Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@xilly 14 dní to je krásný
Odpovědět
Petik83: dobrý výběr písničky...tu jsme měli když jsme nastupovali na značky :-) a úžasně se tam hodila a na videu to jako celek vypadá taky suprově :-)
Odpovědět
@vladenas Vladi, v den odletu. Svatba byla 6.9. a přinesl je 13.9
Odpovědět
@simass Jeeeeee o tom jsme vůbec nevědli :-o
Odpovědět
@lucil07 My jsme byli na tom celodenním, co nabízí BM-Na celý den máš řidiče a ten Ti vše zajímavé ukáže a ještě k tomu dostanete výklad :-) Pokud chtete zastavit jinde-není prolém. Zajede kamkoliv dle vašeho přání... Já před svatbou měla informace, že právně platné jsou jen na Mauriciu, Seychelech a právě Fiji-o Dominikánské jsem myslela, že tam není platná. Kdyby bylo více peněz určitě volím variantu Fiji. Ale Mauriricu nelituji-bylo to krásné! Jen teď tak trochu z diskuze zjišťuji, že nám uniklo pár zajímavých výletů-a to mě teda dost štve!!! ]-( To jsme vše konzultovali s panem W. a ještě na místě s českou delegátkou. O výletu katamaránem na Ille Cerf jsme nic neslyšeli-sakriš-to by se mi zrovna líbilo! Tak jsme byli V DR na ostrově Isla Saona a bylo to super!
Odpovědět
@pikolino Sedmibarevná země, Chamarel, jezero Grand Bassin, Trou aux Cerf a ještě výroba modelů lodí-tam jsme byli mi. Ale je toho mnohem víc.... Někdo tu i psal odkaz na nějaké stránky, kde byli přímo nabídky výletů-ale nevzpomenu si kdo. Když prolistuješ diskuzi trochu zpět, tak to určitě najdeš ;-)
Odpovědět
pipik: ahoj, my jedeme na 14 nocí. Chceme si to tam užít. Jedeme do hotelu Shandrani.
Odpovědět
lenule: ty plavky jsou super. Mám dvoje plavky od VS a docela dost spodního prádla ;-) Nemůžu si je vynachválit. Jinak co se táký svatby, tak se fotek dočkáš až za hodně dlouho :-D teď si počkáme na Lucku :-)
Odpovědět
@lenule26 no tak to pri nás si bude musieť Ellie trochu švihnúť. svadbu máme 6.5. a ochdádzame 10.5. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janek83 ja som to tiez skusala cez vsetky mozne zahranicne cestovky aj priamo cez hotely. no priamo cez hotel mi poslali ponuku este drahsiu ako cez hociktoru agenturu a samozrejme cena bez leteniek ]-(
Odpovědět
Teda ty výlety ani nemůžeme stihnout, den po svatbě chceme lenošit a pak máme jen 5 dní a ten poslední bude na balení a tak. Musíme teda něco vybrat-ale asi ten MYstický jih a ten rybolov. Láká mě ten ostrůvek Ille cerf-nebo jak se jmenuje.
Odpovědět
@barrcaa a jedeš přes cestovku?
Odpovědět
Článek se načítá
@vladenas My spolu asi budeme odlétat?? 8-) Pak musím zjistit jestli něktrá z vás letí z Prahy 30. 4.
Odpovědět
@pipik A jinak je tu ještě stará diskuse Svatba na Mauriciu nebo Seychelách a tam načteš taky spoustu info. Já to četla už nkolikrát:):)
Odpovědět
@lucil07 díky kouknu na to
Odpovědět
@lucil07 můžeš mi prosím poslat kontakt na tu paní ohledně těch plavek.jsou opravdu nádherný.
Odpovědět
@lucil07 my odlietame 1.5. a vrátime sa 11.5. ale ideme z viedne
Odpovědět
@vladenas No ale z MAuricia do Dubaje možná poletíme spolu:) @pipik Pošlu 8-) Holky já ty plavky VS tak zavrhovala že jsou drahé a nakonec tu pomalu dělám reklamu:)
Odpovědět
@petik83 Přeji at se ti šaty podaří vyměnit nebo se nějak domluvit s paní.
Odpovědět
Holky stejně se nás tu zase sešlo-ani by mě nikdy nenapadlo, než jsem se o tuto svatbu začala zajímat, že je tolik lidí co se berou v exotice. Já v okolí ani nikoho neznám a tady se nás tu sejde tolik:)Už začínám ztrácet přehled:):)
Odpovědět
@vladenas Když to nestihne, tak to posílá domů :-)
Odpovědět
@lucil07 Ille Cerf-já chci takyyyyy! Tak pokud tam pojedete, tak pak musíš poslat fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dievcata, co je na tom Ille Cerf? teda sa to tu riadne rozbehlo, nestiham citat ;-)
Odpovědět
@kata13 http://mauritiusattractions.com/catam... A pokud tam někdo pojedete. musíte poslat foto jestli je to opravdu tak krásné. A nebo raději ne nebo budu bulet, že jsme o tom nevěděli ]-(
Odpovědět
Ono to krásné asi je Lení-jen to budem řpelidněné jak psala myslím Simča. Já musím něco vybrat-protože je toho tolik a nechceme jen lítat každý den po výletech-to bychom se nedoplatili a neužili si volna na pláži, musíme to udělat tak půl napůl.
Odpovědět
@lenule26 alebo ho skúsim posúriť trošku ;-)
Odpovědět
@lucil07 ja som tiež na tie plavky nažhavená. asi budúci týždeň nejaké objednám
Odpovědět
@lenule26 no tak ten katamarán si asi dáme. potom bude fotiť všetko :-D
Odpovědět
@lucil07 inak čo sa týka toho koľko sa nás tu zišlo, tak dokonca sme tu dve z jedného mesta. a to je už náhoda.
Odpovědět
No pěkně se to tu rozjelo, jednu dobu už to tu vázlo:) Vladi a jaké plavky sis vybrala?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?