale to jsem se vcelku nic nenaučila. No a s těma kilama, z práce přijdu tak unavená, že nemám sílu ještě někam trajdovat, ale těším se, až bude trochu tepleji, to budu jezdit do práce na kole, tak snad něco shodím. Jinak doma mám dvd se zumbou, no to mi vydrželo týden, prostě nemám pevnou vůli no, vždy dělám vše chvíli
Odpovědět
jinak omlouvám se za překlepy, ale blbne mi klávesnice a občas mi vynechávají písmenka, tak se omlouvám
Odpovědět
@lenule26 Já právě do Aj začala chodit aby mi mozek trochu nasartoval, chodím do posilky a ted to solárko. No my objevili že na Mauriciu je platná svatba -ted si někdy říkám že za ty peníze jsme si tady mohli zajít na úřad a jet kamkoliv jinam podle výběru. mně se právě líbí t pláže v Keni nebo Dominikáně a to mi bude na Mauriciu asi chybět.
Odpovědět
@janek83 Já si právě po tom frmolu s dětma v posilovně super odpočínu. A to abych byla sexy kočka do plavek pro svého nastávajícího je extra motivace. Ale ted po druhém dítěti už to dje těžko ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
@janek83 - moře je tam bez korálů s opravdu pozvolným vstupem do moře ale po 20 metrech jsem už nestačila , co jsme chodili po pláži od našeho hotelu k sousedícímu tak bych řekla, že v Les Pavillons byla pláž vždy nejlépe uklizená ze všech. Svatbu jsme měli na pláži ale bylo na výběr kde jsme chtěli. Clo vůůbec neřeš, a ani nadváhu kufru nikdo neřešil. Sportovní aktivity nejsou nic moc pro mě ale jsou tam kajaky, v pozdním odpoledne se dá jezdit po pláži na koni, a je tam spousta krásných výletů, my byli na procházce se lvama, potápění s delfíny,grilování na ostrově atd....
Odpovědět
@lenule26 prosím ťa kedy vám Ellie doniesol fotky. myslím ako rýchlo po svadbe?
Odpovědět
otázka byla směřována kohokoliv kdo by chtěl podělit.Budu ráda za jakoukoliv informaci-jestli jste si to zařizovali sami nebo přes CK?Pokud přes CK tak přes jakou?
Odpovědět
@lenule26 A když tu píšeš o vodoppádech a té barevné zemi-byli jste na tom výletě co nabízel BM-Mystický jih nebo sami taxíkem?? Holky tady se to rozjelo že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a doporučily byste i jiný výlet než procházka se lvy? Ať víme, co stojí za to. :-)
Odpovědět
My jsme s přítlem asi jediní co nás vycházka se lvy neláká a je t místo kam víme že určitě nepůjdem 8-)
Odpovědět
do kterého hotelu jedete?který by jste doporučily?
Odpovědět
@lucil07 ani my sme pre tento výlet neni rozhodnutý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pikolino určitě Mystický jih, čajová továrna Bois Cherri a na severu botanická zahrada :-)
Odpovědět
My byli s cestovní kanceláří, určitě to má výhody, že se člověk nemusí o nic starat ale pokud Vám jde o svatební balíček tak ten není zase až tak moc žádná sláva. Měli jsme svatební koordinátorku, která mi na vše odpověděla uděláme to jak vy budete chtít, ale ve finále to vždy bylo v jejich zajetých kolejích . . . .
Odpovědět
Profilova fotka
@simass a ještě výlet katamaránem na ostrov Ille Cerf je parádní, tedy ta cesta, na místě je pak poněkud přelidněno, ale pláž úžasná!!!
Odpovědět
@xilly sláva tady někdo komunikuje přišlo mi to jak uzavřená debata.V kterém hotelu jste byli?Mauritius se nám hrozně líbí,nejdřív jsme ho vyškrtly kuli ceně,ale teď kdy jsme udělaly kalkulaci svatby v ČR se znovu vracíme k variantě v cizině.
Odpovědět
@pipik MY byli v Les Pavillons a pořád říkáme, že jsme udělali dobře :-) nelituji toho zachovala bych se stejně :-)
Odpovědět
@xilly díky za tip.jsem vděčná za každou informaci.šaty sis vezla z ČR?Fotograf není v ceně?
Odpovědět
Šaty jsem si vezla z ČR ale fotografa jsem měla objednaného, ten bohužel v ceně nebyl :-|
Odpovědět
@pikolino výlety lodí nebo katamaránem okolo pobřeží se šnorchlováním a koupáním s delfíny.... Do vnitrozemí posvátné jezero Grand Bassin, Vanille krokodille park ( malá zoo s krokodýly , želvami), útesy Gris Gris a Rochester falls, Chamarel, Sedmibarevná země, Casela park... :-)
Odpovědět
@xilly děkuji za info,na jak dlouho jste byli?
Odpovědět
@pipik byli jsme na 14 dní :-) ale uteklo to jako voda
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?