Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Holky já se najednou dívám po jiných šaech, najednou mi ty moje přijdou divné :-o
Odpovědět
@lucil07 Výletů nabízí ostrov opravdu mnoho, záleží opravdu jen na vás.. já bych určite nevynechala nějaký lodní výlet okolo pobžeží a určitě bych se jela podívat alespoň jednou do vnitrozemí. V hlavním městě Port Luis jsme nebyli ( jen ohledně administrativy ke sňatku.. takže modrý Mauritius jsme neviděli, dali jsme přednost mauritijské přírodě). Do hlavního města a po celém vnitrozemí se pohodlně dostanete pomocí taxi, s taxikáři lze smlouvat, ale cenu si musíte dohodnout předem !!!!Kam byste chtěli jet mu ukážete prstem po mapě, které jsou k dostání všude . Místní jsou velmi ochotní, milí a i přes jazykovou barieru je s nimi super domluva . Cena se odvíjí od vzdálenosti, kam chcete jet a co všechno chcete vidět...., také sám taxikář vám bude průvodcem a zastaví vám na zajímavých místech a vyhlídkách . Nadšení jsme byli z procházky se lvi.. bylo to něco neuvěřitelného... hodinu a půl jsme se procházeli se dvěma lvíčaty ( V Casella park - 108eur). Lodní výlety nabízí delegáti v hotelu.. nebo místí na pláži :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, jak pise nora je tam toho spoustu co delat, u taxikare se da i usetrit kdyz se s nim domluvite na vsechny vylety, my si vzali jenom jednoho na vsechny a udelal nam super cenu a jeste nam delal pruvodce a bodyguarda :-D manzel rikal ze urcite stoji za to zkusit ponorku, ja nebyla kvuli klaustrofobii ale fotky byly uzasny a rikal ze to vazne byl zazitek o lvicatech jsme nevedeli, sli by jsme urcite taky :-) chce to vazen predem si zjistit co vsechno tam je a vybrat si, my jsme to nechali az na misto a potom jsme nevedeli co vybrat spousta nam toho unikla ;-)
Odpovědět
lucil: už ti přišly ty plavky? Taky jsem začala chodit na solárko :-D Ty holka, budeš si teda kupovat nové? To je teda blázinec :-D kvik: hlavně si to tam užijte. byla jsi na těch nehtech? nora: díky za info. Každá informace pomůže. Můžu se zeptat kolik jste tam tak utratili? Jen odhadem ;-) Holky, budete si něco vyrývat na prstýnky?
Odpovědět
@barrcaa my sme si dali na prstienky Mauricius a dátum svadby
Odpovědět
@lucil07 ideš kupovať nové šaty?
Odpovědět
My jsme si enenchaliv yrýt nic-popř že by se datum hnulo kvůli nemoci nebo odlteu. No a ty šaty-zatím na ně ani nemám money a čas je vybírat ale měla jsme ty svoje na sobě a nevím nevím....
Odpovědět
@barrcaa Plavky očekávám s napjetím.Taky brácha se ženou dnes čekají na ortel v porodnici jestli nepůjdou dřív rodit-jsme napjatí jako hrom.
Odpovědět
Noro a Miam děkuji za nápady:) je tam toho tolik že fakt nevíme 8-)
Odpovědět
Já jsem skleroza holky my máme taky rytinu na prstýnkách. já tam mám jméno přítele a přítel zase moje:)
Odpovědět
@lucil07 stáva sa ;-)
Odpovědět
@lucil07 Měla jsem to stejně ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Lucil Myslím s šatama :-D
Odpovědět
lucil: to se nedivím, že jsi ohledně bráchy napnutá. taky bych byla. Já pořád nevím co tam vyrýt :-( Sice je ještě kupovat nebudeme, ale chci mít jasno ;-) Ty plavky by mohly dneska už dorazit, viď? jsme zvědavá, jak ti padnou. vladenas : taky dobrej nápad ;-)
Odpovědět
@barrcaa Jsme nervní jako hrom, pořád čekají na ortel od dr. To by byla megaoslava. My to datum nechtěli vyrýt-právě kdyby s esvatba nějak posunula-tak tam máme jména. DOufám že plavky dnes dorazí.
Odpovědět
Profilova fotka
nora.z Můžu se zeptat, v jakém hotelu jste byli? Chystáme se tam na svatební cestu, ale zatím vybíráme. Tak jestli můžeš něco doporučit. Děkuji ;-)
Odpovědět
@lucil07 inak na tie plavky som aj ja zvedavá ako ti sadnú. tiež už chcem nejaké objednať
Odpovědět
pro janek 83 - já byla v Les Pavillons loni v květnu, měla jsem tam svatbu, takže mohu odpověď an případné dotazy a i poradit :-)
Odpovědět
Holky tak plavky jsou takové normální. SNad v nich budu vypadat líp opálená. Zkrátka na těch kočkách se super postavou vypadají jinak :-D Ale líbí se mi ty barvy a vzory co má VS-jinak bych ale řekla že normoš plavky. už jsme měla i líp padnoucí. Ale budou pěkné-až budu ze solárka trošku opálená.
Odpovědět
@lucil07 ale čo sa týka strihu, vzoru, tak vyzerajú ako na obrázku?
Odpovědět
Vladi to jo vypadají stejně-jen mi úplně stejně seděly i plavky za 300Kč :-D Ale jednou si můžu pořídit značkové plavky:)
Odpovědět
lucil: hlavně, že ti jsou. Pak až budeš u moře, bude na tebe svítít sluníčko, tak to bude taky vypadat jinak než doma před zrcadlem :-D
Odpovědět
Baru no právě to opálení je důležité:)
Odpovědět
@lucil07 ale to len kôli tomu že sú bielej farby. inak sú fakt pekné. ma lákajú 8-)
Odpovědět
Jsou pěkný. Taky mám světlé a proto chodím na solárko :-D Abych nevypadla jak albínka :-D
Odpovědět
@vladenas Nakonec mám růžové-ty bílé neměly vycpávky v podprdě:)
Odpovědět
Vladi poslala bych ti kontakt na paní co je má na MMB za nejlepší ceny:)
Odpovědět
Jsou to tyto
Odpovědět
Dievcata, da sa na Mauriciu zohnat aj taky fotograf, ktory urobi tak trosku umelecke fotky? Mozno aj s retusovou upravou...? Nie len take klasicke, stojime, sedime, usmievame sa... Dakujem
Odpovědět
@lucil07 to by mi aj vyhovovalo, keby sú neni vypchávky. daj mi prosím ťa ten kontakt.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?