Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@mishkab my sme si objednali Ellieho. ten je drahší, ale fotky má perfektné. ale na mauríciu je viac fotografov a už tu boli aj spomínaný, ale mená si nepamätám.
Odpovědět
@mishkab My máme Steeva Duboise:)
Odpovědět
a my zatiaľ nikoho :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 prosim posli aj mne kontakt na tie VS plavky ;-)
Odpovědět
@pikolino My byli v hotelu Le Canonnier :-) Le Canonnier je krásný rozlehlý hotel... výhodou je, že i když má tolik pokojů, tak turisté se tam rozutečou a i na pláži najdete své soukromí... má mnoho aktivit formou all inclusive ( lukostřelba, kajak, vodní lyžování..... seznam je na pokoji nebo ho dostanete v informacích o hotelu ). Hotel je situován na severu ostrova kousek od Grand Bai. Výborně vaří, takže i mlstný jazýček si příjde na své.. personál hotelu je vždy ochotný a snaží se ti ve všem vyhovět. Pro hotel jsme se rozhodli z toho důvodu, že tam krásný výhled na širý oceán a na ostov ve tvaru žraločí ploutve .... Navíc se nám líbilo rozdělení hotelu do pavilonků, které jsou dvoupatrové.. ... hlavně všechny krásy ostrova jsou ukryté mimo areál hotelu.... Stojí za to jet určitě na nějaký výlet katamaránem okolo pobřeží, kde uvidíte ten pravý ráj !!!
Odpovědět
@xilly Ahojky, tak to je super, akorát nevím na co se tě první zeptat. Tak nějak začnu, jak je to tam s mořem? Je tam hodně korálů? Někde jsem četla, že v tý oblasti jak je Les pavillons, paradis a dinarobin je mělko a že si tam klidně můžeš odřít břicho. Kde jste měli svatbu, na pláži? Jaký je tam sportovní vyžití a tak. Ach jo, já vůbec nevím na co se pořádně zeptat :-)
Odpovědět
@lucil07 @vladenas Ok, tak ja si v maji pozriem albumy a rozhodneme sa :-)
Odpovědět
@mishkab My měli Elieho-pokud chceš juknout na fotky, pošlu Ti odkaz do IP ;-)
Odpovědět
@lucil07 ty plavky jsou úžasné!!! Takové V NY vůbec neměli-nechápu-měli jen samé ošklivé ]-( Tak to asi taky budu muset prubnout od paní na MMB, protože toužím po plavkách VS! :-)
Odpovědět
A este mi napadlo, ci by ste mi sem nemohli hodit link na ich fotky? Dakujem :-)
Odpovědět
@lenule26 budem ti velmi vdacna
Odpovědět
Holky jedete někdo od SVJ nebo sami za sebe? Jak jste to vyřídili? Přítel umí perfektně anglicky, tak přemýšlím jestli nakonec nebude lepší jet bez cestovky? Já si vezmu zaručeně jednodílné plavky a hodně dlouhý pareo, jelikož nejsem zrovna štíhlá a z tohodle mám docela hrůzu jak tam budu vypadat. Jinak šaty budu mít klasické s obručí. Antický styl by mi asi neslušel. Jinak fotografa nevím koho, který je lepší? Ellie nebo Steve?
Odpovědět
Článek se načítá
@janek83 Ahoj, já se snažila to zařídit bez cestovky. Ale do jakéhokoliv hotelu (samozřejmě mám namysli ty "svatbení") jsem napsala, tak mi jen odepsali, ať se obrátím na agenturu BM nebo Sv. v ráji. Bohužel... ]-( Ale tam se vše mění jako to jejich počasí, tak to zkuste-třeba to vyjde ;-) Antický styl sluší většinou jen vysokým štíhlým ženám-taky jsem chtěla antické, ale katastrofa :-| Co se týče fotografa, tak je to asi věc názoru ;-)
Odpovědět
@janek83 My jedeme od Blue Marlin. MYlsím že bez cestovky se to moc nevyplatí, oni ti vyřídí slevy pro nevěstu,.All inclusive za poloviční cenu-v balíčku máš kadeřnici, vizážistku, kytku, dort...ale můžeš to zkusit vypočítat, jak by to vyšlo. Leni endávno ses chystala a už jsi půl roku vdaná paní-zanedlouho se sem budem vracet my-hrozně to letí.
Odpovědět
Profilova fotka
@nora.z Děkuji za vyčerpávající odpověď. Dost mě láká ta procházka s lvíčky :-N
Odpovědět
@lucil07 Taky už se nemůžu dočkat na tvoje a Barčiny fotečky. Jůůůů budu Vám závidět ;-) Oni ty hotely ty balíčky taky nabízí, ale jak říkám, mně vždy odkázali zpět na cestovku...asi je to pro ně tak lepší a nemusí se zatěžovat s tím, že si to někdo rezervuje, pak nezaplatí a oni to musí rušit apod... Těžko říci, proč to nejde osobitně objednat :-o
Odpovědět
@lenule26 no a já jsem malá a kulatá :-). Já právě myslela, že by tam přítel zavolal a domluvil se nebo že bychom tam jeli a zařídili to na místě, ale asi si to představuji moc jednoduše viď. @lucil07No přes cestovku mi to právě přijde že hodně přeplatíš, protože když jsem koukala na hotely, tak jsem si zadávala rezervaci ( samozřejmě bez odeslání ) a vyšlo to levněji jak v cestovce po odečtení všech slev, tak nevím no
Odpovědět
@janek83 Zkusit to můžete, ale jak říkám-psala jsem do několika hotelů a vždy odpověď stejná-obraťte se na tu nebo tu cestovku. Asi je to jiné, když letíš jen na dovču-to je klasika. Ale když se jedná o svatbu, tak jim to nejspíš dělá problém :-D Asi i kvůli úřadům a papírování se svatbou... To zařizování na místě určitě nevyjde, protože Ti nejprve musí schválit papíry zda tě tam oddají-a ty se tam posílají myslím 3týdny dopředu ;-) To Ti právě vše zařídí ta cestovka-svatební agentura. Je to i pohodlnější...
Odpovědět
@janek83 No tak já když kliknu na náš hotel tak je cena v daném termínu asi 6500 a my paltíme přibližně 3700 za noc. Ale jinak nepátrám. Leni fakt to letí, já jsem ted plná toho zařizování a těšení se a pak najednou bude po všem...
Odpovědět
@lenule26 Aha tak to jo, tak to asi bude lepší přes tu cestovku a víc to hrotit nebudem, aspoň se nebudem ničím stresovat když nám vše cestovka zařídí. Akorát zbalíme kufry a tadáááááááá. Jinak se budu opakovat, ale jak jste to měli s placením cla za věci? Dostala jsem jen jednu odpověď ale moc jsem se z toho nedozvěděla. Tak prosím, jak to s ním je, když máš dražší věci.
Odpovědět
@lucil07 To já si to plánování pomalu ani nestihla užít-bylo to tak narychlo. Ty nej šaty jsem samozřejmě objevovala až když mi mé visely doma na skříni. nestihla jsem ani můj plán-shodit pár kilo atd... Ještě mám doma lampiony, které jsme zapoměli pustit :-D (to mě teda štve, protože to mohlo být nádherné na fotkách) Jen si to plánování a přípravy pořádně užij :-)
Odpovědět
@lenule26 šaty už se mi nelíbí, hubnutí taky není tak slavné jak jsem doufala...:)Ale snad stihnu to solárko. Já zas to chystání mám ráda, čtu info a užívám si to:)
Odpovědět
@janek83 Myslíš, když letíš tam? Proč by jsi měla platit CLO? Když letíš na dovču, tak taky nic neplatíš. je to blbost-buď v klidu-nikde nic platit nebudeš. A svatební šaty jednoznačně v obalu na palubu!! :-) Až když přiletíte, tak se ptají zda jste si tam koupili něco na co se CLO vztahuje (myslím že pro Mauricius je to jen alkohol a cigarety-ale to nevím jistě)-ale to je stejně jedno, protože vy řeknete co? Ne nemáme nic k proclení ;-)
Odpovědět
@lucil07 Jjo taky bych si to užívala-ale my to rozhodnutí měli fakt narychlo ]-( Ale i tak jsem si to aspoň trochu užila :-) Jjo jak nám pak šaty visí doma, tak se nám přestanou líbit. A to ty to máš vůbec horší-máš je doma dlouho-já je měla jen 4týdny před svatbou a i tak mě stihly omrzet :-D Solárko určitě-do bílých šatů je to potřeba ;-)
Odpovědět
můžu se zeptat na kolik Vás vyšla svatba?A na jak dlouho tam letíte?
Odpovědět
@lenule26 já nikdy nikam neletěla a ani jsem nikde nebyla, tohle vlastně bude moje první dovolená v životě, když teda nepočítám výlety tady v čechach nebo prázdniny u tet a babiček :-D, takže nevím jak to chodí na letištích. Já budu mít koupené šaty a šperky co chci a vlastně i musím mít na svatbu. plus teda snubáky, tak jsem nevěděla no
Odpovědět
@xilly můžu se zeptat na kolik Vás vyšla svatba?A jak dlouho jste tam byli?Co hotel?
Odpovědět
@pipik nevím na koho byla otázka směřovaná, ale chtěli bychom min na 14 dní
Odpovědět
@pipik Ceny jsou dost rozdílné-záleží na hotelu. Každopádně jsou ceny většinou 100 a víc... Málokdo se dostane pod 100
Odpovědět
@janek83 Acha tak to pak ty obavy chápu ;-) Neboj se ničeho, žádné CLO! Jů tak prvně k moři a zrovna na Mauricius??? No tak to budeš unešená-předpokládám, že z toho budeš úplně paf(v dobrém slova smyslu) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?